Jump to content

No to i ja na uczucia

SacralNirvana

Recommended Posts

Do konca czerwca 2013...

W pkt. 4 dobieralam do AW (stad AZ 4 karty... :z_jezorem_na:).

1 stan obecny - 10 Bulaw

Taki stan totalnego zastoju. Zblokowanie, nie sie nie dziejizm.

2 to co przed - Krol Bulaw + 10 Monet ---> XXI Swiat; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Znajomosc jakas z Bulawowym. Moze nawet podroz w tym Swiecie.

3 sedno - 9 Kielichow + 4 Bulaw ---> I Mag; HB XIII Smierc i IV Cesarz

Ogolnie to znajomosc niezobowiazujaca jakas bedzie. Ewentualnie z szansa na transformacje.

4 najbliższa przyszłość - XVI Wieza + X Kolo Fortuny + XVII Gwiazda + Paz Kielichow ---> XIII Smierc; HB VII Rydwan

Tu cos rypnie na mnie z nienacka, cos czego sie nie spodziewam i moze nastapic jakas zmiana totalna w znajomosci jakiejs. Smierc pokazuje transformacje zupelna, Rydwan w HB (jako rada) potrzebe dzialania.

5 wynik - 3 Kielichy, III Cesarzowa, XIX Slonce ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan

A tu to sama nie wiem. Jakies takie zadowolenie moje, ale mozliwe, z po prostu moje zadowolenie z bycia sama. W czerwcu dobiega konca czas przepisowe seperacji, wiec w lipcu bede mogla dac na rozwod.

Hmm...

petard tu nie widze. Mysle, ze zaznacza sie caly czas koniec separacji i gotowosc rozwodowa. Nie wiem, moze jedna z dotychczasowych znajomosci nie zobowiazujacych (ma sie ich troche :ojejku:) jakos zaskoczy...

Hem... bez wielkich oczekiwan postawilam te karty. Wiec rzucta okami dobre duszyczki.

Weryfikejszyn bedzie najpozniej po czerwcu.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

1 stan obecny - 10 Bulaw

Ty - "Zośka - Samośka"...i dobrze Ci z tym...

Tutaj zaznacza sie Pan który od jakiegoś czasu już "przewija" się w Twoim życiu...widać stabilną i ciepłą relację z Nim...choć wydaje mi się że taką bardziej na odległość - duuużo słów, ale raczej pisanych czy też wypowiadanych przez telefon (?)...

Sedno sytuacji obecnej tkwi w tym - że dobrze Ci w roli "Zośki - Samośki", przyzwyczaiłaś się do tego już...pogadasz, poflirtujesz - a i owszem, ale na większe zmiany to chyba póki co po prostu nie jesteś gotowa (/)...

4 najbliższa przyszłość - XVI Wieza + X Kolo Fortuny + XVII Gwiazda + Paz Kielichow ---> XIII Smierc; HB VII Rydwan

Coś zostanie "rozsadzone" i nastąpią duuuże zmiany...Ty sama zdecydujesz się na realizację swoich pragnień - coś "rozwalisz" i pójdziesz za głosem serca rzucając się w wir wydarzeń bez zbędnej analizy - taki pełen spontan, albo Los zadecyduje za Ciebie...

No widać coś nowego...wejdziesz w nowy etap ewidentnie (w podsumach pomiędzy 3 Kielchów a Cesarzową - Wieża...i ta Śmierć)...no powiem szczerze że nie wiem też co to będzie dokładnie - ale na pewno będziesz z tego powodu Szcżęśliwa Baaardzooo...

Dziekuje Mysti...:bukiet: Masz racje. Mam duzo netowych znajomosci z mezczyznami, z niektorymi rozmawia sie niemalze codziennie, ale na razie nie dopuszczam dalej, chociaz roznie jest...

sa tacy, ktorzy chcieliby znajomosc przeniesc na grunt pozanetowy. Nawet teraz gadam z jednym, ktory nalega na spotkanie w sierpniu w PL (specjalnie chce przyjechac z Holandii na ten czas)...

