Skocz do zawartości

18-24 luty, uczucia, co zaskoczy i I tydz. semestru ;)


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Trzy pytania, które prześwietlą nadchodzący tydzień. Proszę o pomoc w interpretacji, bo mam problem z odczytem :bukiet: Weryfikacja 25 lutego ;)

Jestem singlem, nie pracuję, studiuję.

 

1. Co mnie mile zaskoczy w nadchodzącym tygodniu?

5 mieczy, 7 mieczy, VI Kochankowie --> H.B. XVIII Księżyc, IX Pustelnik

 

Ciekawe karty. Tu chyba dzięki sprytowi uda mi się coś osiągnąć. Obstawiam, ze chodzi o coś związanego ze studiami, o moje twórcze rozwijanie się. Zdobędę informacje, dzięki którym podejmę wybór ważny dla mnie.

 

2. Co będzie miłego w uczuciach w nadchodzącym tygodniu?

9 denarów, Głupiec, 5 buław, Giermek denarów –-> H.B. IX Pustelnik

 

Jakiś student zaskoczy mnie zainteresowaniem moją osobą, zaproponuje coś albo zachowa się spontanicznie. W 5 buław może być też sprawdzanie szans albo dyskusja. Nic się nie zmieni w uczuciach, na co wskazuje suma.

 

3. Jak minie mi pierwszy tydzień nowego semestru?

Królowa pucharów, 8 buław, 2 mieczy, 6 buław --> H.B. XVI Wieża, VII Rydwan

 

Będzie się sporo działo, a ja będę to wszystko obserwować i przyjmować ze spokojem, cierpliwie, pójdę na każde zajęcia organizacyjne z proponowanych fakultetów. Może być dużo komunikowania z ludźmi, jak to po powrocie z 2tyg. ferii. Pojawi się propozycja, nad którą będę myśleć i będę się cieszyła z podjętej decyzji. 2 mieczy to też zgoda, może się pogodzę z kimś? Z sumy: runą jakieś ograniczenia i coś ruszy do przodu, jakaś duża zmiana. Ale to też może oznaczać wyjście z lenistwa i nadejście ruchu, wyjście z zastoju z jakąś sprawą. Generalnie tydzień okej, bardzo aktywny, z jakąś zmianą albo podjęciem dobrej decyzji ;)

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza

1. Co mnie mile zaskoczy w nadchodzącym tygodniu?

5 mieczy, 7 mieczy, VI Kochankowie --> H.B. XVIII Księżyc, IX Pustelnik-Początkowo nastrój może być nie za ciekawy,chwilowa melancholia z której sprytnie uda Ci się wybrnąć. Uciekniesz i wymkniesz się z tej sytuacji bo moze uznasz,że nie mozesz w tym stanie długo trwać. - w podsum. Tak na prawdę to chyba nie jestes tak samotna jak myślisz,że jesteś.

 

2. Co będzie miłego w uczuciach w nadchodzącym tygodniu?

9 denarów, Głupiec, 5 buław, Giermek denarów –-> H.B. IX Pustelnik Tutaj według mnie to nie pojawia się inna osoba prócz Ciebie. W uczuciach nic się nie zmieni,prócz tego,że zadowolisz siebie.. Będziesz czuć się dobrze ze sobą..w głupciec rozpoczyna swoją drogę..może zaniechasz różnych wewnetrznych sprzeczności lub jakiś rozchwian które towarzyszyły Ci w ostatnim czasie(Giermek)- pustelniku uważam,że to odpowiedni czas do tego aby wejrzeć głęboko w siebie.

 

 

 

3. Jak minie mi pierwszy tydzień nowego semestru?

Królowa pucharów, 8 buław, 2 mieczy, 6 buław --> H.B. XVI Wieża, VII RydwanBędziesz działała,jest ruch ( 8 buław) i nie masz za wiele tutaj do powiedzenia(2 mieczy) trzeba przyjąć sprawy takimi jakimi są,jechać na przód po wiedze( 6 buław)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...