Jump to content

Miesiecznie do konca 2013 roku

Arshi

Recommended Posts

Uczucia roczne na każdy miesiąc 2013. Bede weryfikowal co miesiac i mam nadzieje ,ze tym razem jakis haker nie usunie mojej kroniki :D

Lekko po czasie ale wrzucam :D

Ostatnio duza sprawdzalnosc mial ten rozkladzik ;)

styczen- 9mieczy-a tu mialem wiele chwil pelnych lekow i problemow z pogodzeniem sie z przeeszloscia

luty-2bulawy - nie wiem moze cos ktos bedzie na horyzoncie

marzec-smierc - w marcu chyba umrze cos dobitnie, i pozstanie martwe

kwiecien-rycerz kielichow - mozliwe ze jakas kobieta sprawi ze zabije serce mocniej

maj-diabel - w maju albo klotnie albo namietnosci ;p

czerwiec-rydwan - tu uczucia zejda na drugi plan bardziej bedzie liczyla sie prac, albo jakis wyjaz i rozlaka bedzie...

lipiec-g.mieczy - nie zaciekawy, zly humor bedzie

sierpien-krolowa kielichow - jakas nowa kobieta sie pojawi, wpierw tylko jako znajoma

wrzesien-4kielichy - mozliwe ze zacznie cos mnie nudzic

pazdziernik-2kielichy - jakas fajna znajomosc wyjdzie chyba z ta kielichowa

listopad- sad - cos wroci starego...

grudzien- rycerz mieczy - co spwoduje zle samopoczucie

• Maestro

styczen- 9mieczy-dużo nerwów i chyba nieprzepsanych nocy było

luty-2bulawy - stajesz na rozdrożu co dalej? Moze pojawi się jakaś opcja?

marzec-smierc -dla mnie tu nastąpi totalna transformacja Twoich pogladów

kwiecien-rycerz kielichow - zauroczenie, ale czy aby tylko jedną kobietą?;)))

maj-diabel - stawiam na gorącą relację:)

czerwiec-rydwan - ja to widze jako rozwój jakiejś relacji

lipiec-g.mieczy - mogą pojaiwć się nieporozumienia, jakieś niedogadanie

sierpien-krolowa kielichow - będziesz miał ukochaną kobietę przy sobie

wrzesien-4kielichy - to jest karta stałych relacji, może Wasza relacja się uspokoi, po tym Diable nastąpi wyciszenie?

pazdziernik-2kielichy - fajny mieisac, spotkania, dużo romantyzmu:)

listopad- sad - coś wróci, jakaś relacja

grudzien- rycerz mieczy - nastąpi duży chaos, trzeba będzie coś postanowić..

l- nowe widoki, perspektywy, ale będziesz odczuwał pewien lęk.

m- przejście z jednego etapu w drugi, jakaś utrata

k- ktoś w Twoim życiu się pojawi

m- seks (? :P )lub spotkania towarzyskie z alkoholem

c- przyspieszenie rozwoju sytuacji, intensywny okres

l- być może otworzysz się na nowe poglądy, ale będziesz się wahał, możliwy konflikt

s- no jakas kobitka przy Tobie

w- myślę, że czymś będziesz znudzony lub rozgniewany

p- miłość, harmonia, porozumienia się

l- coś wróci

g- będziesz bronił swych poglądów

styczen- 9mieczy-Wiele nocy nieprzespanych być może..Widać rozczarowanie,obawy,snujące wspomnienia w twojej głowie przelatywały jak fotografie.

luty-2bulawy - Czas rozważania. Co wybrać,w którą stronę pójść. Jakies wahania .Miedzy twoja dobra a złą strona..tylko jedna możliwa droga. Dwa kluczyki do jednej skrzyni,ale który okaże się tym pasującym?

marzec-smierc - Czas pożegnania. Coś odejdzie.. Otworzysz się na nowe.

kwiecien-rycerz kielichow - Może pora roku sprawi,że i w twoim sercu pojawią się jakieś ciepłe myśli,może pragnienie by było cieplej.

maj-diabel - Pojawi się może ktoś kuszący albo twoje myśli bedą nieokiełznane..moze bedziesz miał do kogoś słabość? Mogą pojawić się również jakieś ograniczenia ..

czerwiec-rydwan - Tutaj widać twoje działanie w świadomie obranym kierunku,w każdym bądz razie bedzie się dziać wiecej niż dotychczas..

lipiec-g.mieczy - Tutaj mogą pojawić się jakieś złości,docinki potem myślenie strikte logiczne.

sierpien-krolowa kielichow - Ciepło na dworze,ciepło w sercu.. Może się pojawić jakas Królowa na horyzoncie..blondynka ..szatynka..

wrzesien-4kielichy - a tutaj chyba zastanawianie się,gdybanie,rozmażenie nad tym co jest w zasięgu ręki a tego jeszcze nie masz..?

pazdziernik-2kielichy - spotkania towarzyskie,mile spędzony czas..

listopad- sad - Z pażdziernika spotkania mogą zaowocować w listopadzie,ze relacja pójdzie w tym obranym kierunku "ożywienia" bądz ktoś powróci z przeszłości,odnowicie kontaktu

grudzien- rycerz mieczy - A tutaj coś cie zdenerwuje...