A we mnie masa niezdecydowania i wlasnie... niecheci jeszcze tak do konca, zeby wyjsc z tych swoich pieleszy...

Dzieki kochana za pomoc, utrafilas z tym bardzo.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

No Kochana...w takim razie - możesz sie moocnoo zdziwić obrotem spraw - bo po kartach wynikowych można sądzić że Pan może się pojawić wcześniej niż w sierpniu :)...jeśli spotkanie z tym Panem mogłoby dać Ci dużą satysfakcję - radość, to według mnie mogło się w wynku pokazać właśnie too :)))...

1 stan obecny - 10 Bulaw

No niekoniecznie jest to stan zastoju - buławy to energia, która w tym przypadku jest nadmiernie eksploatowana poprzez nadmiar obowiązków, które zdają się niejednokrotnie przytłaczać. To jest chyba powodem, że brakuje energii na "inne działania".

Możliwa znajomość z jakimś ognistym - ułożonym, dość dobrze sytuowanym panem. Możliwe, że poznany zostanie nieoczekiwanie w podróży. Obrót spraw naszkicuje Ci kolorową przyszłość (oby nie za bardzo). Inna opcja - pojedziesz to Pana, sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót, ulegniesz czarowi.

Ogolnie to znajomosc niezobowiazujaca jakas bedzie. Ewentualnie z szansa na transformacje.

Na razie jesteś bardzo samowystarczalna - ale zacznie Ci to w pewnym momencie przeszkadzać, postanowisz zmienić ten swój codzienny kierat, zmienisz wizję przyszłości i przetransformujesz coś bardzo gruntownie w sferze uczuć. W cesarzu- szanse są.

Tu cos rypnie na mnie z nienacka, cos czego sie nie spodziewam i moze nastapic jakas zmiana totalna w znajomosci jakiejs. Smierc pokazuje transformacje zupelna, Rydwan w HB (jako rada) potrzebe dzialania.

Musi rypnąć - i to dość nieoczekiwanie, inaczej nadzieje pozostaną tylko nadziejami. Działać zatem z rozwagą , ale i młodzieńczą świeżością - trochę spontaniczności jeszcze nikomu nie zaszkodziło

A tu to sama nie wiem. Jakies takie zadowolenie moje, ale mozliwe, z po prostu moje zadowolenie z bycia sama. W czerwcu dobiega konca czas przepisowe seperacji, wiec w lipcu bede mogla dac na rozwod.

Nastanie miły okres w życiu, który może dać spełnienie, ale czy to nie zamknie się w sferze przyjaźni - tak czy siak warto zaryzykować. O wartościową przyjaźń też czasami warto zawalczyć - a czasami z tego może wykluć się wiecej...

• Like 1

Oczywiscie... wartosciowa przyjazn to cos bardzo cennego. I nie wazne, czy cos z tego bedzie wiecej czy nie...

Przyjaciel prawdziwy to cos poteznego.

A reszta... zobaczymy... Przyjaciol (prawdziwych nigdy za duzo). Dziekuje Kedry... Dziekuje ogromnie za interpretacje... Zgadza sie co piszesz, co do joty... jezeli chodzi o mnie, moje dotychczasowe nastawienie i zycie. :bukiet:

Nic... tak na marginesie... wczoraj w trakcie rozmowy z tym moim znajomym wyszlo, ze ma ogromna potrzebe spotkania sie ze mna, bo ma mi cos do powiedzenia, co mozna powiedziec tylko face to face... Hmm...

To taki facet, ktory ciagle jest w rozjazdach, jezdzi na Tirach, za granice itd... ale jak tylko moze to zaraz szuka okazji, zeby sie odezwac. Nawet na dworzu gdzies, pol godziny, ale jednak.

Teraz tez, jak jest w Polsce, gadamy co wieczor. W sobote wyjezdza do Holandii i tez obiecuje sie odzywac.

