Jump to content

studia-jutro weryfikaca

fajnamagda

Recommended Posts

czy przyjmą mnie na studia?

odp koło

tło kochankowie-kapłan-7mieczy->księżyc

-------------siła-----wisielec----cesarzowa--

----------------mag--------diabeł-----------

--------------------wieża-------------------

jak byłam ostoją spokoju, tak te karty mnie zaniepokoiły trochę. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i walczyłam o miejsce (siła), teraz czekam (wisielec), ale powinnam być zadowolona (cesarzowa), złożę papiery (mag) i znów się zacznie walka, niesprawiedliwość (Diabeł) na uczelni (wieża)...

kochankowie-moja niepewność, kapłan-powinno być stabilnie, ale ta 7mieczy i księżyc? reasumując-jednak powinnam się dostać...

Guest PannaDorotka

Mi się wydaje, że mogłaś coś przegapić w dokumentacji, jakbyś nie wzięła pod uwagę czegoś (może np. jakieś brakujące papiery, może termin jakiś przeoczyłaś...)

Mi się nie podobają te karty.... Kapłan niby mądry, powinien być sprawiedliwy... Ale w połączeniu z tymi 7 mieczami wydaje się, jakby nie miał dobrych intencji... Nie wiem, czy to państwowa bezpłatna uczelnia, jeśli tak, to tak jakby już miejsca były obsadzone, albo Kapłan będzie się kierował prywatnymi preferencjami co do kandydatów i nie do końca będzie uczciwy...

Albo okaże się, że coś jeszcze musisz uzupełnić, dodać, donieść.

• Maestro

Ja mam wrażenie, że masz szansę, aby tam studiowac, ale otrzymasz propozycję jakiej się nie spodziewasz i trzeba będzie się zastanowić..Jakby mieli ludzi, a Tobie powiedzą, że musisz na razie wejść w status wolnego słuchacza, a z czasem jak zaliczysz to i owo przyjmą Ciebie w poczet studentów..

też mi się nie podobają :/ donieść to każdy będzie musiał-zaswiadczenie o ukonczeniu studiów pierwszego stopnia, ksero świadectwa dojrzałości, dowodu osobistego, zdjęcia itd.

ale faktycznie uczelnia państwowa i sporo chętnych.

Guest PannaDorotka
zaczynam się martwić :/ mam nadzieję, że moje obawy wyszły w tych kartach...

Możliwe, że to właśnie jedynie twoje lęki...

Jutro się okaże :) Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki :)

Guest PannaDorotka

Wiesz, tak sobie jeszcze myślę o tym Kole.

Koło to karma, los, coś, co jest Ci dane nie bez przyczyny. Jaka by nie była ta jutrzejsza informacja, widać taka właśnie musi być. I wydaje mi się, że bez względu na to, jaka ona będzie, to w ogólnym rozrachunku okaże się korzystna :) Mam oczywiście nadzieję, że będzie zgodna z Twoimi planami :)

Edited by PannaDorotka
bo lubię

a więc tak:

grali na zwłokę, wyniki ogłosili dopiero po zamknięciu dziekanatu, każdy już zdenerwowanny był i wyklinał. Dobrze przeczuwałam, tak jak napisałam wyżej. Przyjęli mnie, ale z mojej 'paczki', z naszej piątki, jednej osoby nie przyjęli....