Jump to content

Zmarla babcia pociag szkola


Josei

Recommended Posts

Witam

Śniła mi się moja zmarła babcia. Była cala ubrana na czarno. Zawołała mnie i mojego brata, pokazała nam pole ziemniaków i powiedziała żebyśmy wykopali trochę tych ziemniaków. Ja wzięłam jakąś motyczkę i zaczęłam kopać. Kiedy skończyłam razem z bratem zaczęliśmy je zbierać. Ziemniaki były bardzo małe. Zbieraliśmy je do reklamówki. Ja pomyślałam sobie wtedy, że już więcej nie będę ich kopać, bo nie są moje to jest kradzież ja nie chce kraść i poszliśmy do domu.

 

Nagle znalazłam się w pociągu. Wnętrze nie wyglądało jak wnętrze pociągu wszystko było białe, ale wiedziałam, ze jestem w pociągu. Kiedy pociąg zatrzymał się na stacji okazało się ze jestem w Niemczech. Na stacji tłum ludzi ubranych na biało szedł do szkoły ja wiedziałam, że też tam mam iść. Kiedy znalazłam się w szkole była tam tez kobieta z, która kiedyś pracowałam i jej syn. Był tam tez mężczyzna, który nagle zaczął pokazywać mi swoje stare zdjęcia. Na jednym z tych zdjęć mówił, ze jest ze swoim starym kolega, ale ja nie mogłam zobaczyć jego twarzy, bo była rozmazana. Nagle sen się skończył i obudziłam się w środku nocy.

 

 

Bardzo prószę o interpretacje

Edited by karola13
Link to comment
Share on other sites

hejka, czy mogłabyś podzielić posta na akapity, żeby się łatwiej czytało i poprawić interpunkcję najpierw? Nie interpretujemy postów niezgodnych z regulaminem, więc mogę ci pomóc dopiero jak poprawisz.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...