Jump to content

partnerski

iridos

Recommended Posts

przełożenie król mieczy cesarz as denarów

ty

głowa: 8 mieczy

serce: 7 pucharów

postawa: królowa denarów

wnosisz: 10 pucharów

wspólna:moc

on

głowa: słońce

serce: umiarkowanie

postawa: sąd

wnosisz: as pucharów

przyszłość 6 buław 8 denarów król denarów

on za granica ona w kraju nie dostała wizy

i jak dla mnie to jedne z nielicznych partnerskich wróżący bardzo pozytywnie i w pełni rozwojowo przyszłościowo

u niej motylki w brzuchu w 8m widziałaby właśnie odległość i kontakt wirtualny

moc jako wspólna to póki co niemoc z powodów jak wyżej

on kocha i taki odpowiedzialny facet wg tych kart myśli o rodzince już

i jeśli uda ci sie wyjechać to tam juz ślubować mu będziesz:dostal_na:

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Naprawdę ładny - czyli karty ładne...

Ona tylko widać ma w głowie "spętanie" tym brakiem wizy - to Jej ogranicza możliwości i "dręczy, no i też to -> z przełożenia On pokazał się w Królu Mieczy - a to jak dla mnie pokazuje po prostu że są w oddaleniu - dzieli ich odległość fizyczna...zaraz dopiszę całość, jak tylko zaparzę kawusię i się ogarnę bo właśnie wróciłam do domku...:)

o zwykłą wizę nie ma sensu się starać w najbliższym czasie, więc jak już będę to pewnie o narzeczeńska, powinno być łatwiej a kiedy, nie wiem..zależy od naszego kolejnego spotkania które będzie pod koniec tego miesiąca :):):) wtedy ustalimy co robić dalej

Guest MyStErIoUs_WoMaN

przełożenie król mieczy cesarz as denarów ~ widać właśnie to oddalenie ich fizyczne, że Pan pojechał w celach zarobkowych - no lepsza kasa tam jest i tyle...

ty

głowa: 8 mieczy ~ tak jak wyżej napisałam...no widać w tej karcie że coś poszło nie po Jej myśli i to teraz ma w główce...

serce: 7 pucharów ~ marzenia które chciałaby spełnić - może Pani o zaręczynach marzy (?) :)...no i trochę niezdecydowania jest tu w sercu...

postawa: królowa denarów ~ jest pewna swej pozycji w tym związku...no widać że też dąży do polepszenia finansów - do bezpieczeństwa materialnego...

wnosisz: 10 pucharów ~ wszystko co najlepsze do związku można wnieść...

wspólna:moc ~ uczucia i wielka namiętność....

on

głowa: słońce ~ jest Szczęśliwy w tym związku...daje mu on sporo radości...

serce: umiarkowanie ~ uczucia rozwijały lub rozwijają się jeszcze nadal - spokojnie, powoli...

postawa: sąd ~ gotowy do założenia rodziny...

wnosi: as pucharów ~ no to chyba dość świeży związek ? patrzać na ten Umiar w sercu i powlny rozwój uczuć, i na tego Asika Kielichowego powiedziałabym że Pan wnosi początkową fazę zakochania...wnosi przekonanie że wszystko będzie się rozwijać pomyślnie...

przyszłość 6 buław 8 denarów król denarów ~ no ale tutaj póki co ja nie widzę ślubu etc. dla mnie ukazuje się tutaj Pan pracujący za granicą (suma Swiat) a Pani chyba jednak jeszcze w kraju póki co....tyle widzę tutaj...no i tak poza tym jeszcze w tej 8 Denarów to widać wspólne dbanie o związek - pracę nad nim...

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
literówki...wrrr...:)
  • Maestro

przełożenie król mieczy cesarz as denarów - widać oddalenie z powodu jego pracy, on jest głównodowodzącym w tym związku

ty

głowa: 8 mieczy - w głowie zalękniona, nerwy jak to będzie i jakieś ograniczenia, może właśnie spowodowane brakiem kontaktu bezpośredniego

serce: 7 pucharów - w sercu jest zauroczenie, ale to nie miłość, trochę takie postrzeganie przez różowe okulary

postawa: królowa denarów - pewna siebie kobieta z klasą

wnosisz: 10 pucharów - dużo ciepła i wsparcia

wspólna:moc - trzeba stłumić emocje, oboje próbują przetrzymać obecną sytuację

on

głowa: słońce - ciepło o niej myśli, ale i myśli też o sobie, o swojej wygodzie

serce: umiarkowanie spokojne, wyważone uczucia, bez szaleństwa, jeśli to dłuższa relacja, to ok, jeśli początek, to wg mnie na razie za dużo to się nie dzieje

postawa: sąd - facet widać, ze odpowiedzialny

wnosisz: as pucharów - ciepło, inicjatywę

przyszłość 6 buław 8 denarów król denarów - będzie spotkanie, widać, ze uda się jej przyjechać do niego (mi 6 buław kilka razy przyjazd pokazała), ale i skupienie się jego na pracy, tzn, ja widzę, ze praca będzie dla niego priorytetem i to od niego wszystko zależy, jej rola w tym związku jest ukrócona..

znamy się w realu jesteśmy razem już jakiś czas, wszystko byłoby pięknie gdyby nie ten brak wizy grrrrr,

Inez... tak dal niego praca jest najważniejsza, zawsze była i będzie ale mi to nie przeszkadza a nawet imponuje, i kolejny raz masz racje to on 'nosi spodnie' w naszym związku

cos mi nie gra w kartach Pana, Pan bardzo sie zaznacza na koncu...jakby to On mial skas wracac bardziej...Pani bardzo zakochana, moc jako wspolna tez mi sie nie bardzo podoba w tym ukladzie...as pucharow u niego tez nie....

ale w sumie widzialam gorsze partnerkie i przetrwaly, wiec nigdy nie wiadomo...

ja tu jestem blizsza wersji pesymistycznej, wiec moze poczekam na rozwoj wydarzen...zyczac powodzenia...:)

Edited by Izabela123

A ja jakos kolorowo nie widze tego tutaj uczucia sobie zycie sobie... Nalezy zwroci uwage na to ze u pana w sercu jest umiarkowanie czyli albo sie znaja od dluuuuzszego czasu albo poprostu on z przyzwyczajenia jest, karty przez te slonce pachna tataj bardziej tym drugim.

Wspolna karta to ograniczenia z ktorymi musicie walczyc, a wiadomo ze przy siel troche czasu mija i zanim sie uda ja przskoczyc...

A przyszlosc to poki co nie widze was razem, bardziej pokazujecie sie osobno on na ta chwile zadowolony z sukcesu osiagniecia wizy skupi sie na pracy i korzysciach finansowcyh, przez ta odleglosc i to ze dziela was style zycia to w ten zwiazek trzeba bedzie wsadzic wiele pracy (8denarow).

Wiec tylko zyczyc wytrwalosci bo te okolicznosci ktore sa teraz to... idze przeskoczyc ale czy starczy sil?

male sportowanie, pan wizy nie potzrebowal bo jest obywatelem i wrocil do domu bo dostal (jak wczesniej pisalam) lepsza oferte pracy, wiza jest u mnie problemem. I licze na nasza wytrwalosc bo gdybym nie liczyla to juz dawno bym sie poddala :)

Ona wie,że on pracuje sumiennie i wytrwale na swoją pozycje w pracy..

W jej głowie wiele obaw,ale również są zapchane marzeniami które nosi w swoim sercu.. Swoją postawą potrafi wiele wnieść w związek nie tylko zewnetrznie,ale wewnetrznie również..a wnosi nic i wszystko co posiada w sobie... Pelnia dobija do 10..przez wszystkie drogi moze z nim isc..

On wierzy,ze wszystko się poukłada mimo przeciwności..w sercu wie,że to jest wszystko stabilne,długoterminowe..próbuje się zdystansować do przeciwności które płata losik.. Postawa to wie,że nastąpi moment zwrotny,ze wszystko się poukłada.. a wnosi swoje uczucia ..i to ,że jest gotowy jej dać związek..

