Jump to content

Krzyż celtycki na pracę.

Ewitta

Recommended Posts

Na 4 miesiące (licząc z lutym).

Postawiłam, bo już mam mega doła z tym szukaniem intratnej posady. Ambicje swoje, a realia swoje.

Ale karty wyszły optymistyczne, więc jest jakaś nadzieja na ciepłą posadkę dla mnie, jak sądzę. Bałam się postawić, żeby się bardziej nie zdołować, jakby jakieś mroki wyszły.

Jak coś namotałam, to proszę o korektę.

1. To jest - Paź kielichów

2. Krzyżuje się -Paź denarów]

Wyszły pazie, bo i ja jestem nieopierzona, zaraz po studiach, mam duże chęci i ambicje. Staram się, by coś znaleźć. Robię teraz praktyki i czekam na oferty stażu, a nuż coś się trafi.

3. Nastawienie - Królowa mieczy

Nie mogło wypaść nic innego. Biję się z myślami, wciąż analizuję, często dopada mnie gigantyczny dół.

4. Świadomość - As buław

Ale pomimo doła i okoliczności wiem, że muszę działać i nie poddaję się.

5. Podświadomość - Świat

Nie bardzo rozumiem. Podświadomie widzę szereg możliwości?

6. Mija - 4 miecze

Uff... Mija zastój i stagnacja.

7. Nadchodzi - 8 buław

Niespodzianka, akcja, w końcu los się odmieni.

8. Obawy - 10 buław

Że nie podołam, w końcu się załamię.

9. Nadzieje - 9 kielichów

Nadzieje na stałą posadę i stanięcie na nogi.

10. Wynik - 10 mieczy, 4 buławy, 8 monet

Będzie praca.

??

Edited by Ewitta

1, 2, 3, 4 - sama wiesz najlepiej :)

5. Podświadomość - Świat

Podświadomie szukasz ciepłej posady, otoczonej murem, nad którą czuwa słońce, stabilnej, bezpiecznej pracy - bardziej bezpiecznej niż intratnej (choć dobre wynagrodzenie jest jednym z ważnych "zabezpieczeń")

6. Mija - 4 miecze

Twoja postawa wobec pracy, której szukasz wkracza na szersze pola. Możesz brać pod uwagę możliwości, jakich wcześniej nie brałaś.

7. Nadchodzi - 8 buław

Niespodzianka, akcja, w końcu los się odmieni.

8. Obawy - 10 buław

Że lęk przed tym, jak zostaniesz przyjęta, powstrzyma Cię przed działaniem albo porozumieniem z potencjalnym pracodawcą.

9. Nadzieje - 9 kielichów

Na spełnienie w pracy :)

10. Wynik - 10 mieczy, 4 buławy, 8 monet

Postępuj roztropnie. Bierz pod uwagę przyszłość, a nie tylko dzień dzisiejszy. Nawet jeśli praca będzie Ci się wydawała na początku mało atrakcyjna, popatrz na nią przez pryzmat przyszłego spełnienia. Tak, podejmiesz pracę, na początku możesz być niezadowolona, ale z czasem znajdziesz sposób, aby się w niej spełniać i dobrze zarabiać.

w 3. i 10. mogly te Twoje doly wyjsc

zmien nastawienie

nadzieje widac w 4 kijach, to moze byc jakas korporacja, ale na poczatek to praca Kopciuszka tam bedzie

Edited by alathea

nie wiem na jaki okres ten celt.

Myslę, że jak nie zaniedbasz to cos się wkrótce zadzieje - wiec działaj w tych 8 buław.

byłaś w 4 mieczy - zastój a 10 mieczy ( po 8 buław) szybka akcja i problemy przeminą. 8 monet - jakis staż ?

• 2 weeks later...

WERYFIKACJA: Dostałam ofertę stażu. Poszło naprawdę szybko. Jestem zadowolona i lekko przerażona, bo nie spodziewałam się, że dostanę TAKI staż. Ale dam radę. ;) Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji. :)

WERYFIKACJA: Dostałam ofertę stażu. Poszło naprawdę szybko. Jestem zadowolona i lekko przerażona, bo nie spodziewałam się, że dostanę TAKI staż. Ale dam radę. ;) Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji. :)

bardzo ładnie Ci to karty pokazały.

Gratuluję!