Jump to content

Sen dzisiejszy - Bal "przebierancow"

SacralNirvana

Recommended Posts

Snilo mi sie, ze bylam w jakims starym zamku, z poczatku wydawalo mi sie, ze na jakims balu przebierancow. Byli ludzie najdziwniej poprzebierani. Za strzygi, demony, duchy, najdziwniejsze stworzenia. Ja bylam nieufna i przygladalam sie im wszystkim. Oni byli radosni i wychodzili mi ciagle na przeciw. Szczegolnie jeden z nich. Mezczyzna w dlugich wlosach, cylindrze na glowie i pieknych, aczkolwiek jakby przemalowanych rysach twarzy. Byl bardzo przyjazny, staral sie, zebym dobrze sie bawila. W pewnym momencie dotarlo do mnie, ze to nie bal przebierancow, ze oni sa prawdziwi. Ze te byty to nie ludzie a wlasnie sa tym, czym ich tam widze.

Mialam tam nocowac, bo bylam zaproszona na dluzej, ale gdy to do mnie dotarlo, postanowilam przerwac swoj pobyt tam. Jednak wszyscy byli bardzo mili i namawiali, zebym zostala. Ostatecznie stwierdzilam, ze jednak bede tam spala.

Usiadlam na jednej z sof i nagle dostrzeglam, ze mam na sobie pizame. W tym momencie dotarlo do mnie, ze wszyscy jestesmy tym samym, nosimy tylko rozne przebrania, rozne skafandry.

Obudzilam sie wtedy. Po chwili jednak zasnelam znowu. Znalazlam sie wtedy w moim domu rodzinnym. Stalam w korytarzu, gdy na zewnatrz uslyszalam bicie bebna. Otworzylam drzwi i z lewej strony, gdzie schodza schody na dol rozlegalo sie glosne bicie bebna. Bylo ono takie gluche, jakby krzyczalo "pustka! pustka! pustka!" Takie bylo dokladnie moje odczucie wtedy w tym snie i pozostalo ono takie samo, gdy sie obudzilam.

I tu karty na sen:

S - Signifikator - XVI Wieza

Zburzenie dotychczasowych wyobrazen, stereotypow myslowych, wyjscie poza to, co do tej pory uznawalam za dopuszczalne.

1. Czy sen zostal wywolany jakimis wydarzeniami z przeszlosci? - 6 Mieczy

Wydaje mi sie, ze nie. 6 Mieczy tu moze sugerowac jednak takze kontakt z kims, z kim dobrze sie rozumiem i z kim lacza mnie wspolne pasje, tematy, moze takze w tym przypadku ezoteryczne albo i nie tylko ezo.

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - 2 Monet + III Cesarzowa ---> suma XV Diabel; suma HB V Papiez

Zachodza we mnie zmiany. Byc moze staje sie bardziej pewna siebie, tego, co w sobie mam. Moge w tym utknac i stac sie ograniczona. Wazne, zebym wychodzila poza swoje struktury myslowe i nie stala sie Papiezem, ktory wszystko wie lepiej, jest zamkniety na nowe, bo pozjadal wszystkie rozumy. Przez to moge stracic szerszy wglad w sytuacje.

3. Jak nalezy rozumiec symbolike snu? - 8 Kielichow

Lek przed tym, co przede mna, nieznanym.

4. Jak mozna odniesc ten sen do aktualnej sytuacji pytajacego? - Krolowa Bulaw

Staje sie coraz bardziej niezalezna. Z drugiej strony chce miec wszystko pod kontrola i nie chce nic nieprzewidywalnego. Chce wszystko sama ukladac, o wszystkim decydowac.

5. Co chce przekazac pytajacemu jego podswiadomosc? - XVII Gwiazda

Zebym starala sie na pewne sprawy patrzec szerzej, rozszerzala swoje horyzonty myslowe i wzrokowe, zeby moc ogarnac wiecej i lepiej.

