Jump to content

Jak potoczą/ułożą się sprawy sercowe na relacje

GdzieTaIrlandia

Recommended Posts

Za wyciągnięcie kart dziękuję --> nirva2991:hahahaha::serduszka:

Bardzo proszę o zerkniecie,pomoc i o odniesienie się do mojego rozkładu. Ja potem czekam i zerkam co 5 minut licząc,że ktoś coś mi pomoże i zinterpretuje:):)

Jak potoczą/ułożą się sprawy uczuciowe-sercowe na relacje w miesiącach marzec-czerwiec( 3 miesiace)

z przełożenia :

3 mieczy , 5 denarów, 9 denarów

Te karty mnie prześladują. Tak -czuję wewnetrznie swój ból,rozdarcie po kims-ale zebrałam się w sumie w całość,gdzies tam cos schowałam sobie i nie chce wracac..no i oczywiscie widać tutaj moje zmartwienia,troszke zubozenia emocjonalnego-ale potem 9 są według mnie starania o to by sytuacja się polepszyła i tak tez zaczyna sie dziać.

1. Rys relacji/sytuacji, o którą pytamy- rPaż Mieczy Potrzeba wyjaśnienia sytuacji,rozmów?

2. Nasz stosunek do niej/do sytuacji/relacji- koło Mój stosunek to jak w ostatnim czasie..Biorę to co daje mi los bo na pewne rzeczy choć człowiek podejmuje wyboru nie zawsze wszystko jest zależne od nas.. Na nic nie czekam choć wiary również nie tracę,że sie poukłada.

3. Świadoma postawa tej osoby/relacji/sytuacji wobec nas- 2 denary No tak mam dwie opcje koło siebie. Wyboru już dokonałam i idę na przod.

4. Nieświadoma postawa tej osoby/sytuacji/relacji wobec nas- rycerz mieczy dziwne,ze dwa razy r. mieczy wyszedł? nie wiem jak się odnieść.

5. Przeszłość /sytuacji/relacji, znajomości- Mag No tak to Pan z którym znajomość zakończyłam jakiś czas temu,ale on nadal jest nie ugiety i próbuje

6. Najbliższa przyszłość- król kielichów Chyba nadal będzie probował zabiegać o moje względy albo po prostu będzie się przymilał?

7. Motywy/Intecje osoby/sytuacji/relacji, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 denarów Pan jest skupiony na swojej rodzinie i dobrobycie a ja nie mam zamiaru krzywdzić innych a przede wszystkim siebie.

8. Wpływ innych osób- 10 denarów wpływ osób na to,że jestem z mężem chyba dobry..Otoczenie służy..bo rodzina najwazniejsza

9. Lęki lub obawy osoby/sytuacji/relacji, co do zaistniałych sytuacji 9 mieczya tutaj widać moje zmartwienia i problemy. To jest tak,ze jak czlowiek zaczyna znowu byc szczęsliwy to pojawia się strach,że może to stracić. Ja zaczynam czuć się dobrze i nie załuje swojej decyji-uważam na dzien dzisiejszy,ze to dobry wybór jest.

10. Dalsza przyszłość/rozwój sytuacji.relacji- 8 buław- Tutaj widać nasze działania,starania ,duzo chyba się będzie dziać..

wynik na zakres 3 ms(marzec-czerwiec): 4 buław ,kapłan , król buław, moc- Jak dla mnie ładne karty domowe(4 buław)--kapłan (moja rodzina) Król buław(mój mąż) i moc--działania w naszym kierunku:)

INTERPRETACJA NIRVA

no to według mnie:

Kręcą się jakiś facet obok Ciebie , ale Ty podchodzisz z dystansem do wszystkich.

Ktoś Cię niedawno uwodził , ale raczej pana zbyłaś.

Chcesz zmiany w swoim życiu uczuciowym, chcesz żeby wreszcie coś intensywniej się zadziało .

I według mnie , patrząc na te karty to się coś zadzieje . Pojawi się jakiś pan na horyzoncie ,

Ty gotowa do stworzenia relacji i pan też. Otoczenie Cię wspiera , możesz czuć się bezpiecznie wśród osób , z którymi przebywasz .

Ale tutaj jest dużo zamartwiań się u Ciebie , że to nie wyjdzie, czy że ktoś Cię skrzywdzi .

Ale w wyniku masz bardzo według mnie bardzo intensywną i namiętną relację, może już nawet tą docelową.

Tylko nie można kalkować przeszłości (9 mieczy )

Edited by GdzieTaIrlandia
Guest MyStErIoUs_WoMaN

z przełożenia :

No widać ze jesteś po zakończonym związku/relacji co chyba było dość bolesne i trochę "złamało" serducho Twoje - rozczarowało Cię...widać też - że mimo tego iż jesteś świadoma siebie i ogólnie zadowolona z życia, to skrywasz w sobie swoje prawdziwe uczucia albo i inne tajemnice związane właśnie z tym Mężczyzną - nie do końca uwolniłaś się od Niego, myślę że nawet jesteś mocno uzależniona od tego człowieka...

1. Rys relacji/sytuacji, o którą pytamy- rycerz mieczy ~ myślę że mógł tutaj zaznaczyć się Mężczyzna który ma silny wpływ na to co dzieje się u Ciebie w sferze uczuć - jakiś Pan w wieku - no...do 45 lat, o ciemnych włosach, elokwentny - pewny siebie a co za tym idzie bardzo energiczny...

A tak poza tym - zaznacza się tutaj niezwykle ekscytujący związek platoniczny (takie Kochamy się a nie możemy być Razem...)...za tym idą nieporozumienia i zawziętość...no i problem z okazywaniem uczuć...

2. Nasz stosunek do niej/do sytuacji/relacji- koło ~ Twój stosunek dość zmienny...raz myślisz - a mam tego dość, a zaraz potem - Tęsknisz...za uczuciem...myślę że liczysz gdzieś tam w głębi siebie na korzystny obrót spraw - na dobry obrót Losu...

3. Świadoma postawa tej osoby/relacji/sytuacji wobec nas- 2 denary ~ zmusza Cię do analizowania, rozważania wszelkich za i przeciw...i zaznacza się tutaj Twoje Małżeństwo - chyba z dość sporym już stażem (tak jakbyś postanowiła właśnie...w nim trwać...)...

4. Nieświadoma postawa tej osoby/sytuacji/relacji wobec nas- rycerz mieczy ~ noo dziwne :) ale coż - interpretujemy - najwyżej poźniej jak coś...to edytujemy ;)...

Pan chyba po prostu jest nieświadomy tego - że swoją postawą i postępowaniem Cię rani...On czasem coś mówi czy robi nie bardzo bacząc na skutki...

5. Przeszłość /sytuacji/relacji, znajomości- Mag ~ mhmmm, czarujący Pan któremu nie sposób się oprzeć - taki Przystojniak z głową pełną pomysłów...taki o którym myślałaś - to Ten Właściwy - no wspaniały, upragniony Mężczyzna i zapewne szalone przeżycia erotyczne :)...

6. Najbliższa przyszłość- król kielichów ~ ciężko mi określić czy to On, czy może Mąż, albo inny Ktoś - ale w każdym razie zaznacza sie tutaj Mężczyzna który będzie Cię darzył uczuciem i Ty jego również - to taka Miłość wzajemna...

7. Motywy/Intecje osoby/sytuacji/relacji, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 denarów ~ tutaj zaznacza się pragnienie związku który da komfort psychiczny - związku który będzie oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, no i będzie miał solidne podstawy...związku w którym ma się poważne - wspólne plany na przyszłość...

8. Wpływ innych osób- 10 denarów ~ duuuży wpływ na całą sytuację ma Małżeństwo Twoje...Rodzina...

9. Lęki lub obawy osoby/sytuacji/relacji, co do zaistniałych sytuacji 9 mieczy ~ niepokoisz się o losy związku...

10. Dalsza przyszłość/rozwój sytuacji.relacji- 8 buław ~ ja w tej karcie widzę po prostu - Romans...wiadomości, smsy, telefony ~ miłe kontakty i szczęśliwe sploty okoliczności...

wynik na zakres 3 ms(marzec-czerwiec): 4 buław ,kapłan , król buław, moc ~ ewidentnie zaznacza się to że twoje Małżeństwo nadal będzie trwać...ale zaznacza się tutaj też płomienny - pełen namiętności Romans...

Mysti- zrobiłam takie wielkie oooooo. Bo kompletnie wsio sie zgadza w pewnym sensie... tyle,że ja romansu nie chce,uciekam od tego wszystkiego bo rodzina dla mnie najwazniejsza. Chce normalnie zyć.

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Mysti- zrobiłam takie wielkie oooooo. Bo kompletnie wsio sie zgadza w pewnym sensie... tyle,że ja romansu nie chce,uciekam od tego wszystkiego bo rodzina dla mnie najwazniejsza. Chce normalnie zyć.

Ojjj :wstydnis: Dziękuję Kochana...

A teraz tak: w kartach widać wyraźnie że rodzina dla Ciebie Baaarrrrdzooo Ważna...a co do romansu - mocno się tutaj taki zaznacza, no Pan mooocnoo będzie Cię uwodził - co z tym zrobisz, to wiadomo Kochana że Twoja decyzja...

W każdym razie ~ Szczęścia Życzę.)))

Ojjj :wstydnis: Dziękuję Kochana...

A teraz tak: w kartach widać wyraźnie że rodzina dla Ciebie Baaarrrrdzooo Ważna...a co do romansu - mocno się tutaj taki zaznacza, no Pan mooocnoo będzie Cię uwodził - co z tym zrobisz, to wiadomo Kochana że Twoja decyzja...

W każdym razie ~ Szczęścia Życzę.)))

Mystki bo on nie chce mnie puścić.. To taki pies ogrodnika.. Męczące to równiez bywa bo i nie raz na złość robił.

Ja chce być szczęśliwa i stabilna w koncu jeżeli wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Jestem w tej chwili obecnie z mężem ,od okolo 1,5 msc,zamieszkał ze mna.

Staż zwiazku łączny 10 lat prawie.. osobno zylismy jakies półtorej roku ,moze troche wiecej.

aaa kojarzę juz to już stawiałaś tych rozkładów sporo

tu w wyniku masz romans pozamałżeński w takim razie sam celt oscyluje wokół domu rodziny i tego formalnego związku a ty tak do końca sama nie wiesz jeszcze czego chcesz

aaa kojarzę juz to już stawiałaś tych rozkładów sporo

tu w wyniku masz romans pozamałżeński w takim razie sam celt oscyluje wokół domu rodziny i tego formalnego związku a ty tak do końca sama nie wiesz jeszcze czego chcesz

krzyz ostatnio stawiałam listopad czy pażdziernik.. No i w grudniu się sprawdził.. a Jest Luty..:)

Iridios jestem zdecydowana i brnę w to -cokolwiek rozkład nie pokazał-akurat w tym jestem zdecydowana. Nie bede dla nikogo chwilówką czy czymś takim. Dąze do tego by rodzina byla cała.

A ciazy tutaj nie ma na końcu w tej mocy?

o ciazy myslalm wlasnie ale.....ja to czesto ja widze

ty masz tu jakby nie było 2 króli wiec cos na rzeczy jest

Ten drugi Król to może być osoba na której mi bardzo zależało,ale to była 9 msc temu i zakonczył relacje?

Ja sie chyba schizuje z ta ciąża..ale spóżnia mi sie dwa dni.. to musiałby być cud bo stosujemy antykoncepcje..ale różnie sie w zyciu zdarza..

W buławowy mój mąż wychodzi mi w rozkładach..

Witam, przepraszam ,że przeszkodzę w interpretacji ,ale jestem tu od wczoraj i nie bardzo orientuję się gdzie mam pisać by uzyskać odpowiedź na temat interpretacji krzyża celtyckiego. Z kartami Tarota nie jestem jeszcze dobrze obeznana, sama sobie wróżę, sama próbuję interpretować ,ale obawiam się,że błędnie i chciałabym uzyskać pomoc . A i czy to prawda ,że jak przy tasowaniu kart jedna wypada bądź klika to powinnam odłożyć karty i poczekać z wróżbą? Mnie podczas tasowania na pytanie co mnie czeka w najbliższym czasie w pracy ,wypadła karta pustelnik, a druga as buław,?

Karola karty które wypadają przodem do mnie obrazkami-odkrywają się ja uważam,że karty chcą mi coś powiedzieć,na co mam np zwrócic uwage -ogólnie jakis przekaz i wkładam je do tali. Potem gdy ponownie je wyciągam do tego rozkładu-to znak ze ewidentnie coś jest na rzeczy i karty próbują mi to powiedzieć.

Dodam ,że rozłożyłam karty 1 wieża ,uznałam to za zmianę lub wypowiedzenie z pracy, która mnie uwolni od trzymania się starego na siłę by czuć się bezpiecznie( ponoć mają nam zmieniać umowy o pracę w moim dziale). Nie znoszę tej pracy więc jeśli mnie zwolnią może będzie to szansa na coś nowego.

2- V buław - boję się wyzwań jakie przede mną mogą się ujawnić, więc staram się trzymać starego i to mnie ogranicza.

3-Cesarz- motywacja do uporządkowania spraw do działania, do poszukiwania nowego?

4-VII mieczy, oszukiwałam się,że praca, którą wykonuję daje mi poczucie bezpieczeństwa ,chcę uciec od swej hipokryzji

5-Arcykapłan- nie daję się mamić obietnicami ,awansu itp. ale wytrwale wykonuję swe obowiązki szukając w tym jakiegoś sensu, satysfakcji dla siebie.

6-IV mieczy nie widzę hmmm myślę,że dotarłam do martwego punktu i nie zrobię żadnego kroku na przód , potrzebuję spokoju zastanowienia się, gdyż znużyły mnie nowe zadania ,co dalej zrobić jaki podjąć krok pomyślę hm jutro.

7-X pucharów-nowe zadania sprawią ,że poczuje w sobie siłę i energię, która da mi radość w pracy, zarówno w kontaktach z ludźmi jak i z przełożonymi będzie się układała współpraca.

8-Kochankowie- praca zacznie dawać mi satysfakcję?

9- Ktoś lub coś sprawi ,że będę wystawiona na próbę i mnie oczerni,co może się wiązać z trudną sytuacją włącznie z wypowiedzeniem z pracy?

10-AS denarów- szansa na Nowe doświadczenia w życiu zawodowym pokazuje lepszą drogę do realizacji siebie i swoich pomysłów.

Nie wiem może to błędna interpretacja ,ale odczytałam to jak umiałam ,proszę o inne interpretacje jeśli nie sprawi to państwu kłopotów.pozdrawiam i dziękuję.

• Maestro

z przełożenia :

Pesymistyczne karty,bo widać ból serca, widać poczucie beznadziei i negatywne myślenie, aczkolwiek w całej tej nieciekawej sytuacji starasz się,aby ogól postrzegał Ciebie, jako kobietę zadbana i taką, która się nie zamierza poddać

1. Rys relacji/sytuacji, o którą pytamy- Paź Mieczy - mam wrażenie,że jest trochę nieporozumień, niedopowiedzeń,tu trzeba usiaść spokojnie i porozmawiać od serca

2. Nasz stosunek do niej/do sytuacji/relacji-Koło co ma być, to będzie,ja tu widzę trochę bierności, która wynika z Twoich doświadczeń, jakbyś nie miała ani sił ani ochoty na walkę

3. Świadoma postawa tej osoby/relacji/sytuacji wobec nas- 2 denary mogą być 2 opcje, ale w tej karcie jeszcze jest niezdecydowanie,wiesz serce swoje, rozum swoje

4. Nieświadoma postawa tej osoby/sytuacji/relacji wobec nas- rycerz mieczy karta chaosu, ładnie współgra z Kołem i 2 denarów - nie wiadomo jeszcze jaką decyzje konkretnie podjąć,jest sporo zamieszania w Twojej podświadomości

5. Przeszłość /sytuacji/relacji, znajomości- Mag jak piszesz, mężczyzna pewny siebie,próbujący czarować, uwodzić...

6. Najbliższa przyszłość- król kielichów powinno być miło, bo widać, że będzie przy Tobie czuły i wrażliwy męzczyzna

7. Motywy/Intencje osoby/sytuacji/relacji, o którą pytamy wobec partnerstwa- 9 denarów trochę egoistyczne nastawienie pana na myślenie li i jedynie o swoich dobrach

8. Wpływ innych osób- 10 denarów masz chyba dużo przyjaciół,znajomych , którzy poniekąd rekompensują Twoje nie zawsze ciekawe relacje z mężczyznami

9. Lęki lub obawy osoby/sytuacji/relacji, co do zaistniałych sytuacji 9 mieczy za bardzo się zadręczasz i zamartwiasz, czas porzucić te smutki

10. Dalsza przyszłość/rozwój sytuacji.relacji-8 buław- widać sporo działań, kontaktów, nudno na pewno nie będzie

wynik na zakres 3 ms(marzec-czerwiec): 4 buław ,kapłan , król buław, moc- powinnaś być w końcu zadowolona, bo widać spokój w 4 ścianach, ale i 2 mężczyzn koło Ciebie, a Ty w tym wszystkim przejmiesz "władzę",staniesz się silniejsza wewnętrznie, mocniejsza, ładnie przerobisz tę lekcję, jaka była zapisana w Twoim kontrakcie na życie;) Z tym, że pewne decyzje przyjdzie Ci podejmować w samotności, trochę po omacku, ale dasz radę;)

Edited by Inez2503
  • Like 1
  • Ismer changed the title to Jak potoczą/ułożą się sprawy sercowe na relacje