Skocz do zawartości

Powróżę z tarota.


serce26

Rekomendowane odpowiedzi

NO cóż raz kozia śmierć, zajmuje się tarotem od niedawna jakieś 2 -3 lata z przerwami i cały czas się uczę.

:hahahaha:

 

Postanowiłam zrobić dla 5 osób rozkłady partnerskie. Na razie tylko dla 5 chyba, że dobrze będzie mi szło to wtedy postaram się zrobić dla więcej,ale jak na razie chce spróbować.

Kto jest chętny?

 

Proszę o imiona i daty:ok:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta 12.09.1974 poprosze:) czego mam sie spodziewacw najblizszym polroczu?

 

ale to jest sprawdzenie relacji czyli partnerska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest sprawdzenie relacji czyli partnerska....[/quote

sprawdzenie relacji z Jackiem 16.06.1975

Edytowane przez martap
pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jej dużo was .

 

 

Muszę was przeprosić nie dawno dowiedziałam się , że muszę gdzieś wyjechać i niestety będzie mi trudno sprawdzić wam relację , ale jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany to odpowiem na pw. Nie wiem kiedy, ale odpowiem.

 

Przepraszam za problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
o jej dużo was .

 

 

Muszę was przeprosić nie dawno dowiedziałam się , że muszę gdzieś wyjechać i niestety będzie mi trudno sprawdzić wam relację , ale jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany to odpowiem na pw. Nie wiem kiedy, ale odpowiem.

 

Przepraszam za problem

 

nie masz za co przepraszać, różnie to w życiu bywa, a to tylko wróżba :) mnie osobiście się nie śpieszy, chętnie poczekam na rozkład aż będziesz miała na to czas :) pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serce 26 , czy mi też powróżysz? Mam na imie Aneta 31.07.79 od 4 miesięcy pracuje na umowe o prace na okres probny na jeszcze dwa miesiące, moje pytanie czy mi szefowie przedłużą umowe i jak bedzie wyglądała praca jezeli tam zostane i ewentualnie na jak długo...

dziekuje pozdrawiam lucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Witaj serce 26 , czy mi też powróżysz? Mam na imie Aneta 31.07.79 od 4 miesięcy pracuje na umowe o prace na okres probny na jeszcze dwa miesiące, moje pytanie czy mi szefowie przedłużą umowe i jak bedzie wyglądała praca jezeli tam zostane i ewentualnie na jak długo...

dziekuje pozdrawiam lucha

 

Serce proponuje rozkład partnerski, więc swoją prośbę powinnaś umieścić w innym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś innego niż rozkłady partnerskie? Czy zmienię pracę na lepszą, taką jaką chcę? Prześlę dane na PW.

 

W 3 wątkach zadałeś to samo pytanie

 

PS. Jeżeli jest szansa to ja również chętnie sie zapisze :)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mogę prosić o wróżbę

Marcin 09.01.1983

I pytanko czy warto brać kredyt na mieszkanko w tym okresie czy poczekać..

oraz jak potoczą moje sprawy karierowo -finansowe

Dziekuje i pozdrawiam..

Takie samo pytanie zadałeś Liv, a mi na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...