Jump to content

Ogólny rozkład na 2013

Arbogast

Recommended Posts

• Moderator

Niedawno się postarzałem o rok, więc sobie zrobiłem rozkład taki ogólny, którego już dawno nie robiłem i w nieco innej formie:

Ogólny obraz: Paź denarów - 2 buław - As pucharów

Miłość: Paź pucharów - Rycerz Pucharów - Cesarzowa

Praca: 4 buław - 10 buław - umiarkowanie

Pieniądze: Diabeł - Królowa denarów - 6 buław

Zdrowie: 2 pucharów - 5 pucharów - Sprawiedliwość

Rodzina: 4 denarów - 9 pucharów - 4 mieczy

Ogólny obraz mojego życia mówi, że czeka mnie trochę nowych doświadczeń, nowych znajomości, może jakiś nowych związków, bo as pucharów mówi, że pod względem uczuciowym coś może ruszyć, paź denarów to nowe doświadczenia

Sprawy uczuć miłości, no wygląda jak życzeniówka, bo piękne miłosne karty, aczkolwiek stawiając te karty nie miałem zaprzątniętej głowy miłostkami. Paź pucharów to generalnie szans ana uczucie, rycerz pucharów to już stan zakochania, a cesarzowa to odpowiednia kobieta, konkretna już osoba

Sprawy zawodowe stabilizacja bądź co bądź, względny spokój choć lekko nie będzie, 10 buław mówi mimo wszystko o ciężkiej wyniszczającej pracy, stopuje to trochę umiar, a 4 buław nie sądzę aby tu pokazała siedzenie w domu, raczej spokojne miejsce pracy, ale przy 10 buław spokojne w znaczenie niezagrożone, aczkolwiek na pewno wyczerpujące.

Sprawy finansowe diabeł jest tutaj poważnym ostrzeżeniem, bo mogę stracić jakieś pieniądze, mogę zostać oszukany przez jakąś kobietę (królowa denarów), aczkolwiek nie powinienem stracić płynności finansowej bo ostatecznie jest tutaj 6 buław

Sprawy zdrowotne: sprawiedliwość odpowiada za układ moczowy, 2 pucharów również sygnalizuje, że chodzi o narządy parzyste np nerki, natomiast 5 pucharów - czyżby jakaś choroba nerek? 5 pucharów oznacza jakiś wylew, pęknięcie

Rodzina: 4 denarów to między innymi własny dom, więc tutaj jakby zmian nie widać, potwierdza ti 9 pucharów, która mówi o szczęście ale niepełnym, widać, że w życiu rodzinnym jakiś problemów większych nie będzie, natomiast potwierdza się przez 4 denarów - żadnych zmian, nie stworzę własnej rodziny w tym czasie, 4 mieczy mówi o pewnej izolacji, więc karty mają jasny przekaz, że jakby skoncentruje się na własnym życiu.

Ogólny obraz: Paź denarów - 2 buław - As pucharów-Pojawi się Pani o jasnych włosach w twoim życiu która będzie miała potencjach by rozpocząć z nią związek jak również jakaś możliwość zarobku,moze propozycja pracy.,

Miłość: Paź pucharów - Rycerz Pucharów - Cesarzowa-no i tutaj juz potencjał,że Pani z pazia zmieni się w twoją Cesarzową-czyli związek. a moze az dwie Panie:D ale bardziej wyglada mi to na pierwsza opcje:)

Praca: 4 buław - 10 buław - umiarkowanie-W pracy myślę,że po czasie wszystko się wyklaruje i ułozy w tym roku. Po cięzkim okresie..nadejdzie stan spokoju i stabilnej pozycji w pracy.

Pieniądze: Diabeł - Królowa denarów - 6 buław- Możesz być ograniczony bądz zależny od kogoś np od szefowej jako pracownik - moze jakas kobieta bedzie decydować o wysokości twojej pensji albo ktoś bedzie chciał od Ciebie coś pozyczyć?

