Skocz do zawartości

Czy jestem ziemia?


Kersh

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to wiedza tajemna, ale tak jak powiedziałem wcześniej, nie tłumaczę tego osobom, którym po prostu nie chcę.

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowanie żywiołu ziemi wiąże się z dodaniem do swojej palety jego cech, znaczy się, mądrość, rozważność, cierpliwość itp. W następnych etapach zyskuje się coraz więcej cech ziemi, nie kiedy jej niektóre umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną wg mnie najlepszych mocy żywiołu ziemi jest tworzenie dookoła siebie wymiaru eter (ether, Akasha). Daaje to bowiem pełną kontrolę jej użytkownikowi nad żywiołem ziemi (manipulacja itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam siebie za wykształconego, ale 7 lat nauki robi swoje. Mniejsza, chodzi mi o manipulację nad ziemią, nie ludźmi, ale manipulację możesz osiągnąć nawet tutaj, kiedyś nawet słyszałem o kimś kto potrafił manipulować ogniem, ale miał ok 80 lat, i poświęcił na naukę tego całe życie. Ale to co ja teraz pisałem, ową manipulację można osiągnąć w innych wymiarach, ale również po treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja nad ziemią polega na tym na czym właśnie ta nazwa wskazuje, po resztą każdy żywioł ma najpotężniejszą rzecz jaką może posiąść, tzw. ewolucja:

- ziemia przekształca się w eter

- wiatr przekształca się w elektryczność

- woda przekształca się w światło

- ogień przekształca się w ciemność

Nazwy tych odmian są wiccańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr ma to do siebie że jest inteligentnym żywiołem, zanim coś zrobi to pomyśli, jest bardzo spokojny, ale potrafi mieć humory. Najlepsze techniki jakich można się nauczyć to szybkość wiatru, a później szybkość światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eter to ewolucja żywiołu ziemi, jednak Akasha to jeden z bogów, a właściwie bogini żywiołów, symbolizuje zjednoczenie w magii żywiołów, miejsce gdzie wszystkie żywioły nie są blokowane przez rzeczywistość, gdzie występują ich reprezentanci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam, ale mam prośbę do Kersh - czy nie mogłabyś sformułować w jednym poście wszystkich pytań, jakie Cie nurtują na ten temat? Wówczas uniknęlibyście rozwlekania tematu na następnych kilka stron. Rozumiem, że w czasie dyskusji rodzą się kolejne pytania, ale to już zaczyna przypominać nie dyskusję a wywiad - krótkie pytanie....dłuższa odpowiedź VanHelsinga. Mnie osobiście trochę męczy czytanie tak rozwleczonego tematu, chyba, że Van nie masz nic przeciwko udzielaniu takiego wywiadu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie nie mam juz pytań, cała ta historia z żywiołami kojazy mi się z taką bajką w.i.t.c.h. jak byłam mala to czytałam ;) już więcej nie będe Cie męczyć na temat opanowania tego żywiołu bo wiem że mi nie powiesz ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że nie powiem w ogóle, ale mówię tylko tym którym ufam, że nie zrobią z tym nic złego. Niestety ty na razie do tych osób nie należysz. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak słyszałem o tym.Tylko to nie jest takie proste jak wygląda niektórzy przez całe życie tego nie zrobią.Chyba że zmądrzeją bo oni chcą to robić dla zabawy i dla "fazy" żeby zaimponować kolegom z osiedla a to nie o to w tym chodzi.to sie robi dla siebie nie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...