Skocz do zawartości

stalowy most,spadanie,skrzydla


ms23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

moze ktos z interpretuje moj sen ??

owy sen snil mi sie kilka dni temu w godzinach popoludniowych

wiedz tak:

ide polna droga..ide,ide az dochodze do wielkiego mostu

jest to potezna stalowa konstrukcja..

podchodze do barierki,spogladam w dol,patrze..lecz nic nie widze

bo widoki zaslania gesta mgla..

wiedz przechodze przez barierke i skacze w dol

spadam..lecz nie czuje leku przed spadaniem

spadam i rozgladam sie na boki.Po chwili orientuje sie ze zamiast rak

mam skrzydla..tak wielkie skrzydla o bialym opierzeniu

rozkadam je i szybuje nad jakas piekna kraina...

sen urwal sie nagle w momencie przebudzenia

dodam ze nie bylo w nim leku,strachu ani nic z tych rzeczy

za to byl baardzo przyjemny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Droga we snie oznacza nasze zycie,jak nam sie uklada oraz czy podazamy wlasciwym tropem. W Twoim snie pojawia sie most,mocny,stalowy,ktory laczy Twoja jedna czesc drogi z druga(konstrukcja jest masywna,zatem latwo przejdziesz przez most,bez przeszkod).Mgla moze oznacza,ze czegos nie bedziesz mogla dostrzec np zagrozenia czy tez mozesz po prostu zbladzic w swojej wedrowce (dlatego nic nie widzialas jak spogladalas w dol).Co do skoku,postanowilas zaryzykowac,ale sie oplacalo(nie czulas strachu),dodatkowo bardzo pozytywnym elementem w Twoim snie sa skrzydla,ktore pomoga Ci wzniesc sie albo tez miekko wyladowac na ziemi.Otrzymasz zatem pomoc z zewnatrz albo po prostu bedziesz na tyle silna,ze sama bedziesz potrafila rozprawic sie z ta mgla, stad na samym koncu widzialas piekna kraine,czyli pozytywne zakonczenie Twojej podrozy czy waznego dla Ciebie przedsiewziecia.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ms23,

Miales bardzo piekny sen.

Bardzo wazna kwestia powinien byc dla Ciebie fakt ze dochodzisz do mostu. Poki co kroczysz po polnej sciezce i bedziesz na niej tak dlugo az wewnetrznie dojrzejesz, Twoja ambicja i aspiracje zyciowe doprowadza Cie do momentu gdzie ryzyko bedzie tylko formalnoscia, bedziesz twardy w swych decyzjach - bedziesz z zelaza - jak ten most we snie. Nie bedzie to niepewna loteria, kiwanie sie na mocnym wietrze - bedziesz mial pewna, stabilna konstrukcje i wszelkie podstawy ku temu by skoczyc - a skoczysz tylko ku lepszemu, bez obaw, bez ogladania sie za siebie - tylko przed siebie i na boki, bo swiat zawiruje blyskawicznie, pokaze i otworzy przed Toba nowe uroki, jakich do tej pory nie widziales. Uskrzydlony blyskawicznie miniesz mgle. W leku i strachu wyrastaja dziurawe skrzydla rozpaczy, one niosa tylko ku przepasci, Twoje to atut natchnionych, dzieki nim bedziesz mogl poszybowac naprawde daleko.

Wielkiego i zelaznego mostu nie powinienes przegapic, ale nie spiesz sie w podazaniu ku niemu, bo w pospiechu jestesmy w stanie minac nawet potezne rzeczy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie w tym śnie zastanawia.

Jeżeli most w snach to symbol przejścia od etapu do etapu w życiu, potrafi pokazywać też np. nowy związek - to czemu w tym śnie most jest stalowy? Ty Nikopol skojarzyłeś to z mocną silną konstrukcją psychiczną osoby śniącej (popraw mnie jeżeli źle zrozumiałam), podobnie jak patsy. I zgadzam się z Wami w 100%, ale i tak zastanawia mnie ta stal w kontekście takich sformułowań jak - "stalowa wola", "stalowy charakter". Stal jest dla mnie zimna, a ms23 jak wszedł na ten most to skoczył w dół. Jak ktoś tak robi, to w życiu najczęściej zalicza dół - czyli spadek nastroju, motywacji itp. Ten skok to tak naprawdę jakiś taki trochę samobójczy, dlatego całe szczęście, że się później pojawiają skrzydła i śniąca osoba leci sobie, rozwija je w pełni, wszystko się dobrze kończy.

Nie wiem czy dobrze to wyraziłam, ale powiązanie stali ze skokiem w dół nie kojarzy mi się dobrze, ponieważ wtedy zaczynam się zastanawiać czy taki skok nie miał coś wspólnego ze stalą?

A jak to przekładam na rzeczywistość? Że np. osoba śniąca doświadczyła w życiu czegoś nowego (bo most), mocnego (rodzaj konstrukcji), ale i zimnego jednocześnie, co razem wzięte spowodowało jej dół, chęć odbicia się od tego - ale co finalnie dało jej skrzydła, spowodowało happy end.

Czasem sen potrafi pokazywać innych ludzi w naszym życiu przez przedmioty, a nawet przez mosty.

Nie wiem, po prostu sobie dywaguję.

Z drugiej strony może być też rzeczywiście po prostu tak, że sen pokazuje, iż osoba śniąca osiągnie w swoim życiu stabilność charakteriologiczną, a ta da jej odbicie do lotu.

No tak, ale między mostem a lotem - jest jeszcze dół.

To co sen chce tak pokazać? Ze żeby polecieć i rozwinąć skrzydła trzeba zaliczyć dół???????????

No i dlatego pytam o tą stal?

ms23.... powiedz. Nabyłeś/łaś takiego stalowego charakteru czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. ja sie nie znam na interpretacji snow..dlatego pozwolilem sobie zapytac Was o zdanie.Odnosnie tej "stali" to powiem Ci , ze ow most na pewno nie byl drewniany,nie byl takze zwodzony,ani zrobiony z lin parcianych.Widzialem go jako wielka zelazna konstrukcje budzaca podziw..dlatego pozwolilem go sobie nazwac "stalowym" bo faktycznie takim go widzialem..rownie dobrze mogl byc zrobiony z zelaza..ale to nie zmienia faktu ze zelazo jest glownym skladnikiem stali l(+inne pozadane skladniki typu chrom,nikiel,miedz,molibden)

stalowego charakteru raczej nie nabylem..ale pojawila sie mysl :

ze czasem warto skoczyc z mostu aby skrzydla urosly ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co dokładnie zrobić?

Zaryzykować?

Postawić wszystko na jedną kartę?

To jakiś konkretny skok czy tylko "rozwojowy"?

Jak skoczyłeś sobie we śnie w dół, w mgłę to tak bezrefleksyjnie? Coś pomyślałeś - nic nie pomyślałeś? Ja wiem, że my w snach robimy różne rzeczy ale generalnie dlaczego od razu nie skoczyłeś w górę? Dlaczego od razu nie wyrosły Ci skrzydła skoro miałeś tak mocną konstrukcję do odbicia się?

Pytając najprościej - po co skakałeś w dół w mgłę, jeżeli stojąc na moście nie mogłeś wiedzieć, że niżej wyrosną Ci skrzydła?

Jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie oprócz takiego, że może lubisz w życiu ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...