6. Co chce przekazac pytajacemu jego nadswiadomosc? - 9 Bulaw

Ze jest we mnie duzo nieufnosci, duzo leku przed dzialaniem, ktore jezeli tak zostanie, moga sprawic, ze przeleci mi przed nosem wiele ciekawych okazji. Powinnam zamiast tego dzialac. Bazujac na swojej intuicji, jednak zdecydowanie.

7. Przed czym ostrzega sen? - 4 Monet

Tu znowu trzymanie sie w bezpiecznych 4 scianach. Tego, co mam. Tego, co znam. Powinnam wyjsc poza nie, bo inaczej trzymajac sie kurczowo tego, co juz poznalam, nie otworze sie na nic nowego.

8. Do czego zacheca sen? - As Mieczy + VI Kochankowie ---> suma VII Rydwan, suma HB VII Rydwan

Do tego, ze intelekt intelektem, ale nie zapominac o sercu i nim kierowac sie na rowni. I przede wszystkim dzialac, z wnetrza umyslu, cala swoja sila wewnwetrzna. Isc do przodu. Nie wahac sie.

Sen byl bardzo, bardzo ciekawy. Cos jak Alicja w Krainie Czarow nieco, tylko ze bardziej w stylu: duchy, strzygi i inne takie... przy czym, jak sie obudzilam czy to zaraz czy rano... pamietalam sen bardzo dokladnie.

Sacralku na sam początek chcę Ci powiedzieć,że nie interpretuje snów ,nie wiem jak mi wyjdzie,ale twój wydał mi się bardzo interesujący i wstrząsający nawet bym powiedziała..Sen jak zycie-jednym słowem-tylko w innym wymiarze. Jakbys chciała Dorcia interpretuje sny:)

Coś wywołało u Ciebie jakiś wstrząs, coś zburzyło ,coś czego nie da się odbudować.

Ja myślę,że tak. Coś co spowodowało,że musiałaś zmienić swój pogląd,coś porzucić i iść dalej nową droga.

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - 2 Monet + III Cesarzowa ---> suma XV Diabel; suma HB V Papiez-Ja myślę,że raczej do tego co jest teraz,co może być w przyszłości. Widać wahania w którą stronę isc,do czego się odnieść,czego uchwycić,jak udać? Jak być wrażliwą taką jaką byłaś kiedyś? -w podsumowaniu widać twoją rodzinę,byc moze wpływ męża?On cie zmienił?albo jakies wartości rodzinne zmieniły swoje aspekty.

Ja bym powiedziała- Upadki i wzloty. Człowiek czasem boi się czegoś puścic,nawet jeśli to nie dobrze na niego wpływa, ponieważ boi się tego co może nadejść,choć zmiana jest bardzo potrzeba.

Chyba musisz sama walczyć o siebie i to robisz.

Wiecej optymizmu. Ponoć jak się widzi zlatującą gwiazdę to trzeba wypowiedzieć życzenie więc i może twoje życzenia się spełnią gdy popatrzysz w górę i uwierzysz.

Nadświadomość Ci przekazuje,że jesteś zmęczona ,troszkę poddana chociaż walczysz. Może potrzebujesz na dzień dzisiejszy odetchnąć,ale również nie poddawać się.

No z tą 9 buław..to mi wygląda na to abyś nie poddawała się i chowała sama w sobie. Nie tłum emocji czy zmęczenia w sobie. Miej swoje zdanie również na temat innych i tego co Cie otacza,ale również wiarę w ludzi.

8. Do czego zacheca sen? - As Mieczy + VI Kochankowie ---> suma VII Rydwan, suma HB VII Rydwan

Trzymaj blisko siebie to co kochasz,odcinaj to co może zatruć twoje życie--> Podejmuj konkretnie obrane decyzje i działan. Może tez po prostu wyjedz gdzie na jeden dzień-odpocznij,zrób cos dla siebie,co sprawi przyjemnosc,

Sen byl bardzo, bardzo ciekawy. Cos jak Alicja w Krainie Czarow nieco, tylko ze bardziej w stylu: duchy, strzygi i inne takie... przy czym, jak sie obudzilam czy to zaraz czy rano... pamietalam sen bardzo dokladnie.

