Jump to content

suknia ślubna, umierający ojciec


melania111

Recommended Posts

Witam,

Proszę o interpretację jesli ktoś może.

Śniło mi się że byłam w rodzinnym domu, miałam brać ślub bo byłam ubrana w suknię ślubną( dodam że od kilku lat jestem mężatką) i nie wiem jak to się stało ale ujrzałam leżącego ojca we śnie miałam taką świadomość że ma zawał i że umarł( mój tata żyje i odpukać w miarę zdrowy jest). Pamiętam ze krzyczałam do siostry żeby zrobiła mu masaż serca. I potem tak było jakoś że krzyczałam żeby odwołali ślub.

 

Bardzo proszę o interpretację i z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

nie martw się, to raczej nie chodzi o twojego ojca. Ojciec we śnie często reprezentuje zasady jakimi sie kierujemy. Zwłaszcza u kobiet jest on wielkim autorytetem w podświadomości. Niestety sporo naszych zasad mówi, że jeżeli coś jest fajne i jesteśmy szczęśliwi to coś jest nie tak. Błogosławieni są ubodzy, cisi i pokorni, ale nie szczęśliwi, bogaci i asertywni. :)

 

Nasza wiara to to, że szczęście nie jest czymś dobrym wychodzi właśnie w ten sposób. Śnisz szczęśliwy dzień ślubu, już jesteś gotowa, masz białą suknie, ale do ślubu nie dojdzie, bo twoje podświadome hamulce zrobiły scenę umierania. Po takiej akcji na ślubie raczej nie kontynuowałabyś ceremonii. Przekaz mówi "chcesz być szczęśliwa - popsuję to, to źle się cieszyć".

 

Przyglądaj sie sobie i szukaj sytuacji w życiu kiedy odmawiasz sobie szczęścia, czy to pod wpływem swoich przemyśleń, czy to pod wpływem czyjegoś szantażu emocjonalnego. Pamietaj, każdy ma prawo do szczęścia.

 

Inną interpretacją może być to, że żeby zacząć pewne rzeczy trzeba pogodzić się z utrata innych. Ślub to nowe życie i dlatego stare życie twoje jako dziecka musi odejść. Byś może stoisz w obliczu jakiejś sytuacji, w której musisz dokonac wyboru ale powstrzymuje cię myśl o konsekwencjach tego.

 

Być może obie koncepcje są ze sobą powiązane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.

"Byś może stoisz w obliczu jakiejś sytuacji, w której musisz dokonac wyboru ale powstrzymuje cię myśl o konsekwencjach tego." - dokładnie tak jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...