Jump to content

Jakie pozytywne zmiany moim życiu w najbliższym czasie?

Madlen_88

Recommended Posts

As kijów+ Sąd+ 4 pucharów+ 3 monet+ 8 monet--> Głupiec

Pojawi się jakaś szansa i impuls do działania. Jako że dale pokazuje się doskonalenie wiedzy, pracowitość więc mniemam, że albo dostanę nową pracę (bo szukam), albo w końcu założę firmę z przyjaciółką (bo mamy pomysł i chęci ale i strach przed ryzykiem). Wyczytałam że 3 monet wskazuje również zakładanie spółek. W każdym razie wydaje mi się, że będzie to dotyczyło sfer zawodowych.

Weryfikacja nastąpi w przeciągu miesiąca do dwóch miesięcy ponieważ taki czas miałam na myśli stawiając karty.

Bardzo ładne karty na sprawy zawodowe - impuls do działania jest, szczere intencje i zamiary są , założenie firmy jak najbardziej realne - wszystko będziecie miały dopracowane i obmyślone (nic nie będzie robione wbrew prawu). Interes rozkwitnie, będzie satysfakcja i zadowolenie, systematycznie będziecie zdobywać doświadczenie i wiedzę potrzebną do prowadzenia firmy a co najważniejsze będzie temu towarzyszył zapał i zaangażowanie.

Wg drugiej opcji - możesz znaleźć pracę, która cię również usatysfakcjonuje. W 4 kielichów widzę albo rozczarowanie w relacjach damsko- męskich i skupieniu się wyłącznie na pracy, albo chwilowe ogólne zagubienie w życiu

As kijów+ Sąd+ 4 pucharów+ 3 monet+ 8 monet--> Głupiec, HB IX Eremita

To tak wyglada, jakby juz jakis zalazek pomyslu, energii w Tobie gdzies tam istnial, kielkowal. Teraz jestes byc moze w takiej fazie ukladania sobie wszystkiego powoli, laczenia byc moze pewnych faktow, rozumienia pewnych zaleznosci. W wyniku tego nabierzesz duzo... hmm... moze nie doswiadczenia, ale widac tu takie bogactwo potencjalu, ktory bedzie tylko czekal, zeby z nim ruszyc do przodu. I w 3 Monetach widac ten ruch... Widac, ze cel stanie sie jasny a praca bedzie konkretna i wymagajaca wytrwalosci i zaangazowania. Mysle jednak, ze z tym zapleczem, z ktorym w to wejdziesz, trudne to nie bedzie. Podsumy swiadcza o tym, ze:

Glupiec mowi oczywiscie o czyms nowym, byc moze czyms czego do tej pory nawet nie robilas, czyms, co bedzie dla Ciebie nowa ziemia niejako.

Eremita z kolei mowi o potrzebie wsluchania sie w siebie i w swoje potrzeby a takze kierunek... ale takze moze mowic o tym, ze bedziesz po prostu samodzielna. Wiec moze byc tez jakas firma np. Niezaleznosc.

Tez wydaje mi sie, ze idzie tu o sprawy zawodowe.

W sprawach uczuciowych z kolei to szloby w kierunku stabilnosci a nawet formalizacji zwiazku.

Pojawi się szansa na działanie. Możliwe, ze będzie więcej niż jedna oferta pracy. Możesz jakaś na fajną przeoczyć (4 puchary) dlatego nigdzie sie nie spiesz, analizuj. Przemyśl wszystkie za i przeciw. Wydaje mi się, ze firma może ruszyć, bo to zawsze z rozkręcaniem jest dużo pracy związane, a masz Głupca - więc rozpoczęcie od zera, od nowa. Ale pozytywny 'finał' i twoje zadowolenie :)

nom ale w sprawach uczuciowych u mnie nicość aktualnie, więc musiałabym jakiegoś Pana najpierw poznać, bądź jakąś koleżeńską znajomość sprowadzić na związkowe tory. Więc nie wiem czy może ten rozkład dotyczyć uczuć. Raczej zawodowo go czuję.

Ja też bardziej zawodowo go czułam, jeśli mam być szczera to Ty sama jesteś na chwilę obecna bardziej praca zajęta / zainteresowana. Stawiając karty chyba też bardziej na tym się skupiłaś. Zawsze możesz dorzucić kilka kart na sprawy sercowe na najbliższe 2 mce ;)

tak też zrobię ;) wrzucę w nowym poście :) Jestem bardziej pochłonięta sprawami zawodowymi, bo szukam pracy, i uczelnią, którą właśnie kończę. Ale w uczuciach też mogłoby się już coś zadziać bo się w tej sferze bardzo nudzę :)

• 2 months later...

Werf. Pozytywne zmiany były dwie: jedna, poznałam kogoś, z kim teraz jestem w związku. druga, dostałam pracę daleko od mojego miejsca zamieszkania, choć starałam się o posadę w moim mieście, zostałam bardzo doceniona przez właściciela firmy i stąd praca w centrali i większe pieniądze, niż te o które się starałam. Teraz niestety opuszczając moje miejsce zamieszkania muszę jednocześnie opuścić pierwszą pozytywną zmianę, kogoś na kim mi zależy. Ciężkie to wszystko. Korzystna zmiana, ale straty emocjonalne pewnie będzie trzeba ponieść.. a może nie? zobaczymy.. W każdym razie zaczynam całkiem nowe życie.