Dzieki Kochana... sen rzeczywiscie byl co najmniej niesamowity. Szczegolnie, ze nigdy nie bylam w zadnym snie posrod takiej masy roznych bytow... Powiem szczerze, ze sen czy nie sen... odczucia rzeczywiscie niesamowite. Jednak musze przyznac, ze poza tym, ze bylam nieufna, nie odczuwalam leku... Hmm...

Dziekuje ogromnie za interpretacje... Bardzo cenna. :bukiet:

Chcialam podziekowac punkcikiem... ale nie moge...

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Zdecydowanie do tego zebyś przestała wszystko zbytnio analizować ~ abyś dokonała wyborów - ustaliła cele, no i odważnie oraz konsekwentnie i z dużą pewnością siebie ruszyła naprzód...

P.S.

Nieco później dodam całą inter...

.

No Kochana – dostąpiłaś tego, co powinno się nieuchronnie wydarzyć na Twojej ścieżce duchowego rozwoju. Otóż rozpoczęłaś tzw. szamańskie wyprawy do wnętrza Ziemi. Jest to kolejny OBOWIĄZKOWY element na drodze do OŚWIECENIA.

Uczestniczysz w WIELKIM MISTERIUM ELUZYJSKIM - dostępujesz pierwszych ich wtajemniczeń. Otóż znajdujesz się w starym zamku – tak ma być, sceneria powinna być mroczna, tylko centrum jest oświetlone w tego typu snach. Znalazłaś się w kręgu szamanów, przedstawicieli różnych kultur – widzisz to po sposobie ich ubioru i zachowania. Wg Ciebie był to bal przebierańców- natomiast w języku snów uczestniczyłaś w misterium , w obrzędach, rytuałach, które najczęściej odbywają się przy dźwiękach muzyki i w rytm tańca. Moim zdaniem bardzo bliskie będą dla Ciebie rytuały i obrzędy murzyńskie lub indiańskie., a nawet starożytnego Egiptu. Może w którymś wcieleniu byłaś szamanem tej kultury. Początkowo jesteś nieufna – nic dziwnego, zaproponowano Coś co dla Ciebie jest nowe, nieznane i budzi lęk. Dobrze, że tam zostałaś, nie można cofać się w połowie drogi – wytrwałość zostanie w swoim czasie nagrodzona. Chcąc zostać szamanką musisz wyjść całkowicie poza granice swojego rozumu, który roi się od ograniczeń. Musisz wejść głęboko w swoje wnętrze – stąd nazwa „wędrówka do wnętrza Ziemi” ,musisz przeniknąć i posiąść wiedzę przynależną szamanom – ludziom, którzy pokonali wszelkie bariery myślowe. Mogą się wtedy obudzić moce uzdrowicielskie, mogą „objawić” się nie wiadomo skąd metody, jak leczyć niektóre choroby, dotąd uważane za nieuleczalne. Sama zobaczysz jak zacznie się to wszystko materializować w Twoim życiu.

A druga odsłona- to ciąg dalszy snu pierwszego. Bęben – to znów instrument często wykorzystywany podczas obrzędów. A jego bibie „pustka, pustka'' – to nic innego jak zapowiedź dotarcia do CENTRUM WŁASNEJ DUSZY. Gdy tam dotrzesz to poczujesz właśnie PUSTKĘ, nie żadną ekstazę, odlot , tylko właśnie pustkę, taką przyjemną NICOŚĆ. Zrozumiesz jak tego doświadczysz.

