Skocz do zawartości

bójka i pogodzenie


fazza15

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen ma za dużą obszerność żeby szukać po pojedynczych słowach więc proszę o jego interpretację...

 

Zaczyna się że jestem na Starym Mieście w swoim mieście, i idę sam nie mam pojęcia gdzie, nagle zauważam chłopaka, z którym się pokłóciłem i mam u niego strasznie przechlapane... Zaczełem uciekać,a on i jego koledzy mnie gonić, schowałem się do pobliskiej klatki i szukając schronienia zaczełem pukać w pierwsze lepsze drzwi, kiedy w końcu zorientowałem się że jego boki są zacementowane. Wtedy wbiegli Ci chłopacy, i wywrócili mnie do rogu i o dziwo z tych zacementowanych drzwi wyszła kobieta, która zaczęła ich uspokajać, rozmawiać i tak dalej ... Po chwili został już tylko ten chłopak co mam z nim zatarg, i mnie kopał, w końcu wziął jakiś kijek i uderzał mnie po piszczelu, j mu go zabrałem i i zaczęłem go nim lekko dotykać, zaczął się śmiać... Zapytałem się czy idzie do jakiegoś klubu i że znam fajny, zaprowadziłem go do klubu dla gejów, on wszedł a ja zaczełem się śmiać, ale on jest zadowolony i daję mi sztame na zgodę... Po chwili wychodzi i mnie woła .. Kiedy wchodzę do tego klubu odwracam się i ten otóż koleżka, zmienia się w chłopaka (kiedyś kolegę) który odbił mi dziewczynę i rozmawia ze mną jak kumpel, jakbyśmy przyszli do knajpki coś razem zjeść i było wporządku...

 

Oto mój sen, nie mam pojęcia co znaczy a mnie bardzo ciekawi... Z góry dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka przed chlopakiem i jego kolegami,to po prostu strach przed nimi a raczej przed tym,ze poklociles sie z nim i nie wiesz jak to bedzie miedzy Wami dalej (stad napisales,ze masz u niego strasznie przechlapane)Pukanie do drzwi,to Twoje wolanie o pomoc albo chec ucieczki,niestety drzwi sa zabetowane,co oznajmia,ze nie tedy droga:)

Dopiero gdy stawiasz czola spotkaniu z chlopakiem,drzwi sie otworzyly i wyszla z nich kobieta,ktora zaczela uspokajac was,pokazala,ze nie nalezy uciekac ale ani tez nerwowo reagowac na sytuacje.Chlopak zaczal Ci dokuczac fizycznie(ale sadze,ze to tylko metafora),ale Ty nie dales sie tak latwo i zaczelas go tez atakowac,ale delikatniej,jednak dla niego to bylo smieszne (Twoje argumenty moze uwazac po prostu za bezpodstawne i w razie jakbyscie chcieli ze soba porozmawiac,to niestety ale on nie bedzie tego bral powaznie pod uwage).

Klub moze oznaczac Twoja chec pogodzenia sie z chlopakiem(bo jest to miejsce rozrywki,rozluznienia,odreagowania),Ty w tym klubie smiejejesz sie,w koncu godzice sie.Na sam koniec chlopak zamienia sie w kolege i sadze,ze tak zakonczy sie wlasnie Wasz spor,klotnia,jako że dodales,ze wszystko w koncu bylo w porzadku:)

Edytowane przez patsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...