Jump to content

Na warsztaty

ONYXT

Recommended Posts

Jak udadzą się warsztaty, które poprowadzę w przyszłym tygodniu?

6 Dysków, Książę Mieczy, Gwiazda = XIV Sztuka

Wygląda dobrze. Zyskam kontakty, które pozwolą mi przekuć moją wiedzę w sukces finansowy. Zaprezentuję się jako twórczy, myślący profesjonalista. Warsztaty zainspirują uczestników do własnych poszukiwań i pracy w tym zakresie. Uczestnicy nabędą umiejętności, które pozwolą im dobrze i sprawnie realizować własne wizje.

Guest PannaDorotka

Widać, że grupa będzie zaangażowana, będzie między wami ciekawa wymiana energii (6 monet)

Rycerz mieczy pokazał tutaj chyba samo szkolenie, ich podnoszenie kwalifikacji, zdobywaną wiedzę merytoryczną oraz twoją erudycję i przebojowość.

Będziesz zadowolona, spokojna i opanowana (Umiarkowanie)

W gwieździe widać, że uznasz warsztat za udany i zakończony powodzeniem :)

Ładne karty :)

Trzymam kciuki :)

6 Dysków, Książę Mieczy, Gwiazda = XIV Sztuka

widać sympatyczne nastawienie, bardzo dobre przygotowanie i wiedzę do przeprowadzenia warsztatów, którą zauważy grupa, stworzenie bardzo przyjaznej atmosfery pozwoli ośmielić grupę i bardzo wpłynie to na ocenę warsztatów ;). Bardzo dobre karty

6 Dysków, Książę Mieczy, Gwiazda = XIV Sztuka; suma HB V Papiez

Widac tu Twoje bardzo duze otwarcie na te sprawe, chec dania z siebie autentycznie wszystkiego, ale... poczatki moga byc dosc chaotyczne. Spotka tam sie wiele osobowosci, kazdy bedzie mial wiele do powiedzenia, pokazania i moze to prowadzic do lekkich spiec, chaosu informacyjnego. Wazne, zeby umiec do tego podejsc z szerszej perspektywy i po prostu nie spinac sie na jeden punkt widzenia. Powinno Ci sie udac, jako ze Sztuka to Umiarkowanie a ten jest swietnym mediatorem i potrafi pogodzic jak najbardziej sprzeczne ze soba fronty. Rada wg HB to nie trzymac sie swoich sztywnych wyobrazen a byc otwartym na to, co inni wnosza soba. Masz duze szasne, aby warsztaty, ktore poprowadzisz byly udane i ukoronowane sukcesem.

Powodzenia.

PS. Masz Thota, tak? Ksiaze Mieczy to Rycerz Mieczy... :) w innych taliach. ;) Czyli wg wyliczen to VII Rydwan. Suma wiec to 16+7+17=40-22=XVIII Ksiezyc. Takze wg mnie moze byc odrobine niepewnosci na sam poczatek i badania gruntu. I jak wyzej podsum HB V Papiez, wiec wyjscie poza swoje sztywne ramy, otwarcie sie na ludzi. Tak czy inaczej... wg tego czy innego podsumu... masz potencjal, wiedze i duze szanse, aby bylo dobrze.

Edited by SacralNirvana
  • 2 weeks later...

Początek rzeczywiście był chaotyczny, bo zapomniałem zabrać zasilacz do komputera :) Zajęcia prowadziłem w zupełnie innym mieście, więc trzeba było liczyć na dobrą wolę organizatorów i w przeddzień uruchomić poszukiwania odpowiedniego zasilacza. Niestety, nie udało się znaleźć takiego, który pasuje do mojego sprzętu. W ostatniej chwili pożyczyłem komputer od jednej z uczestniczek i musiałem się trochę poogarniać z przygotowanymi materiałami. Ale potem to już było z górki.