Zdrowie: 2 pucharów - 5 pucharów - Sprawiedliwość-W zdrowi jak dobrze tak dobrze,możliwe jakieś przelotne przeziębienia,ale wydaje mi się ,że nie grożne,czyli w normie:)

Rodzina: 4 denarów - 9 pucharów - 4 mieczy- Faktycznie jakbyś troszkę się wyizolował,ale mimo tej izolacji bedzie dobrze(pucharów) może własnie zajmiesz się pracą nad dobrobytem własnym i kształceniem i stąd te oddalenie.

• Like 1

Ogólny obraz: Paź denarów - 2 buław - As pucharów ---> suma VII Rydwan, suma HB III Cesarzowa

Nie wiem, jak tam teraz jest u Ciebie zwiazkowa, ale tu widac potrzebe bliskosci z druga osoba. Paz Monet, 2 Bulawy, As Pucharow. Potrzeba wejscia w jakas blizsza relacje, szukanie uczucia, drugiej polowki. W Rydwanie widac, ze pojawi sie mozliwosc czegos nowego, ewentualnie ktos z przeszlosci, relacja bedzie miala szanse odzyc. Rada kart jest taka, ze masz wszelkie mozliwosci, aby osiagnac to, czego chcesz. Tylko odwagi, siegnac po to, czego pragniesz, bo jest praktycznie w zasiegu Twojej reki. Wiec mozliwe, ze tam obok jest jakas kobieta.

Miłość: Paź pucharów - Rycerz Pucharów - Cesarzowa ---> suma VIII Sprawiedliwosc; suma HB III Cesarzowa

Po tych kartach tu nadal mysle, ze masz gdzies obok jakas kobite, z ktora mogloby Cie laczyc cos wiecej, jezeli jeszcze nie laczy. Musialbys na te sprawe spojrzec nieco z dystansem i ocenic realnie. W sumie powinienies dojrzec mozliwosci i po prostu zadzialac. Moze dac dojsc do glosu uczuciom. W kazdym razie mozliwosci sa na tym obszarze.

Praca: 4 buław - 10 buław - umiarkowanie ---> suma VI Kochankowie; suma HB X Kolo Fortuny i I Mag

Ogolnie jakis etap konczy sie tutaj. Widac, ze duzo miales na swoich barkach, mozliwe, ze pewne sprawy wydawaly Ci sie nie do przeszkoczenia. Tu widac, ze uda znalesc sie jakis kompromis i wyjsc z tego zblokowania w 10 Bulawach. Odsapniesz troche. Bedziesz musial byc moze podjac jakas decyzje, ktora Ci w tym pomoze. Rada od kart: badz uwazny i wykorzystuj wszystko, co Tobie sprzyja i dziala Tobie na korzysc.

Pieniądze: Diabeł - Królowa denarów - 6 buław ---> suma XVII Gwiazda; suma HB XXI Swiat i III Cesarzowa

Tutaj nie wiem. Twoje szefostwo to kobieta? Bo tu widac, jakby Twoja zaleznosc od jej widzimisie troche. Ogolnie zadzialasz na tyle skutecznie, ze w tej Gwiezdzie uda Ci sie wyjsc poza te Diablowe uzaleznienie. Rada kart tez jest taka, aby upomniec sie o swoje i siegnac po to.

Zdrowie: 2 pucharów - 5 pucharów - Sprawiedliwość ---> suma XIII Smierc; suma XV Diabel i VI Kochankowie

Tu uwazaj, bo moga odezwac sie jakies zaniedbania zdrowotne, cos moze Cie uziemnic na chwile. Takze dbaj o siebie i nie lekcewaz zadnych sygnalow ostrzegawczych.

Rodzina: 4 denarów - 9 pucharów - 4 mieczy ---> suma XV Diabel; suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Tu moze byc taka chec odciecia sie od innych. Mozliwe, ze zajecie sie tez soba. W powyzszym tam, co o Twoim zdrowiu pisze, moze byc to tez potrzeba zajecia sie swoim stanem zdrowia. 4 Mieczy to taka izolacja troche wymuszona jest.

Moze tez byc, ze z kims tam nie do konca bedziesz umial sie porozumiec. Takze bedzie potrzeba wyjscia troche ze swoich przekonan, spojrzenia na sprawe nieco inaczej i przede wszystkim nie unikac rozmowy. Wszelkie niejasnosci wyjasniac sobie, najlepiej na biezaco.

• Like 1