Jump to content

Kobieta w LD - skąd się wzięła?


Dante Rainheart

Recommended Posts

Pewnego razu, zaraz po przyjemnym świadomym śnie, obudziłem się, jednak nie wykonywałem żadnych ruchów, po to by pozostać w paraliżu sennym. Początkowo chciałem wykorzystać to do kolejnego LDka, jednakże przypomniała mi się rada, zamieszczona w jednej książek Ryana Conana Doyle'a, w której to opisał technikę opuszczenia ciała poprzez przewrócenie się na bok. Tak też postąpiłem i momentalnie poczułem czyjąś obecność. Pomyślałem sobie wtedy, że dam komuś innemu to co chciałbym sam otrzymać. Skupiłem się na przyjemności. Wibrowałem w totalnej ciemności wysyłając w przestrzeń pozytywne uczucia i wspomnienia.

Tutaj staje się coś niespodziewanego.

Z otchłani ciemności pojawiam się w kuchni, gdzie spogląda na mnie grubawa dziewczyna budząca raczej niechęć, a nie pobudzenie seksualne. Straciłem kontrolę i za żadne skarby nie mogłem jej odzyskać. Zacząłem uprawiać z tą dziewczyną seks. Z chwili na chwilę stawała się coraz brzydsza, grubsza, bardziej spocona i pryszczata. W końcu udało mi się z niej wyjść i skupiając się na poruszaniu fizycznymi kończynami wybudziłem się.

Czy jest możliwe, że poprzez kontakt duchowy ktoś "wkradł się" do mojego snu? Czy było to chore spotkanie w innym wymiarze?

Można by to zwykłą utratą kontroli podczas świadomego śnienia, jednak to dzieje się u mnie głównie w wypadku kiedy po prostu zapominam o tym, że śnie. Kiedy sen zamienia się w koszmar nie mam problemów z wybudzeniem się, które w wymienionej wyżej sytuacji pojawiły się.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy LD, które miałeś przed tym zdarzeniem dotyczyło 'czynności seksualnych'? Czy w jakiś sposób byłeś pobudzony seksualnie przed tym zdarzeniem, które opisujesz? A jeśli nie seksualnie, to czy to wcześniejsze LD miało może związek z uczuciami, miłością, namiętnością, itp.?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to, co opisujesz jest prawdą, to MOGŁEŚ, ale nie musiałeś mieć do czynienia z inkubizmem. Choć oczywiście zawsze wydawało mi się, że istoty tego typu tworzą sobie atrakcyjne wizerunki. Ewentualnie, miałeś po prostu bad tripa. :)

Link to comment
Share on other sites

Lilith, to zdarzyło się dawno temu i nie pamiętam co konkretnie działo się w ldku, jako że śnię świadomie niemalże każdej nocy, trudno to wszystko spamiętać, a nie zapisałem wtedy nic w dzienniku, bo większe, złe wrażenie wywołała na mnie sytuacja po śnie.

Jeeej.. Apropo tego inkubizmu, strona która wyskoczyła po wstukaniu tego hasła wprowadziła złą schizę. :D Wątpię by do czegoś takiego doszło, bo jestem raczej zdrowy i silny zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Bad trip? Haha. ^^ Zdarzały się po używkach, o wiele rzadziej w świadomych snach, jako że zwykle szybko się budziłem gdy działo się źle.

Link to comment
Share on other sites

Wskazówka taka powstała jedynie ze spostrzeżenia, że Twoja wypowiedź sugeruje podróże i ldki w wiadomym celu kopulacji z wymarzonymi gwiazdkami typu Sashka... a w takich sytuacjach o inkubizm, zapewne nietrudno. I w ramach tego, polecam żywą, materialną partnerkę seksualną :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...