Jump to content

O co Jemu chodzi...?

Jasminex

Recommended Posts

Witam,

0,5 roku temu poznałam pewnego mężczyznę, od tego czasu nie widzieliśmy się, lecz przez ten cały czas wysyła do mnie smsy chce się ze mną spotkać. Dodam, że mieszkamy w innych miastach. Zrobiłam krzyż celtycki na tę znajomość. Bardzo będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

1. Rys osoby o którą pytamy- Ósemka Buław

Hmmm może tu chodzi o kontakt sms-owy?

2. Mój stosunek do niego- Księżyc

Jestem zdezorientowana, nie wiem o co chodzi...

3. Świadoma postawa jego wobec mnie- 4 monet

??? nie wiem jak tę kartę mam zinterpretować w tej sytuacji...

4. Nieświadoma postawa jego wobec mnie- 5 Kielichów

Może jakiś czas temu z kimś się rozstał i próbuje wejść w nową znajomość?

5. Przeszłość znajomości- Wieża

Utrata, rozpad związku- być może z kimś się rozstał, albo może chodzi o to ,że poznałąm go zaraz po rozstaniu z chłopakiem??

6. Najbliższa przyszłość- 10 Kielichów

Związek, bliższa znajomość???

7. Intencje jego wobec partnerstwa- 5 buław

Chęć sprawdzenia się w nowej sytuacji, chęć odmiany, trwanie przy własnych poglądach

8. Wpływ innych osób- Królowa Kielichów

Może inna kobieta, albo Matka??

9. Jego lęki i obawy co do relacji- As Monet

Boi się o swoją karierę zawodową, zabezpieczenie materialne?

10. Dalsza przyszłość 10 buław

Przytłoczenie zbyt wieloma rzeczami, więcej odpowiedzialności...

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję

Jasmina

Guest SooYoung

Widać kontakt głównie przez smsy i to ze tak naprawdę nie znasz Pana, albo masz mylne wyobrażenie na jego temat (Księżyc) i jego sytuacji o czym też mówi królowa pucharów. Pan jest pod wpływem innej kobiety - byłej partnerki, albo matki i to spowoduje dużo stresu w waszej relacji - 10 buław

On widzi Ciebie jako szanse na odmianę swojego życia ale bardziej jako że "coś się zadzieje" niż że on się z Tobą ustabilizuje.

Pan się nudzi w swoim świecie (4 den) dlatego potrzebuje czuć, kochać, no i seksu (to też 5 buław).

Bez spotkania i bez dobrego poznania terenu - co się tam u Pana dzieje - nie ma co budować związku, a wszelkie uczucia są iluzoryczne - Księżyc.

Bardzo Ci dziękuję Arachnea! Myślę, że może być dużo racji w tym co piszesz... Pana nie znam prawie w ogóle, więc ciężko mi oceniać... Dziwi mnie ten jego prawie codzienny kontakt ze mną, bo on też mnie nie zna... Cos za bardzo "kochliwy" mi się wydaje :) Chociaż może być też tak jak piszesz - jest znudzony (wiem, że bardzo dużo pracuje) i szuka jakiejś odskoczni... co do seksu też się zgadza, bo wydaje się być bardzo "napalony" ;)

Edited by Jasminex
  • 2 months later...