Jump to content

Zywe trupy


Wikus

Recommended Posts

Sniło mi sie ze moja zmarła prabacia znowu umarła.. i w tym samym czasie umarł jeszcze pradziadek (jej mąz) i moj tata.. zjechała się cała rodzina.. siedzielismy w pokoju pamietam przytłumione swiatło i dym w pokoju ale nikt nie palił.. było tak szaro jak by jakas mgła..

zmarli nie umarli do konca pamietam ze to było wtedy normalne ze tak sie dzieje ze oni juz umarli ale jeszcze moga normalnie funkcjonowac. siedzieałam na łozku a obok mnie w grubym foliowym przezroczystym worku siedział moj tata nie bałam sie.. nikt sie nie bał.. ale mowili zebym sie troche od niego odsuneła bo juz zastygał i napierał na mnie i mogł juz sie z niego wydzielac jakas choroba.. poprostu kazali mi sie odsunac bo ojciec był trujacy..

czekalismy az oni sie uspokoja.. bo to miało minac i normalnie mielismy ich połozyc w trumnie jezeli zastygna.. dziadek tez siedział w fotelu i czekał az zastygnie wiedzieli ze tak musi byc..

za to prababcia ktora juz nie zyje nie mogła usiedziec na miejscu szamotała sie w tym worku była zła ze musi umrzec.. druga babcia układała ja w trumnie i zamykała tam bo musiała sie uspokoic zeby mogła zastygnąc wiazali jej rece ale to nic nie pomagało..

jak sie obudziłam to lezałam w pozycji jak zmarły w trumnie na plecach rece miałam zaplecione na brzuchu i byłam całkiem wyprostowana.. niegdy tak nie spie zawsze powyginana i wgl nigdy na plcach.. to nie był przypadek.. o co tutaj chodzi..? :(

Edited by Wikus
brak interpretacji
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...