Edited by GdzieTaIrlandia

Styczen zostawiam, bo to juz za: idziem dalej.

luty-2bulawy - nie wiem moze cos ktos bedzie na horyzoncie - 2 Bulawy to dla mnie raczej rwanie sie do dzialania anizeli konkretne relacje. Takie troche, jakby Cie nosilo, jakbys chcial cos zrobic. Pytanie tylko co?

marzec-smierc - w marcu chyba umrze cos dobitnie, i pozstanie martwe tu jakas konkretna zmiana obencje sytuacji. pytanie czy jezeli nic sie nie dzieje to moze to oznaczac martwote? Wydaje mi sie, ze nie. XIII Smierc daje IV Cesarza. Na bazie tego, co umrze bedzie mozliwosc pojawienia sie czegos nowego. Przygotowywanie gruntu. Wiec w sumie zmiany pozytywne.

kwiecien-rycerz kielichow - mozliwe ze jakas kobieta sprawi ze zabije serce mocniej tu widac juz uczucia dochodza do glosu. Mozliwe, ze pojawi sie jakas ona, ktora poruszy Twoje serce. I znowu, Rycek Kielichow to Smierc... wiec jakies powazne zmiany w Twoim dotychczasowym statusie uczuciowym. Przy martwocie dotychczasowej, Rycus Kielichow niesie powiew swiezego wiatru.

maj-diabel - Ja tu widze takie jeszcze nie do konca otworzenie sie na to, co nadeszlo/nadchodzi. Diabel daje Kochankow. Wiec bedziesz musial pokonac jakies byc moze wewnetrzne jeszcze opory, zeby moc naprawde otworzyc sie na to, co los szykuje Twojemu sercu.

czerwiec-rydwan - Tu patrzac na powyzsze i ten zastoj w Diable, sprawa moze ruszyc ostro do przodu. Rydwan to powiew swiezego wiatru, wiec znajomosc moze nabrac tempa.

lipiec-g.mieczy - A tu takie miotanie sie troche, potrzeba wyjasniania roznych spraw za wszelka cene, mozliwe tez ze ogolnie jakies kontakty, duzo pogadanek itd. Giermek Mieczy to VI Kochankowie, takze dopusc do glosu serce, zeby jednak nie zagalopowac sie w negatywna strone Pazka Mieczowego.

sierpien-krolowa kielichow - Zdecydowanie jakas kobieta. Czy nowa, nie wiadomo. Wiadomo, ze uczucia, ze bedzie romantycznie.

wrzesien-4kielichy - Tu osiadniecie na 4 literach i nic nie robienie. Pozostanie przy tym, co jest. Albo zastoj albo zachowanie jak stare dobre malzenstwo... Chyba, ze sie poobrazacie na siebie.

pazdziernik-2kielichy - Tu kontakty, sympatycznie, otwarcie sie na siebie. Mozliwe, ze szansa na uczucie.

listopad- sad - Tu jakby odnalezienie tego, czego sie szuka, ewentualnie zrozumienie czegos. Pelny obraz.

grudzien- rycerz mieczy - Duzo wahania, byc moze tez szukanie rozmow, proby wyjasniania czegos na sile. Dochodzenie prawdy. Mozliwe, ze cos nie bedzie Ci do konca jasne i bedziesz chcial cos wyklarowac.

Takze w roku roznie. Jakas kobieta bedzie, min. jedna. Mozliwe, ze bedzie Cie jednak jeszcze nachodzic przeszlosc i wahania, czy ta to wlasnie ta i czy tego naprawde chcesz. Takze bedzie badanie sie nawzajem, macanie gruntu, rozgladanie sie, ocenianie swoich mozliwosci.

Takze w roku roznie. Jakas kobieta bedzie, min. jedna. Mozliwe, ze bedzie Cie jednak jeszcze nachodzic przeszlosc i wahania, czy ta to wlasnie ta i czy tego naprawde chcesz. Takze bedzie badanie sie nawzajem, macanie gruntu, rozgladanie sie, ocenianie swoich mozliwosci.

Hah to czekam na marcowa smierc :)

Podoba mi sie ta czesc wypowiedzi,ktora wytluszczylem :D

• 3 weeks later...

WERYFIKACJA

luty-2bulawy

rozmyslalem czy czasem nie zrobic jakiegos kroku choc nic nie stalo na przeszkodzie nic nie zrobilem bo stwierdzilem ze to nie jest ten czas ;)

• 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest gość5
Uczucia roczne na każdy miesiąc 2013. Bede weryfikowal co miesiac i mam nadzieje ,ze tym razem jakis haker nie usunie mojej kroniki :D

Lekko po czasie ale wrzucam :D

maj-diabel - w maju albo klotnie albo namietnosci ;p

moze byc tak jak Arshi piszesz.... chwile namietności przeplatane wściekłościa wręcz.......... diabeł to często bezsilna złość, bo ktos coś, bo o czyms nie wiedziałeś itd. ....

Guest gość5
Rogus wiesz ze lekko obaiwam sie tego co przyniesie ta karta...

nie bój sie na zapas.... diabeł ma tez swoje dobre strony :P- o tym też trzeba pamiętać :)

• 2 months later...

A maj byl dziwnym miesiacem :) Niby cos interesowala mnie ta z kwietnia a pozniej jakos tak przestala...takie niezdecydowanie az przestala mnie interesowac czasem raz po raz z nia porozmawiam na GG