Skocz do zawartości

;) zupełnie nie do weryfikacji na razie


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Dlaczego to powiedział?

 

4 buławy--Cesarzowa--7pucharów podsum HB Umiarkowanie i Papież

 

Kotuś - ale Ty coś nie tak sumki wyliczyłaś chyba ? Zerknij, jak to zrobisz wtedy ja dodam swoją inter...no bo nie wiem jak Ty to liczyłaś, czy to pomyłka (?) czy może tak ma być :mysli:...:)

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Oki - dziękuję :) a mam jeszcze jedno pytanko które teraz mi się nasunęło bo właśnie piramidkę chciałam zrobić...Agula - gdy liczycie sume według HB to podsumki (piramidka) również według HB ?

 

Dlaczego to powiedział?

 

4 buławy--Cesarzowa--7pucharów podsum HB Umiarkowanie i Papież

 

Wiesz, mnie to wygląda tak - jeśli pomiędzy Wami jest teraz coś "nie hallo" - to chciałby Waszą relację unormować, naprawić, rozwinąć - bo ma według Ciebie i Waszej znajomości poważne zamiary...jeśli jednak jest pomiędzy Wami teraz normalnie, bez napięć to powiedział to dlatego że na tę chwilę niewiele może Ci dać z pewnych względów...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Czyliii - wsio się zgadza...Aga - Pan myśli o zaręczynach na tę chwilę, a w dalszej perspektywie o Małżeństwie z Tobą...no ~ chce założyć z Tobą Rodzinę...:)))

 

P.S.

pw...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

nie wiem co powiedział, ale wygląda na to, że odechciało mu się już luźnego związku, widzi w Tobie kobietę, z którą chciałby spędzić resztę życia no i to może być dla niego motorem do poważniejszych deklaracji czy działań ;D

Odnośnik do komentarza

Jest relacja, ktora daje mu zadowolenie, ale... chcialby czegos wiecej. Jestes kobieta, ktora stanowi juz wazna czesc jego zycia (Cesarzowa to nie byle jaka kobieta). Na razie marzy wiele o Tobie, o tym, co mogloby z tego dalej wyniknac (7 Kielichow), ale wiele jeszcze jest w sferze bardziej marzen i wyobrazania sobie anizeli prawdziwych, namacalnych planow.

Podsum wg HB to wskazowka, co robic dalej. Umiarkowanie wskazuje na potrzebe znalezienia zlotego srodka, byc moze wypracowania jakis kompromisow. W efekcie mozecie poglebic Wasza relacje, wybic ja poza dotychczasowe ramy, wiec jak najbardziej mozliwe przejscie w jakas powazniejsza (z takiej niezobowiazujacej w tych 4 Bulawach) relacje, zwiazek. Niewykluczona takze w przyszlosci formalizacja tego zwiazku, czyli malzenstwo (Papiez).

Odnośnik do komentarza
Jest relacja, ktora daje mu zadowolenie, ale... chcialby czegos wiecej. Jestes kobieta, ktora stanowi juz wazna czesc jego zycia (Cesarzowa to nie byle jaka kobieta). Na razie marzy wiele o Tobie, o tym, co mogloby z tego dalej wyniknac (7 Kielichow), ale wiele jeszcze jest w sferze bardziej marzen i wyobrazania sobie anizeli prawdziwych, namacalnych planow.

Podsum wg HB to wskazowka, co robic dalej. Umiarkowanie wskazuje na potrzebe znalezienia zlotego srodka, byc moze wypracowania jakis kompromisow. W efekcie mozecie poglebic Wasza relacje, wybic ja poza dotychczasowe ramy, wiec jak najbardziej mozliwe przejscie w jakas powazniejsza (z takiej niezobowiazujacej w tych 4 Bulawach) relacje, zwiazek. Niewykluczona takze w przyszlosci formalizacja tego zwiazku, czyli malzenstwo (Papiez).

Sacral pan ruszył temat, który ty tak często widziałaś w różnych moich rozkładach, gdziepojawiały się karty 7 monet lub paź monet ;D żartował tylko, ale takie żarty w ustach tego faceta straszą ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...