Jump to content

Poprzednie wcielenie - bardzo proszę o pomoc w interpretacji rozkładu

willyoudrawme

Recommended Posts

Witam. Dziś postawiłam sobie rozkład Poprzednie Wcielenie.

Jestem początkująca i bardzo prosiłabym o pomoc w jego interpretacji, bowiem trochę mnie zmartwił. Chciałabym wiedzieć, czy moje obawy są słuszne.

Postaram się opisać rozkład jak najdokładniej.

Na początek jako sygnifikator wybrałam Giermka buław, jestem młodą kobietą, do tego zodiakalnym Strzelcem.

Po kolei karty, które wyszły mi w rozkładzie:

1. Król mieczy (o) - wpływy starszych wcieleń niż ostatnie

2. Sąd ostateczny i 3. As mieczy (o) - to, co przewija się przez większość wcieleń, motyw łączący reinkarnacje

4. Śmierć (o), 5. Rydwan (o) i 6. Rycerz denarów - warunki i okoliczności życia w poprzednim wcieleniu

7. Wędrowiec/Głupiec - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia

8. 7 kielichów (o) - sposoby i możliwości jego rozwiązania obecnie

9. As buław (o), 10. Królowa mieczy (o), 11. 5 mieczy (o) - to, co przeznaczone, nieuniknione w tym życiu, zrozumienie czego pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia

12. 3 kielichów (o) - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, gdyż jest to zależne od tego, jak wypełnimy przeznaczenie tego wcielenia)

Najbardziej zmartwiły mnie karty 9, 10 i 11. Jeśli to jest moje przeznaczenie, to czy wypełnieniem misji będzie cierpienie przez całe życie? Chciałabym to lepiej zrozumieć.

Z góry dziękuję za pomoc.

• 1 month later...