W przyszłości widać jego odpowiedzialności i zdecydowanie. Będzie pracował nad relacja.

wspólna:moc - myślę, że konsekwencja i wytrwałość

ona: jest pozytywnie nastawiona do tego związku i pana, choc martwi się jak pokonać przeszkody

on

głowa: słońce - Pan wie, czego chce i to realizuje, nie namnaża problemów, jest optymistyczny

serce: umiarkowanie - ekspresyjny raczej nie jest, emocjonalnych wzlotów tu nie ma ale dobrze to rokuje dla stabilności uczuciowej w zwiazku

postawa: sąd - jesli dobrze zrozumiałam, pan wrócił do swojego kraju (?) to o tym własnie może mówic ta karta

wnosisz: as pucharów - dużo radości i przyjemności wnosi, chyba jest kreatorem Waszych uczuc, emocji.

Będziecie pracować nad tym związkiem, znajdziecie rozwiązanie dla Was. To jest związek rokujący, bo dwoje chce.

On wierzy,ze wszystko się poukłada mimo przeciwności..w sercu wie,że to jest wszystko stabilne,długoterminowe..próbuje się zdystansować do przeciwności które płata losik.. Postawa to wie,że nastąpi moment zwrotny,ze wszystko się poukłada.. a wnosi swoje uczucia ..i to ,że jest gotowy jej dać związek..

W przyszłości widać jego odpowiedzialności i zdecydowanie. Będzie pracował nad relacja.

Jakbys go cytowala :)

przełożenie król mieczy cesarz as denarów

ty

głowa: 8 mieczy

serce: 7 pucharów

postawa: królowa denarów

wnosisz: 10 pucharów

wspólna:moc

on

głowa: słońce

serce: umiarkowanie

postawa: sąd

wnosisz: as pucharów

nie czytałam reszty odpowiedzi więc wybaczcie jak się powtórzę ;)

no to Pani :

Pani nie chce dopuszczać do siebie myśli , że ta reacja może się nie udać , chociaz czasami najdzie ją taka myśl , że to może i jest bez sensu ale ma wielką nadzieję w sercu . Bardzo chciała by być z Panem.

Chociaż jeszcze nie wie jak , nie wie kiedy , ale ma taką nadzieję. wie , gdzieś tam podświadomie, że się uda ;) W królowej denarów moim zdaniem cierpliwie czeka i stara się latać i załatwiać te wszystkie formalności by jak najdokładniej i jak najszybciej jej plan mógłby zostać wykonany.

Pokazuje , że jest gotowa na stworzenie stabilnej rodziny.

Pan :

On wie , że się uda ;) nie ma żadnych negatywnych myśli ( to bardziej Pani tutaj ma ciągotki do zadręczania się -8 mieczy) . On jest nastawiony optymistycznie .

Nie daje się porywać emocją i też z wielką cierpliwością czeka na Panią. Jest gotowy na zalegalizowanie z nią związku . Daje jej wielkie wsparcie emocjonalne .

przyszłość:

moim daniem tutaj karty pokazały rozwiązanie problemu tej odległości . 6 buław to dla mnie tutaj pokonanie tych wszystkich przeciwności , możliwie że ktoś tutaj pomoże w tym . Jakiś doświadczony facet (urzędnik coś w tym stylu ) . No ale będzie się jeszcze trzeba namocować z tym . Kartach na osoby wnioskuję , że jest to poważne uczucie , no i jak pisałaś , że jak już będzie wszystko ok to będą sobie ślubować ;)

Pan już raczej wie , że to jest TA jedyna i będzie na nią czekał .

Edited by nirva2991
  • 4 weeks later...

Tak jak obiecalam, po długich rozmowach zdecydowaliśmy a w zasadzie Pan zdecydował, ze nie ma sensu dłużej tego ciągnąć bo szansa, ze tym razem dostanę wizę jest mała. Więc chyba czas na wersje pesymistyczne :( pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za pomoc, szkoda ze nie sprawdził się lepszy wariant

Tak jak obiecalam, po długich rozmowach zdecydowaliśmy a w zasadzie Pan zdecydował, ze nie ma sensu dłużej tego ciągnąć bo szansa, ze tym razem dostanę wizę jest mała. Więc chyba czas na wersje pesymistyczne :( pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za pomoc, szkoda ze nie sprawdził się lepszy wariant

niooo żaaaallll

ale nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo

wazne ze cie nie zwodził a postawił sprawe jasno....

masz wolna reke teraz