Mial niedawno dziewczyne, z ktora mu nie wyszlo i ktora byla zazdrosna o te znajomosc, ale wytlumaczyl jej, ze z tej znajomosci (ze mna) nie zrezygnuje. Coz... tamta relacja sie rozpadla, chociaz nie mysle, zebym to ja byla powodem.

To tak pokrotce jeszcze odnosnie tego tu pana.

A... i jeszcze jedno. Jest spod znaku lwa (trygon ognia), wiec moze ten Krol Bulaw...

Nic... pozyjemy, zobaczym. Oczywiscie z czasem weryfikacja. Na razie dla mnie znajomosc przyjacielska (2-letnia juz, choc na razie tylko netowa).

Guest MyStErIoUs_WoMaN
Nic... tak na marginesie... wczoraj w trakcie rozmowy z tym moim znajomym wyszlo, ze ma ogromna potrzebe spotkania sie ze mna, bo ma mi cos do powiedzenia, co mozna powiedziec tylko face to face... Hmm...

To taki facet, ktory ciagle jest w rozjazdach, jezdzi na Tirach, za granice itd... ale jak tylko moze to zaraz szuka okazji, zeby sie odezwac. Nawet na dworzu gdzies, pol godziny, ale jednak.

Teraz tez, jak jest w Polsce, gadamy co wieczor. W sobote wyjezdza do Holandii i tez obiecuje sie odzywac.

Mial niedawno dziewczyne, z ktora mu nie wyszlo i ktora byla zazdrosna o te znajomosc, ale wytlumaczyl jej, ze z tej znajomosci (ze mna) nie zrezygnuje. Coz... tamta relacja sie rozpadla, chociaz nie mysle, zebym to ja byla powodem.

To tak pokrotce jeszcze odnosnie tego tu pana.

A... i jeszcze jedno. Jest spod znaku lwa (trygon ognia), wiec moze ten Krol Bulaw...

Nic... pozyjemy, zobaczym. Oczywiscie z czasem weryfikacja. Na razie dla mnie znajomosc przyjacielska (2-letnia juz, choc na razie tylko netowa).

Tutaj zaznacza sie Pan który od jakiegoś czasu już "przewija" się w Twoim życiu...widać stabilną i ciepłą relację z Nim...choć wydaje mi się że taką bardziej na odległość - duuużo słów, ale raczej pisanych czy też wypowiadanych przez telefon (?)...

Czyli tutaj "strzał" w 10 ? :)

Guest MyStErIoUs_WoMaN
No z nim tak... strzal w 10. Co dalej - zobaczymy. Kurcze... dalabym te punkciki a nie moge. Wrr... te ograniczenia.

Co dalej...no w wyniku Spotkanko - takie które Cię Bardzo Zadowoli - da wieeeeleee przyjemności...tylko pewna nie jestem czy z Nim - ale raczej tak...;):)))

Czas pokaże co dalej - jakby nie było :)...

P.S.

Po tym co napisałaś...hmm, Pan tak prze na spotkanko face to face - no no...czyżby to naprawdę miało nastąpić wcześniej niż w sierpniu (?);)))

Nie wiem, nie wiem... na razie nie wynika z tego, zeby tak mialo byc (tzn. moje dzieci maja dopiero koniec lipca wakacje a i pan nie planuje byc wczesniej w PL... no chyba, ze z tej Holandii do mnie podskoczy... bo nie raz bywal niedaleko a do spotkania niestety nie doszlo), ale wiadomo, zycie lubi zaskakiwac.

Ostatnio prosil mnie, zebym sprawdzila, czy nie mamy relacji karmicznej... okazalo sie, ze jednak nie (numerologicznie pokazuje, ze zwiazek karmicznie NIE)... byl zdziwiony co nieco, bo mowil, ze czul, ze karma. Czyli musi go ciagnac.

Powiem szczerze, ze na ten moment mam kilka na raz takich znajomosci... wlasnie takich 1- czy 2-letnich, na zasadzie przyjazni, ale podobnie jest jak tutaj...

dlatego wlasnie mysle, zobaczymy, co tam czas przyniesie... i zycie.

