Jump to content

Rozmowa w srode z przedszkolanka

SacralNirvana

Recommended Posts

Przedszkolanka mojej cory, tzn. jej wychowawczyni przedszkolna, poprosila mnie dzis o rozmowe. Rozmowa odbedzie sie w srode o 15-ej.

Czego bedzie dotyczyla rozmowa? - Rycerz Bulaw, X Kolo Fortuny, 10 Monet ---> suma XI Pasja; suma HB XX Sad i II Kaplanka

Mysle, ze bedzie chodzilo tu o moj slomiany zapal i to, ze pare razy zawalilam wazne terminy (raz jakies sprzatanie przedszkola i raz bazarek przegapilam). I konkretnie zmiany mojej seryjnosci pod tym wzgledem.

Ogolnie podsum HB wskazuje, ze nie ma czego sie obawiac, w rozmowie kierowac sie intuicja.

Jaki bedzie dla mnie efekt tej rozmowy? - X Kolo Fortuny, 2 Kielichy, 9 Bulaw ---> suma IX Eremita; suma HB XXI Swiat i III Cesarzowa

Ogolnie wieksze otwarcie sie, moze bedzie potrzeba porozmawiac o rozwodzie itd. jaki to ma wplyw na core, na nas jako rodzine itp. Ogolnie na moje mozliwosci angazowania sie sprawy przedszkola (mam jeszcze szkole a waldorfskie angazuja dosc ostro czasowo). Pokonanie wewnetrznej nieufnosci i trzymania sie z boku.

Jak bedzie sie ukladala moja wspolpraca dalej z ta przedszkolanka? - XVIII Ksiezyc, 10 Mieczy, Krol Monet + 4 Bulaw ---> suma VI Kochankowie; suma HB V Papiez

Ten Ksiezyc + 10 Mieczy moze wskazywac na koniec okresu niedopowiedzen. Teraz zacznie sie taka konkretna wspolpraca w tym Krolu Monet + 4 Bulaw. Wiemy na czym stoimy i wieksze zaufanie do siebie mamy. (Ogolnie bardzo lubie te przedszkolanke, starsza fajna pani). I w Papiezu potrzeba wyjscia poza pewne sztywne ramy.

Moze ktos rzuci okiem? Weryfikacja po rozmowie srodowej, wiec jeszcze w srode: po poludniu badz wieczorem... ;) W kazdym razie w srode.

Czego bedzie dotyczyla rozmowa? - Rycerz Bulaw, X Kolo Fortuny, 10 Monet ---> suma XI Pasja; suma HB XX Sad i II Kaplanka

po pasji i paziu też spodziewałabym się , że chodzi o jakieś rozmowy dotyczące o Twoje angażowanie się w sprawy organizacyjne ( i jeszcze te 10 monet)

Ale Pani , która chce porozmawiać z Tobą , jeszcze sama nie wie co Ci dokładnie powie.

Jaki bedzie dla mnie efekt tej rozmowy? - X Kolo Fortuny, 2 Kielichy, 9 Bulaw ---> suma IX Eremita; suma HB XXI Swiat i III Cesarzowa

bardzo miło sobie z panią porozmawiasz, poruszycie kwestie dla Ciebie intymne . Pani może Ci zadać takie pytanie , że nie będzie Ci za dobrze na nie odpowiadać.

Jak bedzie sie ukladala moja wspolpraca dalej z ta przedszkolanka? - XVIII Ksiezyc, 10 Mieczy, Krol Monet + 4 Bulaw ---> suma VI Kochankowie; suma HB V Papiez

hmmm ojciec dzieci odwiedza czy był w tym przedszkolu ? mi się nasunęło , że tak jakbyś się miała dowiedzieć , że przyszedł tam Twój eks i może Cię to lekko zaskoczyć .

Ale to tylko moje bardzo luźne nasunięcie ;)

• Like 1

Dziekuje kochana... :bukiet:

Tak, maz byla kilka razy w przedszkolu, jak bylam ostatnio chora to prowadzal core i odbieral z przedszkola. Przeprowadzil sie od poczatku lutego do tego samego miasta, wiec ma mozliwosc czesciej pomagac przy dzieciach. Co zle nie jest, wrecz przeciwne... do czegos wreszcie sie poczuwa. Jako ojciec.

dzięki za informację ;) to teraz mi się wydaje , że tak jak napisałaś , że Pani może rozmawiać o Twoim związku i że w sprawy przedszkolne teraz może się zaangażować bardziej ojciec , który był wycięty z tego życia (10 mieczy)

czekam na weryfikację ;)

Tak, to bardzo mozliwe. Ostatnio byl wieczor dla rodzicow (taki rodzaj wywiadowki) i pani poprosila, zeby raz byl wlasnie ojciec cory... bo zawsze jestem ja... i rzeczywiscie byl.

Oczywiscie, weryfikacja bedzie w srode... :)

Przedszkolanka chyba zauwazyła to,że mąż zaczał zajmować się zajmować córką:). Odbieram te karty jako ,że chciałaby abyś sie zaangazowala znowu w sprawy przedszkole ponieważ mąż zaczał Cie wspierać w sprawach domowych i możesz mieć troszkę wiecej czasu:):)

No jej pogląd się zmienił i zacznie się dobrze układać...Ja to po prostu wszystko widzę ,ze jest osobą która bardzo ceni wartości rodzinne?

Posłużyłam się SS, bo chciałam skonfrontować z Tym co napisałaś

Czego bedzie dotyczyla rozmowa? -

SS „Ranin żydowski wykonujący swoje obowiązki w maleńkim pomieszczeniu pełnym manuskryptów i ksiąg” - tym rabinem może być właśnie ta Pani z przedszkola, która udziela wskazówek i pouczeń osobom, które jej niejako formalnie podlegają (Twoja córeczka tam uczeszcza i Ty jesteś poprzez nią powiązana tą instytucją). Pani wykonuje swoje obowiązki, do których należy również m. in. współpraca z rodzicami.

Uważam, że głównym tematem rozmowy będzie dalsza Twoja wpółpraca z przedszkolem. Rozmowa będzie bardzo spokojna – rabin (przedszkolanka) jest bardzo opanowana, kieruje się normami etycznymi i moralnymi. Na pewno nikogo nie obrazi ani w nieprzyjemny sposób nie zarzuci braku należytego zaangażowania w zycie placówki.

Jaki bedzie dla mnie efekt tej rozmowy? -

SS „Mewy krążą wokół statku szukając pożywienia” -

W trakcie rozmowy możesz poczuć się taką własnie mewą czyli zdać sobie sprawę z pewnej zależności lub wspólzależności od przedszkola (statku). Zawarta jest tu również przestroga, żeby nie iść na łatwiznę tylko bardziej zaangażować się w sprawy, które w jakiś sposób dotyczą Twojej córki i Ciebie ( to takie właśnie szukanie pożywienia – niektórzy szukają z większym zaangażowaniem, inni zaś zadawalają się resztkami) Reasumując, w efekcie zdecydujesz się na większe zaangażowanie w życie przedszkola.

Jak bedzie sie ukladala moja wspolpraca dalej z ta przedszkolanka? -

Bardzo dobrze się będzie układać – SS „ Rosa wczesnego poranka pozdrawia światło dnia”

nastąpi ożywienie w kontaktach, taka piękna świeżość zagości w Waszych relacjach. Niedomówienia zostaną wyjaśnione – nowy początek współpracy zostanie nakreślony, który wniesie obopólne zadowolenie.

Rysuje się bardzo spokojna rozmowa, która wyjaśni wiele istotnych spraw. Relacje zostaną odnowione - współpraca wejdzie na nowe tory.

Dziekuje Kedry, przeogromnie... Rzeczywiscie to wszystko sie bardzo zgadza, co piszesz. Rzeczywiscie tu w tym srodowisku (Waldorfskie) scisla wspolpraca: rodzice - nauczyciele/wychowawcy - jest podstawa...

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Hmm, a ja myślę że Pani chce przedyskutować z Tobą sprawę jakiejś imprezy dla dzieci, wyjazdu gdzieś, organizacji czegoś w przedszkolu ~ czy coś w ten deseń - myślę że prostu chce Cię poprosić o pomoc w organizacji, czy też o to abyś wybrała się z Nią i Dziećmi jako opiekun...

No chyba że Córcia Twoja jest takim żywym sreberkiem i wszędzie jej pełno - a Pani już za Nią nie nadąża...no i będzie chciała przedyskutować tę sprawę...

