Jump to content

Czy napisze? - weryfikacja w niedziele wieczorem :)

Madlen_88

Recommended Posts

w kartach nie ma wiadomosci, smsa itd. jest jak juz to spotkanie choc wydaje mi sie ze pierwsze trzy karty mowia bardziej o Twoich nadziejach czy lękach z tym związanych. Myląca jest dla mnie podsuma bo Cesarzowa jest dla mnie jasnym sygnałem ze bedziesz zadowolona i Twoje życzenie się spełni, a zatem kontakt byc powinien

w kartach nie ma wiadomosci, smsa itd. jest jak juz to spotkanie choc wydaje mi sie ze pierwsze trzy karty mowia bardziej o Twoich nadziejach czy lękach z tym związanych. Myląca jest dla mnie podsuma bo Cesarzowa jest dla mnie jasnym sygnałem ze bedziesz zadowolona i Twoje życzenie się spełni, a zatem kontakt byc powinien

Przy tych kartach Cesarzowa wg mnie mówi raczej o pomysłach, fantazjach rodzących się w Madlen - karty tu nie odpowiedziały na pytanie a pokazują, co się kłębi w głowie, czyli marzenia i nadzieje Madlen, jakieś fantazje n/t pana, o którego pyta. Cesarzowej dobrze w świecie marzeń.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Według mnie nie widać tutaj kontaktu z Pana strony jedynie Twoje nadzieje na takowy...

Dla mnie podsuma jest jasna - pokazuje że w tym rozkladzie widać tylkooo Ciebie - wyczekującą...

Czy Pan X napisze do mnie w tym tygodniu?

2 puchary+ Księżyc+ Gwiazda--> Cesarzowa

Wydaje mi się, że i owszem. Napisze.

Raczej nie napisze - co najwyżej może być spotkanie i to nawet nie do końca zrealizowane pozostające w sferze planów, marzeń. Za bardzo te karty idealistyczne, nierealne "górnolotne" - albo wyszło życzeniowo

Stawiam bardziej na (przypadkowe) spotkanie... niz na wiadomosc z jego strony. Podsum HB to Kolo Fortuny i Mag. Moze nadarzyc sie okazja, aby sie spotkac, ale moze nawet nie wprost a tak przypadkiem, na okretke nawet. Od Ciebie bedzie zalezec czy wykorzystasz te okazje.

Kontaktu tu nie widze. Tzn. pisemnego czy telefonicznego.