Jump to content

Inny maruda, tym razem też szukamy, ale bez gubienia ;)

Guest PannaDorotka

Recommended Posts

Guest PannaDorotka

Pan X próbuje znaleźć pracę. Póki co nie bardzo wie jak i gdzie, są to tylko jakieś luźne plany, poszukuje swojego miejsca. W związku z tym karty na najbliższe miesiące.

Ogólnie, jak będą wyglądać kwestie zawodowe w związku z planami zmiany pracy

Marzec:

3 buław, 10 buław, 8 mieczy

Widać, że tutaj jakoś nie bardzo będzie możliwość. Przeciążenie obecymi obowiązkami, myślenie o zmianie (3 buław), ale raczej na zasadzie snucia planów, niż konkretnych działań. W 8 mieczy widać, że raczej nic do przodu się nie ruszy, brakuje inicjatywy Pana.

Kwiecień:

Cesarz, Sprawiedliwość, Królowa Monet

Coś mi się wydaje, że będą rozmowy z zarządem, szefowa w Królowej się objawiła. Tutaj jakieś konkretne decyzje mogą zapaść. Dopytałam, jak mogę rozumieć w tym rozkładzie Sprawiedliwość: Słońce, 9 kielichów, Rydwan- jakoś tak wygląda, jakby Pan zrezygnował z pracy, albo praca z niego. Być może w związku z jakimś wyjazdem? W każdym bądź razie, wygląda na to, że będzie z tej decyzji zadowolony.

Maj:

6 kielichów, Świat, Król Buław

No i chyba właśnie ten wyjazd wyszedł. Możliwe, że Pan zdecyduje się zmienić miejsce zamieszkania w zwiazku z jakąś nową propozycją zawodową. Ta 6 kielichów, to może powrót do miejsca, które już zna. Albo praca z dziećmi, bo z wykształcenia pedagog.

Powiem szczerze, że jakoś dzisiaj wyjątkowo tych kart nie czuję :( takie chaotyczne mi się wydają... Pomóżcie :D

Edited by PannaDorotka
bo lubię

Ogólnie, jak będą wyglądać kwestie zawodowe w związku z planami zmiany pracy

Marzec:

Pan ma jakieś wyobrażenia w swojej głowie,projekcje ale do końca sam nie obrał jeszcze drogi i konkretnie obranego kierunku (3 buław) a to wszystko może go nieco przytłaczać np,że to tylko w tej chwili plany..Ogólnie będzie jakby zapętlony w taką sieć wewnetrznych obaw..które sam sobie będzie tkał..

Kwiecień:

No tutaj może dostać jakąs propozycje nawet stabilna i sprawiedliwości stanie się zadość..nadejdzie szansa na którą oczekiwał.. Propozycje może mu złożyć Pani Denarowa:) Dopytałam, jak mogę rozumieć w tym rozkładzie Sprawiedliwość: Słońce, 9 kielichów, Rydwan- Jak dla mnie to ładniutkie karcioszki:) Słoneczko się do niego zaświeciło:) w 9 kielichów widać juz zadowolenie i spełnienie,radośc oraz w Rydwanu poczynania w tym kierunku:) Może bedzie musiał dojezdzac do pracy jakiś kawałeczek:)

Maj:

No tak..W tym Rydwaniem juz tak mi sie widziały dojazdy do miejsca pracy.. Wiec może bedzie miał adekwatna pensje i bedzie to zadowolenie ze spełnieniem,wiec podejmie również decyzje o zmianie zamieszkania:)

Ładniutkie:)

Marzec:

Tutaj widać wyraźnie, że Pan może tylko myśleć i planować, tylko ze ta 8 mieczy ostrzega, że nie do końca sprawy sa takie jak się wydaje.

Pan nie wie, lub nie dostrzega istotnych rzeczy, które mogą mieć wpływ (albo nie chce dostrzec).

Może to być duma(u mnie wychodzi jak nie pozwalam na coś, bo jestem za dumny by np przyjąć pomoc od kogoś albo poprosić:P)

Lepiej jak Pan jeszcze poczeka, bo atmosfera nie jest sprzyjająca. Niech nakreśla plany, ale z dużym marginesem poprawy.

MOżliwości, które się mogą pojawić mogą zostać zaprzepaszczone przez brak możliwości ich wykorzystania, lub jeszcze bardziej prawdopodobne - niedostrzeżenia ich, lub niechęci do skorzystania z nich.

Kwiecień:

Wyjaśnia:Słońce, 9 kielichów, Rydwan-

Tutaj jakby coś drgnęło, ale wydaje mi się że Pan będzie musiał przejrzeć na oczy ;)

On chyba w takiej pulapce samozadowolenia jest, może klopot z dystansem w spojrzeniu do siebie?