Kochana Sacral – piękny sen i muszę Cię zapewnić, że będziesz ich mieć więcej. Jeszcze zostaniesz poddana „próbie ogniowej” - zostanie przetestowana Twoja wytrzymałość psychiczna i fizyczna – prawdziwy szaman nie może się niczego bać. I Ty też się nie bój – skoro zostałaś wybrana to czuwają nad Tobą duchy opiekuńcze.

A tak na marginesie – to sen zachęca Cię do PRAWDZIWEGO BYCIA SOBĄ- porzuć ograniczenia, schematy – to tylko wytwór cywilizacji, a tkwienie w nich to to zatracanie swoich możliwości DUCHOWYCH..

Pozdrawiam

• Like 1

Dziekuje Kedry... :bukiet: Piekna interpretacja... i cenne informacje.

To nie pierwszy sen, ktory mowi mi o szamanskich korzeniach... Byly sny ze zwierzetami mocy (wilk i pajaki), biciem szamanskich bebnow... A podczas regresingu widzialam siebie jako indianskiego szamana... tez niesamowite uczucie... Oczywiscie to wszystko rozlozone w czasie. Bardzo dziekuje Ci za interpretacje.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Potrzeba przełamania stereotypów w myśleniu i działaniu oraz wyzwolenia się z ograniczających sytuacji...

Poniekąd tak...uważam że właśnie zdarzenia z przeszłości powodują pewne blokady które nie pozwalają Ci "ruszyć na przód", a 6 mieczy wskazuje tutaj właśnie na stopniowe uwalnianie się od tego co Cię ogranicza - to taki "punkt zwrotny"...tak więc właśnie ~ "...kontakt z kims, z kim dobrze sie rozumiem i z kim lacza mnie wspolne pasje, tematy, moze takze w tym przypadku ezoteryczne albo i nie tylko ezo." - przełamujesz się, aczkolwiek jeszcze nieco obawiasz ze mężczyzna o którym wspominasz może nie być takim - jakim myślisz obecnie że jest...

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - 2 Monet + III Cesarzowa ---> suma XV Diabel; suma HB V Papiez

Uważam że odnosi się do tego co było i jest - do tego co było i wciąż jeszcze Cię ogranicza (Diabeł), powoduje rozterki i wahania (2 Denarów)...próbujesz odnaleźć się w obecnej sytuacji, rezygnując powoli z dotychczasowych wzorców, przekonań i postępowania - po to aby poczuć się w końcu na maksa spełnioną...

Odejdź od tego co Cię raniło - nawet jeśli jest to zakorzenione jeszcze tylko w Twoich myślach - to ma wpływ na Twoje obecne życie, zostaw to za sobą...idź za głosem serca bez lęków i obaw i wcielaj w życie to co dla Ciebie Ważne...

To TY kształtujesz swoją przyszłość - swoją rzeczywistość która Cię otacza, to TY podejmujesz decyzje o sobie samej - nikt inny - "...Ostatecznie stwierdzilam, ze jednak bede tam spala..."

Abyś z wiarą i optymizmem patrzyła w przyszłość...Gwiazda jest szczęśliwa kartą - Twoja podświadomość chce Ci przekazać że nie masz czego się obawiać - bo jesteś pod ochroną Losu...

Że jest w Tobie zbyt dużo nieufności i jesteś nad wyraz ostrożna...jesteś po przejściach - musisz zregenerować siły, ponieważ przeżyte dowiadczenia sprawiają że jesteś, no właśnie - nad wyraz ostrożna...obawiasz sie zagrożenia ze strony osoby/osób które chcą się do Ciebie zbliżyć...

No dokładnie - przed tym żebyś nie trzymala się tylko tego co Ci znane...i nie kryła uczuć - emocji w sobie...nie bąź jak obosieczny miecz...nie twórz muru wokół siebie...

Do tego co napisałam powyżej...no i - nie bądź radykalna i zimna, okazuj emocje...odetnij przeszkody i watpliwości które powodują trudności w podjęciu decyzji...weź też pod uwagę dwoistość ludzkiej natury - ponieważ każdy człowiek to odrębna istota...