Jump to content

cieekawość...

agaMAJ

Recommended Posts

Dopisuje, bo widzę, że dyskucja się rozwinęła. Ogólnie jest tak, że owszem jestem zainteresowana panem, nasza znajomość jest jaka jest. Ja chciałabym, żeby to było na zasadzie dośc luźnej ale stałej relacji, pan nagle jednak wystrzelił z dziwnymi tematami i nie wiem co o tym myśleć, stąd to pytanie, ciekawość. Na zasadzie, że gdyby mnie postawił pod ścianą, to pewnie bym uległa, chociaż nie jest mi takie rozwiązanie do szczęścia potrzebne.

czy z nim zamieszkam?

Mag--Moc--Rydwan podsum HB Wieża--Rydwan? chciałam rewolucjii, no to prosze... pan chyba będzie próbował mnie przekonać, i chyba mu się uda... podsum, upadek starych struktur i nowe działania....

karty z całej talii

posłuchałam się Sacra i alathei, i przeredagowała pytanie, chociaż " moje oczekiwanie" to w rzeczywistości wcale nie oczekiwanie tylko ciekawość, ale mnie obskoczono za pytanie zaczynające się od "czy".

ok,

jak zrealizuje się moje oczekiwanie , że przed końcem tego roku z nim zamieszkam?

8 denarów---rycerz denarów--rycerz buław sporo pracy tegp rycka denarowego czeka jeszcze ale koniec końców...

Edited by agaMAJ

a na jaki okres czasu kladlas karty?

(i kiedy ewentualnie weryfikacja)

Mag/Moc/Rydwan pods. "zwykla" - 19-> Slonce/Kolo/Mag

bedzie chcial Cie do tego naklonic, ale na razie (w bliskim okresie czasu) nic z tego nie wyjdzie, cos Wam przeszkodzi (tu Kolo, wyzej w pods. Wieza)

pan bedzie dalej dazyl w tym kierunku(namawial)

Czy możliwa weryfikacja?

czy z nim zamieszkam?

Mag--Moc--Rydwan podsum HB Wieża--Rydwan? chciałam rewolucjii, no to prosze... pan chyba będzie próbował mnie przekonać, i chyba mu się uda... podsum, upadek starych struktur i nowe działania....

Masz rację Pan będzie się starał być bardzo skuteczny w przekonywaniu Cię o wspólnym zamieszkaniu - co mu się może i uda. Jednak podsum bardziej mi wskazuje, że po wspólnym uwiciu gniazdka - opadną Wam klapki z oczu, zobaczycie siebie w prawdziwej odsłonie i postanowicie "rozjechać się" każde w swoją stronę.

Może się i mylę...

Edited by Kędry

nie określałam czasu, takie pytanie rzucone w przestrzeń, bo propozycji nie było, tylko pan ostatnio dziwnie się nawiązał do przyszłości... zadałam osobne pytanie na to kiedy? 9 pucharów-- Moc --8 mieczy więc pewnie latem, pytanie którego roku

A ja nie bede tu taka pozytywnie myslaca. Jestem dosc sceptycznie nastawiona do pytan zaczynajacych sie na CZY. Duzo chciejstwa w nich wyskakuje. A Mag na samym poczatku pokazuje checi owszem, zaraz potem Moc, Twoja inicjatywa. Rydwan, dzialanie. Tu mogla sie pokazac po prostu zyczeniowka...

Lepsze byloby pytanie w stylu "Jak zrealizuje sie (przykladowo) moje oczekiwanie wspolnego zamieszkania?"... i warto zamknac to w konkretnych ramach czasowych jednak.

I... podsum HB to nie ciag dalszy rozkladu a jedynie wskazowka, co robic. Wiec idac tu dalej ten rozklad to widac, ze sa jakies ramy, moze ciagle powielane dzialania, sposob myslenia itp. ktore Ciebie (Was) ograniczaja w osiagnieciu tego celu. Zeby cos takiego zaistnialo trzeba je zburzyc.

Edited by SacralNirvana
A ja nie bede tu taka pozytywnie myslaca. Jestem dosc sceptycznie nastawiona do pytan zaczynajacych sie na CZY. Duzo chciejstwa w nich wyskakuje. A Mag na samym poczatku pokazuje checi owszem, zaraz potem Moc, Twoja inicjatywa. Rydwan, dzialanie. Tu mogla sie pokazac po prostu zyczeniowka...

Lepsze byloby pytanie w stylu "Jak zrealizuje sie (przykladowo) moje oczekiwanie wspolnego zamieszkania?"... i warto zamknac to w konkretnych ramach czasowych jednak.

I... podsum HB to nie ciag dalszy rozkladu a jedynie wskazowka, co robic. Wiec idac tu dalej ten rozklad to widac, ze sa jakies ramy, moze ciagle powielane dzialania, sposob myslenia itp. ktore Ciebie (Was) ograniczaja w osiagnieciu tego celu. Zeby cos takiego zaistnialo trzeba je zburzyc.

Teoretycznie tak, tylko ogólnie nie mogę zapytać jak się zrealizuyją moje oczekiwania, bo mi jest dobrze tu, gdzie mieszkam, nie chce się wyprowadzać... więc w tym pytaniu na czy to raczej powinny wyjść moje obawy a nie życzeniówka...

ok,

jak zrealizuje sięmoje oczekiwanie , że przed końcem tegoroku z nim zamieszkam?

8 denarów---rycerz denarów--rycerz buław sporo pracy tegp rycka denarowego czeka jeszcze ale koniec końców...

