Jump to content

Co się niebawem wydarzy?

demcia

Recommended Posts

Co się niebawem wydarzy?

1 stan obecny - paź mieczy - młoda osoba z dylematem

2 to co przed - VI mieczy - wyjazd ,ucieczka, odcinanie się od pewnych spraw

3 sedno - śmierć - zakończenie jakiegoś etapu, początek czegoś nowego

4 najbliższa przyszłość -VIII monet - przejęcie na siebie obowiązków , praca plus oszczędzanie

5 wynik - zakochani - ???

4 najbliższa przyszłość -VIII monet - przejęcie na siebie obowiązków , praca plus oszczędzanie

W tej chwili widac miotanie sie. Osoba ta (Ty?) chce sie wyrwac z dotychczasowych ograniczen, chce zeby cos sie zaczelo dziac. Ma parcie na to, zeby wszystko dzialo sie wedle jej zyczenia. Ewentualnie szuka tego poprzez wszczynanie klotni, szukanie wyjasnienia na sile. Nie waha sie tez wykrzyczec swojego zdania, jak trzeba to nawet ostro.

To, co przed, to zrozumienie pewnych spraw i byc moze odciecie sie od przeszlosci. Piszesz podroz, ale 6 Mieczy to nie tylko podroz, to takze zostawienie przeszlosci i powolne wyruszenie do przodu, na nowe.

Sednem jest tu przemiana, totalna transformacja, o czym mowi takze poprzednia karta 6 Mieczy, czyli karta odcinania sie od starego.

W najblizszej przyszlosci widac konkretne podarzanie za jasno okreslonym celem. Widac, ze cos sobie tam w zyciu upatrzy ta osobka... i bedzie darzyla do tego, aby to powoli, aczkolwiek wytrwale, sie realizowalo.

Wynikiem bedzie zycie w zgodzie ze soba i wlasnym sercem wreszcie, bez krepacji intelektualnych, zycie w zgodzie z tym, co kocha, lubi, co ja w glebi porusza.

Podsum calego rozkladu (HB) to VI Kochankowie. Wazne, zeby w calej tej sytuacji teraz, tym, co sie dzieje, zawsze kierowac sie sercem, cokolwiek by sie nie dzialo. Serce podpowie najtrafniej i najlepiej, ktoredy podarzac.

Ogolnie czas powaznych przemian, droga ku wiekszej stabilizacji i odnalezienie siebie. Tak pokrotce...

Właściwie to zapytałam kart ogólnie co się niebawem wydarzy w moim życiu.

pierwsza karta paź mieczy od razu skojarzyłam z moją córką , która w marcu planuje wyjazd do Anglii w celu szukania lepszego życia :) Dla mnie na pewno będzie to jakieś przeżycie , zresztą ten paź nie pasował do mnie :) chodź moje życie też się zaczyna przewracać .....

Na chwilę obecną są pewne zawirowania, napięta i nerwowa atmosfera co na zasadzie "burzy w szklance wody". Być może podłożem jest planowany wyjazd - taki trochę w nieznane i chyba to powoduje taką napiętą sytuację. Wiąże się to na pewno z głęboką zmianą, z czymś nie do końca przyjemnym - przeobrażenia mogą nieźle dać w kość. Przyszłość nie będzie taka straszna pod warunkiem, że wszystko będzie planowane, przemyślane, najważniejsze by nie podejmować się rzeczy (pracy), z którą nie do końca potrafimy sobie poradzić - szukać czegoś na miarę swoich możliwości - po jakimś czasie można przecież ja zmienić.

Oczywiście, że targa Wami niepewność - są wahania, ale może pdjęte ryzyko się opłaci - popatrzeć perspektywicznie

Życzę powodzenia

• Maestro

Chyba coś się u Ciebie zakończy, jakis etap w życiu o czym mówi sedno sprawy - Śmierć, a to mocna karta i 6 mieczy..Czy Ty jeszcze się uczysz, albo jesteś na etapie poszukiwania pracy? Bo to wygląda tak,jakbyś otrzymała pracę, ale w zwiazku z tym faktem pojawi się dylemat..Albo 2 możliwości pracy,albo konieczność podjęcia decyzji związanej z wyjazdem dot. pracy.