Skocz do zawartości

Uczucie wirowania


Random Miracles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałam zapytać czy ktoś doświadczył czegoś podobnego.

Leżąc już w łóżku "obserwowałam" ten wewnętrzny dźwięk (piiiiiiiiiiiiiiiiiiii) który zawsze szumi gdzieś z tyłu głowy a czasem piszczy w uszach. Po dłuższej chwili kiedy ciało było juz porządnie rozluźnione a dźwiek głośniejszy (nasilał się i mogłam rozróżnić rózne "częstotliwości" owego piiiiiiiiii) poczułam że zaczynam wirować. W poziomie. W prawo. Jednocześnie moja głowa wirowała w lewo. Oba ruchy działy się jednocześnie. Tu wtrącił się mój rozgadany umysł i cała frajda minęła.

Ktoś ma jakieś pomysły co to mogło byc?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

ja niedawno z powodu takiego "wirowania" wylądowałam w szpitalu, rezonans, punkcja i inne nieprzyjemne sprawy ;) sądzisz, że to mogło być coś "głębszego" niż np. problemy ze zdrowiem? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam,

Chciałam zapytać czy ktoś doświadczył czegoś podobnego.

Leżąc już w łóżku "obserwowałam" ten wewnętrzny dźwięk (piiiiiiiiiiiiiiiiiiii) który zawsze szumi gdzieś z tyłu głowy a czasem piszczy w uszach. Po dłuższej chwili kiedy ciało było juz porządnie rozluźnione a dźwiek głośniejszy (nasilał się i mogłam rozróżnić rózne "częstotliwości" owego piiiiiiiiii) poczułam że zaczynam wirować. W poziomie. W prawo. Jednocześnie moja głowa wirowała w lewo. Oba ruchy działy się jednocześnie. Tu wtrącił się mój rozgadany umysł i cała frajda minęła.

Ktoś ma jakieś pomysły co to mogło byc?

 

Prawdopodobnie weszłaś w stan tzw. wibracji.

Ja w swoich próbach odnośnie OOBE też miałem coś podobnego. Niestety nie udało mi się do tej pory utrzymać tego przez dłuższy czas i po paru miesiącach prób dałem sobie z OOBE spokój.

Umiejętność kontrolowania wibracji jest niezbędna do opuszczenia ciała fizycznego.

Jak je kontrolować to Ci niestety nie powiem, bo sam tego na dzień dzisiejszy nie potrafię.

Poszperaj trochę w internecie na ten temat a na pewno coś znajdziesz.

 

Masz tutaj link do porad R.Monroe na ten temat: "http://www.oobe.pl/Porady_Roberta_A_Monroe.htm"

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czy piszę w odpowiednim wątku ale może mi pomożecie.

Aktualnie przeżywam sporo stresu w moim życiu, chciałam się zrelaksować, zasnąć spokojnie. Włączyłam to:

Poczatkowo bylo trudno skupic sie ale sprobowalam drugi raz.

Prosze mi powiedziec co to oznacza- w pewnym momencie gdy przewróciłam się na bok moje oddechy samoistnie sie przyśpieszyły,czułam tak jakby zapadanie do środka ciała ( tak jakby składać rozłożone łóżko) i dostałam drgawek całego ciała. Chciałam przerwać ale powoli uspokoiłam się głębokimi oddechami.

Mialam kiedys kilka razy paraliz senny ale to bylo z 5 -6 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...