Jump to content

Co w uczuciach w najbliższym czasie?

Madlen_88

Recommended Posts

Król monet+ Świat+ Umiarkowanie+ As monet+ Mag--> Głupiec

Ciężkie dla mnie karty i takie mało uczuciowe. Król monet na początku, jakby jakiś facet miał się pojawić, a ze światem obok może oznaczać faceta z zagranicy, następnie umiarkowanie, które postrzegam w uczuciach jako obojętność. Chyba nic ciekawego się w sferze uczuć nie zadzieje.

Weryfikacja za miesiąc lub dwa, bo taki czas miałam na myśli zadając pytanie.

Pojawi sie pan, taki dosyc praktyczny, pracowity, moze nawet w miejscu pracy go poznasz (ewentualnie z trygonu ziemi: byk, panna badz koziorozec). Z poczatku polaczy Was przyjazn, potem pojawi sie szansa na cos wiecej i widac tez dzialania w tym kierunku, zeby te szanse wykorzystac.

Takze w Glupcu widac mozliwosc czegos nowego. Natomias podsum HB (ktory traktuje, jako rade) to XV Diabel i VI Kochankowie. Poczatkowe ograniczenia trzeba bedzie pokonac, aby moc wejsc na droge serca. Moze poczatek bedzie nieco nie taki. Moze ramy poczatkowe Waszej znajomosci beda Was trzymaly w jednym miejscu. w kazdym razie widac, ze bedzie mozliwosc cos z tym zrobic. Takze moim zdaniem jak najbardziej jest szansa na cos.. czy tez raczej na kogos.

PS. Z tym Swiatem moze byc, ze pana poznasz przez Neta po prostu czy jakos tak na odleglosc. Stad najpierw przyjazn, potem szansa i stad koniecznosc pokonania ograniczen w Diable. (Moze odleglosc Was dzielaca?)

Ten Pan z wakacji jest panna czyli denarowym i z zagranicy, ale nas już prawie nic nie łączy, malutki kontakt i z mojej strony już ani zaangażowania ani nadziei na coś więcej i kolega na którego postawiłam karty wczoraj czy napisze do końca tygodnia jest bykiem czyli też denarowy i jest przyjacielem i pewne ramy nas w tej przyjaźni trzymają, oboje trzymamy się na baczności choć iskrzy. Mogę go już znać czy myślisz, że dopiero go poznam?

Mi Umiarkowanie pokazuje juz znane osoby... Czesto rowniez kontatk po czasie nieodzywania sie. Mam znajomego (notabene tez Monetowego, ktory zawsze, jak sie ma odezwac to wyskakuje mi na kontakt z nim... Umiarkowanie)... wiec... moze byc to ktos kogo juz znasz.

• 2 months later...

Werf. SacralNirvano, poznałam faceta właśnie jak napisałaś praktycznego, pracowitego. Mocno stąpa po ziemi. Świat wskazał moją przeprowadzkę daleko od niego ok 300km. Co do podsumu HB to faktycznie nie od razu byłam przekonana, że to jest ten i że chcę z nim być, musiałam pokonać pewne ograniczenia w głowie, przekonać się do niego. Teraz mam tylko nadzieję, że ten Mag na końcu wskazuje na to, że mimo odległości damy radę :) trzymaj proszę kciuki :)