Oczywiscie odpowiednio do tego bedzie weryfikacja.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

No właśnie chodzi o to że to będzie takie niespodziewane...sama doświadczysz - to się przekonasz :)))...

A co do karmy, Nas też Dziewczyny sprawdzały - i niby nie mamy, a tak Nas do siebie ciągnęło od Zawsze i tyyylee się dzieje rzeczy niesamowitych że sama czuję ze coś jest na rzeczy...

Mało tego - już nie jeden Tarocista który posługuje się numerologią mówił mi że to związek z przeznaczenia - karmiczny...więc...już sama nie wiem jak to jest...jedno wiem - że jest Cudnie...i niech tak zostanie...:)))

Zapewne u Was jest to samo - przyciąganie nieziemskie - a przynajmniej u Niego widać tak jest:)))...

W kartach widać że rzucisz się w końcu w wir spontanicznych wydarzeń - i nie masz co się obawiać, Miłość Nigdy nie jest racjonalna - natomiast byyywa szalona.:)))

• 4 months later...
Do konca czerwca 2013...

W pkt. 4 dobieralam do AW (stad AZ 4 karty... :z_jezorem_na:).

1 stan obecny - 10 Bulaw

Hmm...

petard tu nie widze. Mysle, ze zaznacza sie caly czas koniec separacji i gotowosc rozwodowa. Nie wiem, moze jedna z dotychczasowych znajomosci nie zobowiazujacych (ma sie ich troche :ojejku:) jakos zaskoczy...

Hem... bez wielkich oczekiwan postawilam te karty. Wiec rzucta okami dobre duszyczki.

Weryfikejszyn bedzie najpozniej po czerwcu.

Weryfikuje -

No co tu moge powiedziec.

Nastapilo cos dziwnego dosyc. Co mnie trzepnelo ostro w paszcze. Ale... dalej nic.

Na ten moment jestem zajeta soba, dziecmi a o tamtym nie wiem, co myslec.

To tyle... o...

Pare dni zostalo jeszcze do konca czerwca... wiec jakby co sie zmienilo jeszcze to dopisze, ale na ten moment wyglada to wlasnie tak i nie sadze, zebyc cos uleglo radykalnym zmianom.

Wiem, ze madry Polak po fakcie.;)

ale z tych kart nic nie wynika...

wszelkie wieze, paziki, umiarkowania - zawsze mowily w moich rozkladach, ze cos sie nagle sypnie,

i znajomosc albo pojdzie w odstawke, albo sie rozmyje...

Bedzie czesc czesc co u ciebie slychac i zyczenia na swieta...

:(

Raczej obawiam sie ze za duzo z tego nie wyniknie... a na pewno nie w najblizszym czasie.

To nie tak Solar... Tu sie nic nie sypnelo w sensie, ze rozwalilo... Natomiast cos, co mnie bardzo zaskoczylo.

Tyle... Takze to jeszcze inaczej...

Konkretnie... moj znajomy, na ktorego klade czesto karty (na jego prosbe).. a i on wrozy na mnie. Ogolnie siebie nawzajem obwrozamy itd. wyszedl z zapytaniem, kiedy wreszcie powroze mu na zycie prywatne, bo do tej pory patrzylam tylko zawodowo, rozwojowo.

Zdziwilam sie, ale stwierdzilam, ze nie klade kart na to, na co ktos nie prosi... wiec poprosil, zebym mu tam zajrzala.

Co zobaczylam...relacje z kobieta z za granicy i troche na ten temat. Jak go zapytalam o aktualna sytuacje uczuciowo/zwiazkowa, zeby sie do tego dokladniej odniesc to wymigal sie, ze mial duzo pracy i musi odpoczywac. Milczal kilka dni, po czym wrocil do kontaktow "super, milo, zycze radosnego dnia" itp. itd.