Albo to - albo to...daj znać co.:)

P.S.

Tak teraz "rzuciłam okiem" raz jeszcze na karty...i naszła mnie jedna jeszcze myśl - że może chodzić o jakieś płatności które trzeba będzie uregulować lub jakieś dokumenty podpisać/uzupełnić...

Nie, nie, z platnosciami to mi przedszkole odciaga kase z konta... podobnie szkola, takze nie przelewam nic. Wiec zadnych zaleglosci. Organizacja, moze...

No zobaczymy... co tam bedzie. Tez jestem ciekawa... :)

Na pewno zweryfikuje. Okaze sie wtedy na 100%, co takiego karty chcialy przekazac. Dziekuje... :bukiet:

No wiec. Weryfikacja jest juz.

Rozmowy dzis nie bedzie. Musialam przelozyc.

Rozmowa miala byc o godz. 15-ej, ale... z dziecmi w domu mial zostac w tym czasie ich ojciec, ale nie, bo cos tam ma jakis termin czy cos... i musialam termin przemowic, na poniedzialek tez o 15-ej.

W tym ostatnim pytaniu wyszlo 10 Mieczy + Krol Monet, jakby wskazywalo, ze przez niego sie to spotkanie w tym czasie nie odbedzie. + 4 Bulaw (4 dni? - czwartek, piatek, sobota, niedziela i w poniedzialek nastepne spotkanie - taka luzna mysl).

Czego bedzie dotyczyc rozmowa?

Mojej corki, a konkretnie jej rozwoju. Nie mam pojecia, co to moze byc. Mala sepleni dosc ostro i troche mnie to martwi (zamiast "szpi" mowi "psi", np spiel (szpil) mowi psil albo sport (szport) mowi psiort, nie ida jej te litery). Moze to wlasnie?

Zadalam jeszcze kartom pytanie, co konkretnie powie mi Frau Sch. na temat mojej corki?

10 Bulaw, As Monet, VI Kochankowie ---> suma V Papiez; suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Tu nie mam zielonego pojecia. Mala miala dosc trudnosci na poczatku z przystosowaniem sie do przedszkola, plakala duzo. To byl czas, jak jej tata wyjechal do innego miasta i bardzo to przezywala. Teraz widze, ze powoli to zaczna w niej puszczac i cieszy sie bardzo na przedszkole, otwiera sie coraz bardziej. Moze o to chodzi i jak jej pomoc jeszcze bardziej?

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Zadalam jeszcze kartom pytanie, co konkretnie powie mi Frau Sch. na temat mojej corki?

10 Bulaw, As Monet, VI Kochankowie ---> suma V Papiez; suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Wiesz, po tym co napisałaś, to jak najbardziej może to być rozmowa właśnie o Jej trudnościach (10 Buław), żeby dać Jej szansę (As Monet) na wyzbycie się tych trudności - poprzez wpółpracę z Logopedą np. (tak przykładowo tylko napisałam), w każdym razie poprzez współpracę z jakimś autorytetem...

P.S.

No jak fajnie karty pokazały - jak Zawsze z resztą, tylko z tymi interpretacjami u nas to różnie :D :

Jaki bedzie dla mnie efekt tej rozmowy? - X Kolo Fortuny, 2 Kielichy, 9 Bulaw ---> suma IX Eremita

Ograniczenia (9 Buław) i do rozmowy nie dochodzi (Pustelnik)...

I tutaj widać sytuacje którą opisalaś bardzo ładnie...że póki co dalej sytuacja niejasna dla Ciebie (Księżyc - nie wiesz o co choodziii) bo do spotkania nie dochodzi (10 Mieczy) z powodu Męża (Król Monet) - zostajesz w domu (4 Buław)...

• 2 weeks later...

Weryfikuje:

Chodzilo rzeczywiscie jeszcze o pewne problemy u cory. Jest bardzo niesmiala i wrazliwa, wrecz momentami nadsensytywna na rozne bodzce. Rozwazalismy czy nie poradzic sie lekarza,

ale na razie dajemy jej jeszcze czas (biorac pod uwage inne czynniki towarzyszace) i bedziemy (ja i przedszkolanki) obserwowac.

To tyle wynika z tej rozmowy.