Skocz do zawartości

karty tarota we snie


elna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze jestem dosc poczatkujaca z Tarotem chcialaym sie dowiedziec co moze oznaczac jesli poszczegolne karty Tarota nam sie snia. Chcialabym zaznaczyc na poczatku ,ze miewalam bardzo plastyczne i dosc realistyczne sny. Czesto po czasie okazywalo sie ze w snach otrzymuje wskazowki badz znaki. Kilkakrotnie tez zdazylo mi sie ze postaci powracaly do moich snow. Dlatego wydaje mi sie ,ze jesli poszczegolna karta mi sie sni dwukrotnie to moze to byc dosc silny sygnal mojej podswiadomosci - aczkolwiek moge sie mylic. Dlatego tutaj pytanie do was, co moze oznaczac powracajaca 8 mieczy we snie?

 

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

Poczytaj znaczenie tej karty i spróbuj odnieść je jakoś do siebie, do swojego życia, obecnej sytuacji, trudności, z którymi się spotykasz.

To może jakaś wskazówka dla ciebie- nt tego, co obecnie przeżywasz, albo jak poradzić sobie z problemem :)

Pewnie ty będziesz znała najlepiej odpowiredź na to pytanie :)

 

Uważam, że każdy sen jest ważny. Podświadomość zawsze stara się do nas przemówić w snach... tylko, że my nie zawsze rozumiemy, co chce nam przekazać, bo to straszna szelma i zawsze wszystko musi ocenzurować i ubrać w symbole, żeby nam za łatwo nie było ;) Tak więc uważam, że twoje odczucia (co do tego, że ta karta to jakiś przekaz) są ważne i warto je wziąć pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama wspomniałaś, dopiero zaczynasz przygodę z kartami tarota. Uważam, że gdzieś w Twojej psychice tkwi lęk przed samymi kartami- wróżeniem. Chyba nie jesteś pewna czy tarot do końca jest bezpieczny. Wszak z różnymi opiniami n/t tarota się spotykamy.

Myślę, że Twoja niepewność w tym temacie, odbija się również w snach.

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja też miałam tak że przez kilka nocy śniła mi się jakaś karta tarota

były to ogólnie dobre karty, mimo, że sytuacja która w danej chwili się działa nie była za ciekawa

zinterpretowałam to tak jak gdybym stawiała tarota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie się śniło 7 pucharów, a raczej sama odniosłam sen do tej karty, bo śnił mi się barek z pucharami, ktoś mnie częstował kawą i nie mogłam się decydować, z której szklanki wypić. Od razu odniosłam sen do 7 pucharów, bo to karta wyborów, dodatkowo kubek/szklanka to męska energia seksualna, więc wiedziałam już, że czekają mnie jakieś wybory, tym bardziej, że mam taką sytuację w życiu. Myślałam tylko, że będę wybierać między mężczyznami, a na razie wygląda na to, ze chodzi o wybór związany z jednym, ale jego licznymi wadami i słabościami, z tym, czy to zaakceptuję. Ale może pojawi się ktoś jeszcze? Zobaczymy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

ostatnio mam ciężkie chwile w życiu ... i dużo medytuję ...ale dzisiaj w nocy śniły mi się karty tarota ... w zasadzie do dwie pojawiły się w śnie, ale były dość niewyraźne ... rozmyślając o moim śnie, nie mogę sobie przypomnieć jakie to były karty ... myślę, że wydarzy się coś co sprawi, że w najmniej spodziewanym momencie ujrzę je ... zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nie mogłam dokładnie ujrzeć tych kart ....

Edytowane przez Gretna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...