Jump to content

straszny egzemin

NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

A wykładowca jeszcze gorszy.

O 15 dnia dzisiejszego mam egzamin.Moja wiedza merytoryczna nie powala na kolana,ale mam nadzieje ze wystarczy by z 3 iść dalej.

Pazerna nie jestem,a przedmiot nie jest specjalizacyjny

Czy zalicze dziś egzemin ?

Król Kielichów

4 Denarów

8 Mieczy

Powinnam zaliczyc,zapewne 8 mieczy stanowi o moim stresie blokadzie i tym że dosłownie ręce mi się trzesą.

Jak pójdzie egzemin ?

Kochankowie

Królowa Pałek

9 denarów

Jakby doktor był bardziej zainteresowany mną niż moją wiedzą.

Co sądzicie ? Weryfikacja oby wieczorem ;)

Guest PannaDorotka

Czy zalicze dziś egzemin?

Król Kielichów, 4 Denarów, 8 Mieczy (suma: Siła)

Zaliczysz :) Będziesz pewnie troszkę zestresowana przed wejściem na salę, ale zaliczysz - może na 4? :)

Jak pójdzie egzemin?

Kochankowie, Królowa Pałek, 9 denarów (suma: Kapłan)

Czy ten egzamin składa się z 2 części? Może dostaniesz 2 pytania?

Jak już zobaczysz pytania uspokoisz się, poczujesz się bezpiecznie i pewna siebie jak burza popłyniesz z odpowiedziami :D

Kapłan w podsumie mądry, spokojny, wysłucha Cię, będzie przychylny (podobnie jak ten Król Kileichów wyżej- da Ci poczucie spokoju i udzieli Ci się jego opanowanie).

Powodzenia i trzymam kciuki :)

Edited by PannaDorotka
  • Maestro

Król Kielichów

4 Denarów

8 Mieczy

ten "straszny wykładowca" może na tym egzaminie chcieć CI chyba pomóc, żebyś zaliczyła, widać też silny stres u Ciebie..

Jak pójdzie egzemin ?

Kochankowie

Królowa Pałek

9 denarów

wykażesz się wiedzą, powinno pójść Ci dobrze, z początku pojawią się jakieś wątpliwosci, ale widać, że poradzisz sobie z nimi, w efekcie powinnaś być zadowolona;)

Guest PannaDorotka
ten "straszny wykładowca" może na tym egzaminie chcieć CI chyba pomóc, żebyś zaliczyła, widać też silny stres u Ciebie..

No właśnie mi też się wcale nie taki straszny wydaje :)

Będzie wobec Ciebie pomocny, też tak to widzę ;)

• Maestro
Czy zalicze dziś egzemin?

Król Kielichów, 4 Denarów, 8 Mieczy (suma: Siła)

Zaliczysz :) Będziesz pewnie troszkę zestresowana przed wejściem na salę, ale zaliczysz - może na 4? :)

Miałam tę samą myśl odnośnie oceny,też mi 4 przyszła do głowy;)

Guest PannaDorotka
Miałam tę samą myśl odnośnie oceny,też mi 4 przyszła do głowy;)

Jeszcze mnie te 8mki zastanawiają- 8 mieczy, Krol jako 8 z AW i suma Siła. Dużo ich tutaj. Może egzamin potrwa 8 minut :hahahaha: No ciekawe :D

• Maestro
Jeszcze mnie te 8mki zastanawiają- 8 mieczy, Krol jako 8 z AW i suma Siła. Dużo ich tutaj. Może egzamin potrwa 8 minut :hahahaha: No ciekawe :D

Ha, ha, licho wie;) Może tak być:lol::lol:

Król Kielichów, 4 Denarów, 8 Mieczy ->Siła

Zdasz, może to być ocena raczej 3, a maksymalnie 4. 8 mieczy to jakby wyczekiwanie na wynik połączone z czarnowidztwem i stresem, jednak moment ogłoszenia wyników wyzwoli Cię z tych emocji 8 mieczy + Siła daje razem Słoneczko. Będzie dobrze :okok:

Powodzenia ;D

Edited by Daffne

Dziekuje za spostrzeżenia

Mam możliwość weryfikacji.Faktycznie nie taki diabeł straszny jak go malują, ile najadłam się stresu tyle moje ;)

Jednak , zaliczyłam na 4 ;)

Guest PannaDorotka
Dziekuje za spostrzeżenia

Mam możliwość weryfikacji.Faktycznie nie taki diabeł straszny jak go malują, ile najadłam się stresu tyle moje ;)

Jednak , zaliczyłam na 4 ;)

hahahaha no to gratulacje :) Czyli jednak 4rka:)

a co z tą 8mką? Było coś? Może odpowiadałaś jako 8ma, albo sala nr 8 :D ciekawa jestem, czy to tylko przypadek, że tyle 8mek, czy faktycznie coś?

8 zapewne mówiła o moim stresie.Wykladowca duzo sie spoznil.Zblizał sie czas jego wykładów, a wiedziałam ze na wykladach nie uda mi sie pisac .Z pewnych przyczyn poprosilam o zaliczanie wczesniej. Czekałam na niego 1.5h.Zjawił sie ,dam mi prace i poszedł na wykłady ;)

fakt faktem zaliczone ;)