Znajomosc dalej idzie w bardzo sympatyczny sposob... takze sypnac nic sie nie sypnelo w sensie rozwalki jakiejs...

Pod uczucia tego nie podciagam... ale na pewno zdziwienie troche bylo, jak uciekl od tego tematu. W rozkladach byla jak byk kobieta (Cesarzowa), ktora jest daleko od niego... jakbym nie kladla kart, ciagle ona...

Rok temu jak mial kogos to sie nie kryl z tym, wiec jak zapytalam teraz i taka reakcja... zdziwienie nieco bylo... Tak pokrotce.

Znajomosc o tyle ciekawa, ze nie tylko ja moge go przeswietlic, ale on doskonale to moze zrobic ze mna i z tego co wiem... robi to.

To prawda.

Wieza to tez zaskoczenie, przynajmniej u mnie czesto tak sie pokazuje. Nie ma w tym wielkich katastrof, ale nie raz cos, czego sie zupelnie nie spodziewam.

Wiem, wiem Solarku... Kiedys Wieza pokazala mi, jak sie wyrypalam z mloda wsiadajac do autobusu. Upadek. :) Na podloge. Porzadne tapniecie. Roznie sie ta karta w zyciu codziennym objawia.

A co do tego znajomego, przed tym zanim poprosil mnie o ten rozklad, snil mi sie, jak mi przywalil kilka razy z sierpowego po twarzy... chcial mnie wykonczyc... a potem siadl obok i gadal, ze sobie z czyms nie radzi... :udusic:

• Maestro

Nie brałam udziału w interpretacji,ale:

wynik mówi, że będziesz autentycznie bardzo szczęśliwa:) Piękne karty:)))

1 stan obecny - 10 Bulaw

Czasem cięzko Ci,ale widzisz sens i idziesz naprzód

Jakiś Pan na horyzoncie i fajna, wartosciowa znajomość z nim. Nie znasz go moze

Sedno: Tobie jest dobrze tak, jak jest. Chiałabyś jednak jakiejś odmiany w życiu.

A moze dopiero ta znajomość sie zacznie. Nieoczekiwanie. Cos sie w Tobie zmieni. Zakochasz sie, poczujesz, zecosstało siewazne? Z podsumowania widac, zę dasz sie ponieść temu.

Będzie przyjemnie, miłe spotkania. Poczujesz sie Cesarzową:) I dużo ciepła, przyjemnosci. Myśle, ze poczujesz po prostu, ze żyjesz. Wcześniej wieża, czyli coś znaczacego dla Ciebie sie wydarzy. Potem Gwiazda - posłuchasz głosu swojego serca, poczujesz, ze coś gra w nim. I w dwóch ostatnich pytaniach w podsumowaniu jest Śmierć i Rydwan (w trzecim też jest śmierć). Cos się w Twoim życiu odmieni i Ty poczujesz wg mnie szczęście.

Ja sie uczę dopiero i nie mam takiego doswiadczenia jak pozostali. Moge wiec sie mylic mocno. Ale dorzucam swoje trzy grosze:)

• 2 months later...

WERYFIKUJE

1 stan obecny - 10 Bulaw

Tak, nic sie dzienialo. Byl stan zmeczenia raczej, a niektore znajomosci tkwily w martwym punkcie.

Tu R. - Bulawowy - proponowal spotkanie w moim rodzinnym miescie.

Sedno takie, ze zajelam sie soba i nie podjelam zadnych dzialan, aby to zrealizowac. Doszly jeszcze ograniczenia rozne inne (paszport) i znajomosc praktycznie z czasem poszla sie pasc (ale to pozniej). Tu jednak ten proces chyba sie rozpoczal.

Tu byla ta propozycja spotkania i usilne naleganie, zeby jednak doszlo do skutku.

Zajelam sie dziecmi i soba. Odrzucilam wszystko, co nie angazowalo mnie rzeczywiscie w pelni. Znajomosci takie, ktore nie byly dla mnie rzeczywiscie wazne.

Dziekuje wszystkim za interpretacje :bukiet: