Skocz do zawartości

4 buty kazdy inny


mamaptysia

Rekomendowane odpowiedzi

sen:

 

Moja tesciowa ulozyla (przygotowakla) 4 sztuki butow (4 rozne buty) dla mojej mamy, kazdy byl inny, zaden nie do pary, buty stare, zniszczone, ale mimo to nadawaly sie do chodzenia, tylko, ze wszystkie byly z innych par.

Czy jest jakas interpretacja tego snu?

dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacje miedzy mna a tesciowa :

Z jednej strony lubimy sie (tak personalnie co wynika z podobienstwa naszej natury), jednak dla niej najwazniejszy jest jej syn a moj maz. I wszystko gra dopoki ja sie dostosowuje do niego. W przeciwnym razie relacje byly by zle.

Relacje miedzy moja mama a tesciowa:

obydwie z racjii duzych odleglosci zadko sie widuja. Stad kiedy juz sie widza raz na pare lat to bardzo obie sie staraja zeby nie popasc w niepotrzebny kontakt. Ale jak jest naprawde? Pewnie nie najlepiej skoro trzeba sie starac i uwazac. Ja i moja rodzina musimy zawsze dostosowac sie do rodziny meza, zeby ich nie zdenerwowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamaptysia,

Ale jak jest naprawde? Pewnie nie najlepiej skoro trzeba sie starac i uwazac. Ja i moja rodzina musimy zawsze dostosowac sie do rodziny meza, zeby ich nie zdenerwowac.

Twój sen jest waśnie odzwierciedleniem takiego stanu rzeczy. Liczba butów - 4, świadczy o sile inspirowania otoczenia i wywierania nań wpływu przez Twoja teściową. Ludzie zwykle cenią sobie jej rady, poglądy i przekonania.

Fakt iż Twoja teściowa daje mamie zniszczone buty, nie do pary świadczy o tym, że swoim zachowaniem nie pozwala Twojej rodzinie na odrobinę krytycyzmu, takie zniszczone buty uniemożliwiają twarde stąpanie po ziemi. Dajesz się zdominować aby uniknąć nieporozumień, ale wewnętrznie nie jest Ci z tym dobrze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...