Ogolnie rzecz biorac w sytuacjach partnerskich 8 Monet moze wskazywac na wspolne zamieszkanie, jakies konkrentne darzenia zwiazane ze wspolna przyszloscia, takze nawet na zawarcie malzenstwa. Dalej mamy Rycerza Monet. Tu mamy konksekwencje w darzeniach, upartosci, ogolnie bardzo zdecydowana karta... i jedna z najenergiczniejszyc, jezeli chodzi o podarzanie droga wlasnych celow. Rycerz Bulaw tu pokazuje takze zapal, ale jak wiadomo, zapal Bulawowego Rycka moze byc slomiany. Takze cos tam moze byc. Jednak. Podsum Wieza juz sugeruje, ze sa ograniczenia, ktore moga to uniemozliwiac. Podsum HB to Sprawiedliwosc... a ta z kolei wskazuje na potrzebe uczcziwosci wobec siebie nawzajem. Nie sprawdzac kartami a rozmawiac na tematy was trapiace, wyjasniac sobie wszelkie niedopowiedzenia. Wtedy bedzie jasnosc i klarownosc. Nie trzeba bedzie sie nic domyslac. Karty zle nie sa... Nie mowie, ze nie jest mozliwe... ale zapalu moze zabraknac. ;)

8 monet mozna potraktowac jako prace nad zwiazkiem, polityke malych kroczkow

rydek den. to ktos uparty, konskwentny,

a ryc. kijow - to taki zryw od czasu do czasu, powracajacy szturm na brame ;)

Aga, a moze bys zapytala (ale to juz raczej w watku dla wrozacych ze wzgledu na brak mozliwosci weryfikacji) - jaki on ma stosunek do wspolnego zamieszkania oraz, ewentualnie,jak widzi Wasza relacje

(oczywiscie, jesli Ci to potrzebne)

- bo moze "uwiesilas" sie na czyms, co bylo forma zartu lub proba "zbadania terenu", tj. sondowaniem, na ile powaznie traktujesz ten zwiazek

moze Twoj partner wcale nie jest taki "hurra do przodu", jesli chodzi o glebszy rozwoj relacji

Dokladnie. 8 Monet to taka sytuacja, gdzie jest jasny cel, przynajmniej jednej ze stron i potem urabia sie sobie pod ten temat druga strone. Jak alathea to ujela "polityka malych kroczkow". Sprawdza sie, czy ta osoby aby idzie odpowiadajacym nam torem. I ktos, kto dziala w 8 Monetach moze nawet zrezygnowac z partnera, jezeli uzna, ze tak sie nie dzieje. Np. osoba, ktora chce zawrzec zwiazek malzenski bedzie szukala dla siebie osoby, ktora konkretnie odpowiada tej jego potrzebie i potem juz powoli, powoli, ale bardzo wytrwale i konsekwentnie do celu. Takze jak najbardziej jest to praca na zwiazkiem/relacja.

8 monet mozna potraktowac jako prace nad zwiazkiem, polityke malych kroczkow

rydek den. to ktos uparty, konskwentny,

a ryc. kijow - to taki zryw od czasu do czasu, powracajacy szturm na brame ;)

Aga, a moze bys zapytala (ale to juz raczej w watku dla wrozacych ze wzgledu na brak mozliwosci weryfikacji) - jaki on ma stosunek do wspolnego zamieszkania oraz, ewentualnie,jak widzi Wasza relacje

(oczywiscie, jesli Ci to potrzebne)

- bo moze "uwiesilas" sie na czyms, co bylo forma zartu lub proba "zbadania terenu", tj. sondowaniem, na ile powaznie traktujesz ten zwiazek

moze Twoj partner wcale nie jest taki "hurra do przodu", jesli chodzi o glebszy rozwoj relacji

wolę nie pytać,pan najpierw wystartował z tym, że chce by nasza znajomość wróciła na poprzednie tory, bo ostatnio usilnie trzymałam się tylko przyjacielskiej formy, później poinformował że jego dom jest prawie ukończony, a później jeszcze dodał informacje, niby to żartem, że ładne dziecko byśmy mieli. To nie jest facet, któy wypowiada takie słowa, bez konkretnego celu. Ta cholera, bada grunt. to jest facet, który jak postanowi ze mną wziąc ślub, powie mi to w takiej formie " w urzędzie mieli akurat wolny termin, więć ślub weźmiemy wtedy a wtedy, a gości już zaprosiłem" kurczę, nie chcę pytać kart, chcę mieć na razie spokojną głowę . Jeżeli on ma takie plany, to w końcu mnie o tym, poinformuje, wtedy będę się martwiła... pytanie zadałąm tylko z babskiej ciekawości... dom, jeszcze nie jest do końcva wykończony, więc chyba na razie nie mam co się bać, stawiania pod murem ;))

to wszystko dotyczy pana też z tego wątku http://www.ezoforum.pl/wzajemna-pomoc-tarocistow/66877-zupelnie-nie-do-weryfikacji-na-razie.html

tu wszystko się więc zgadzqa, że pan ma jakiś cel, jest uparty i od czasu do czasu z czymś startuje, informując mnie o postępach, czy badając grunt właśnie

Edited by agaMAJ

Mag--Moc--Rydwan

8 denarów---rycerz denarów--rycerz buław

pomijając pytanie juz to ani w jednym ani w drugim zestawie nie widać wspólnego zamieszkania

nawet przeprowadzki nie da sie wyczytać

cos może tempa nabrać ale de facto odpowiedzi twierdzącej na zadane pytanie nie ma wg mnie