W każdym bądź razie mam wrażenie, że Pan taki troche taki och ach co to ja nie jestem, dlaczego ja mam się schylać ;)

Przepraszam, ale takie mam czucie:(

Myślę, że decyzja królowej monet może sprawić, że Pan poczuje chęc na zmiany (poczuje się uwięziony, albo odbierze to jako próbę dominacji).

Wtedy Pan może podjąc decyzję o zwijaniu zagli i ruszenia w dal.

Maj:

Tutaj mam wrazenie, jakby Pan faktycznie wrocil gdzies gdzie byl (miasto rodzinne, dziecinstwa?).

Król buław mówi ze moze raczej chodzi o własną działalność, lub umowę o dzieło, umowę zlecenie,

coś gdzie cała praca będzie zalezala od niego, i to co wypracuje to dostanie.

(wczesniejsza Sprawiedliwosc w rozkladzie).

No i tyle moge napisac:)

Guest PannaDorotka

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi :)

Oba posty moim zdaniem trafnie opisują syt. wyjściową (ten Marzec to tak jak i Luty wygląda ;p )

Może jeszcze ktoś zechce coś dopowiedzieć? :)

Edited by PannaDorotka

pan bedzie mial prace w kwietniu (cos na krotko) - znalezione przez rodzine lub znajomych (moze nawet nie takich bliskich, np. dzieki jakiemus poprzedneimu szefowi)

w maju ona sie skonczy (jakby to byl staz albo wlasnie cos na troche) - i pan wyjedzie szukac pracy, do innego miasta abo nawet zagranice

w jakim wieku jest pytajacy? to sie przydaje do interpretacji kart, ma na nia wplyw

- ma wlasna rodzine? czy jeszcze jej nie zalozyl?

Guest PannaDorotka

Ah sorki, masz racje, to ważna informacja.

Mam nadzieje, że się nie obrazi, że napiszę. Ma 25 lat, nie ma rodziny, jest sam i właśnie myśli o jakimś wyjeździe, ale sam nie wie gdzie.

• Maestro

Marzec:

tu więcej myślenia niż działania, jakieś problemy mogą się pojawić, dodatkowe obowiązki,albo zwyczajny wirus czy nawet angina,które położą go do łózka na jakiś czas, zabraknie mu ewidentnie energii do działania,wobec czego odłoży plany na później...

Kwiecień:

Cesarz, Sprawiedliwość, Królowa Monet ----------> Sprawiedliwość: Słońce, 9 kielichów, Rydwan-

mam wrażenie,że facet załatwi mu pracę zwiazaną z wyjazdem albo wyjazdami,jakaś praca na zlecenie,w każdym razie nie wyglada to na stałą posadę,to raczej coś na krótszy okres czasu

Maj:

tu faktycznie widać wyjazd i wzięcie spraw w swoje ręce, w 6 kielichów ja widzę, ze to będzie coś,o czym myślał od dawna, w Świecie spełnienie i pewność, że to jest to

Powodzenia dla kolegi:)

• 5 months later...

Ponieważ rozkład wtedy był stawiany na mnie, pozwolę sobie go zweryfikować.

Faktycznie, w marcu nie miałem możliwości czegokolwiek, dopiero pod koniec kwietnia, wiedziony intuicją, zadzwoniłem do koleżanki z liceum, która dała mi namiary na pracę przez internet w której siedzę do dzisiaj.

Nie otrzymałem odpowiedzi na jakąkolwiek ofertę pracy, która wymagałaby dojazdów, wszystko jest związane z internetem, póki co; chociaż istnieje drobna szansa, że będę pracować w szkole w następnym roku szkolnym.

Jeżeli chodzi o powrót do miejsca w którym wcześniej byłem, miałem okazję na znalezienie pracy w Bydgoszczy, jednak, pomimo tego, że mieli się z niej odezwać (jak zapowiedziała mi osoba, która prowadziła wstępną rozmowę rekrutacyjną przez telefon), nie odezwali się.

Jeszcze nie "przejrzałem na oczy". Do tej pory nie rozumiem, czemu wszystko wygląda tak jak wygląda. Czemu muszę pracować, żeby być "niezależny" i "atrakcyjny". Nie wchodzi mi do głowy jak to działa i po co to komu, z etycznego punktu widzenia, tak naprawdę potrzebne. Może to dlatego, że nie umiem szukać. Może to dlatego, że dzisiaj sobie zdałem sprawę, że wygodnie mi tutaj i nie mam konkretnej motywacji, czy bezpośrednich potrzeb żeby cokolwiek z tym zrobić. Mogę odrzucić marzenia i potrzeby, ponieważ nie ma jak ich wykonać w tej chwili; psychika się do tego nie nadaje.

Idę być "bezradnym dzieckiem" gdzie indziej, adios!