Jump to content

Docelowy partner

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Karty położyłam w poniedziałek z ciekawości..

1 karta: czy on będzie moim docelowym partnerem na życie? As Buław Paź Kiel - tu jest raczej szansa na to, ale kto wie, czy z tego bardziej przyjaźń się nie wyklaruje

2 karta: czy pojawi się ktoś inny w moim życiu?As Kiel Król Mieczy - tak, jakby miał zjawić się facet po przejściach

3 karta: czy będę w ogólnym życiowym bilansie szczęśliwa w miłości? Świat tak, będę spełniona;)

1 karta: czy on będzie moim docelowym partnerem na życie? As Buław Paź Kiel

- myślę, że nie choć będzie to miła znajomość, która przyniesie Tobie wiele pozytywnych uczuć

2 karta: czy pojawi się ktoś inny w moim życiu?As Kiel Król Mieczy

- hm wygląda na to, że wróciłabyś tam skąd wcześniej byś odeszła. Albo ktoś po przejściach równiez. Król mieczy pokazuje mi cześto rozwodnika...więc może to być Twój mąż równiez

3 karta: czy będę w ogólnym życiowym bilansie szczęśliwa w miłości? Świat

- dołożyłabym tu drugą kartę...bo tu pokazuje,że sprzyjać Ci może los i wg własnych życzeń możesz osiągnąć spełnienie jakiego potrzebujesz. Tylko czy nie będziesz zmieniać zdania w zależności od sytuacji :mysli: jakby nie było spełnienie jest możliwe :okok:

• Maestro
1 karta: czy on będzie moim docelowym partnerem na życie? As Buław Paź Kiel

- myślę, że nie choć będzie to miła znajomość, która przyniesie Tobie wiele pozytywnych uczuć

2 karta: czy pojawi się ktoś inny w moim życiu?As Kiel Król Mieczy

- hm wygląda na to, że wróciłabyś tam skąd wcześniej byś odeszła. Albo ktoś po przejściach równiez. Król mieczy pokazuje mi cześto rozwodnika...więc może to być Twój mąż równiez

3 karta: czy będę w ogólnym życiowym bilansie szczęśliwa w miłości? Świat

- dołożyłabym tu drugą kartę...bo tu pokazuje,że sprzyjać Ci może los i wg własnych życzeń możesz osiągnąć spełnienie jakiego potrzebujesz. Tylko czy nie będziesz zmieniać zdania w zależności od sytuacji :mysli: jakby nie było spełnienie jest możliwe :okok:

Zastanawia mnie ten Król Mieczy...Swego czasu wróżka mi wróżyła, że pomiędzy 2012 a 2013 r. pojawi się jakiś nowy mężczyzna w moim życiu (w 2010 r. mi to pisała), dla którego będę chciała odejść z obecnego związku i po czasie prawdopodobnie odejdę...Ponoć w numerologii u mnie też to widać..Życie samo zweryfikuje, a jak w tym czasie będę jeszcze tu na forum, to nie omieszkam napisać:)

Karty położyłam w poniedziałek z ciekawości..

1 karta: czy on będzie moim docelowym partnerem na życie? As Buław Paź Kiel - tu jest raczej szansa na to, ale kto wie, czy z tego bardziej przyjaźń się nie wyklaruje

2 karta: czy pojawi się ktoś inny w moim życiu?As Kiel Król Mieczy - tak, jakby miał zjawić się facet po przejściach

3 karta: czy będę w ogólnym życiowym bilansie szczęśliwa w miłości? Świat tak, będę spełniona;)

Ten, o którym teraz myślisz, nie jest Twoim docelowym partnerem. W Twoim życiu pojawi się, ktoś inny. Nim odnajdziesz Tego Właściwego lub zanim zdecydujesz, że to ten przy którym chcesz do końca być, na Twojej drodze staną jeszcze inni Panowie, którym się przyjrzysz ( As Buław i As Kielichów).

Co do pkt. b3, zmartwień nie widać ale możliwe, że jeszcze przez jakiś czas będziesz szukała swojego miejsca lub osoby, wobec której ulokujesz swoje uczucia.

1 karta: czy on będzie moim docelowym partnerem na życie? As Buław Paź Kiel - nie , według mnie to może być relacja oparta tylko na fizyczności oraz wzajemną fascynacją siebie .

2 karta: czy pojawi się ktoś inny w moim życiu?As Kiel Król Mieczy - tak , możliwe , że to będzie ktoś z przeszłoś

3 karta: czy będę w ogólnym życiowym bilansie szczęśliwa w miłości? Świat - no i ja też bym tutaj dołożyła kartę. Według mnie albo spełnienie albo się będziesz cały czas rozglądała za kimś.

zaraz zakoszę rozkładzik :D