Skocz do zawartości
scintilla

Radykalne wybaczanie, wszystko o wybaczaniu

Rekomendowane odpowiedzi

scintilla

Zakładam ten temat, gdyż idąc za radą, którą dostałam w jednym z waszych postów postanowiłam po pierwsze wybaczyć sobie i innym. Wiem, że żadna książka o rozwoju duchowym, o pozytywnym myśleniu nie pomoże jeśli nie będziemy w stanie wznieść się ponad siebie i zrozumieć różnych wydarzeń w życiu jako takich, które umożliwiają pozbycie się ograniczających przekonań i wzniesienie się na wyższy poziom rozwoju. Po lekturze książki Dzieci regresji Roberta Krakowiaka, a szczególnie Dekretu przebaczającego, wiem, że trudno jest pracować nad własną podświadomością, jeśli nie uwolnimy jej ze starych programów, a radykalne wybaczanie jest w tym niezwykle pomocne. Myślę, że dopiero po zrozumieniu i wybaczeniu nasze afirmacje będą skuteczne. Wcześniej to jest tylko takie głaskanie podświadomości. Teraz czytam książkę o radykalnym wybaczaniu, wprawdzie jestem dopiero na początku, ale już zapiera mi ona dech w piersiach. Jest po prostu niesamowita. Zakładam ten temat, gdyż liczę, że podzielicie się tutaj własnymi doświadczeniami z radykalnym wybaczaniem oraz jakimiś ciekawymi lekturami lub informacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi