Jump to content

Oczko

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Robiłam rok temu, zniknął wraz z atakiem hakerów,mam nadzieję, że ten dane mi będzie zachować;)

1. Ja Królowa Kielichów - bardzo wrażliwa, empatyczna,umiem wyczuwać nastroje innych ludzi,mam intuicję, jestem ciepła i czuła, aczkolwiek humorki swoje i dąsy też miewam jak każda kobieta;)

2. Moja dusza Pustelnik - mam chyba starą duszę, dużo myślę, analizuję,wgłębiam się w siebie próbując znaleźć odpowiedzi na tysiace pytań, które kłębią się w mojej głowie

3. Co jest moim głównym pragnieniem? 6 buław - potrzeba osiągnięcia sukcesu,zwycięstwa,poczucie, że to co robię ma sens

4. Co mi sprawia największy problem ? Głupiec - spontaniczność,zabawa,zawsze znajdę powód, żeby jakby to ująć "nie cieszyć się chwilą, bo nie zrobiłam tego, czy tamtego"

5. Co mi najbardziej szkodzi? 8 buław - chaos, rozpraszanie energii,chwytanie się kilku rzeczy naraz

6.Co mi daje największą radość? Król Buław - adoracja ze strony mężczyzny/mężczyzn, nie ukrywam, że jestem próżna i lubię czuć się po prostu atrakcyjną kobietą

7. Co mnie najbardziej smuci? 4 mieczy - momenty, gdy jestem sama, gdy nic się nie dzieje,zastoje, nuda

8. W jaki sposób myślę? 10 denarów - myślę o sprawach przyziemnych, o materii, o pieniądzach,pracy, nauce

9. W jaki sposób działam? Król Kielichów - jestem pomocna i empatyczna

10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża - ho ho...umiem dać szansę, ale jestem tez osobą, która potrafi wszystko od razu zburzyć, moja miłośc jest burzliwa

11. W jaki sposób się uczę? 7 denarów - cierpliwie dochodzę do celu

12. W jaki sposób pracuję? 4 kielichów - jestem obecną pracą zmęczona, szukam stale nowych wyzwań

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać? 6 denarów - potrzebuję chyba zachęty, jakiejś nagrody, namacalnej motywacji

14. Jaki jest mój (dotychczasowo) największy sukces? 7 buław - chyba fakt, że umiem pokonywać problemy,mimo nerwów

15. Jaka jest moja (dotychczasowo) największa porażka? Paź Mieczy - problem z dogadaniem się z dzieckiem, jego pyskowanie

16. Jaki jest mój wrodzony talent (potencjał)? Królowa Buław - mam dużo energii i chęci do działania,znam swoją wartość,umiem osiągać cele

17. Jakie jest moje powołanie? As Mieczy, Cesarz - może powinnam sprawować jakieś kierownicze stanowisko?

18. Jakie są moje ideały? Śmierć,Wisielec - ideały wymarły..prawda jest taka, że kilka osób cenię, ale nikt z nich nie zyje...

19. Jaki jest mój świadomy cel w życiu? Świat -osiągnąć spełnienie,satysfakcję

20. Jakie jest moje przeznaczenie? 3 buław Kochankowie- w poprzednim "oczku" miałam podobną kartę, zresztą to nie pierwszy rozkład,który mi o tym mówi,jakby moim przeznaczeniem było wyjechać gdzieś, w pogoni za pragnieniem mojego serca

21. Dokąd podążam? Diabeł - nieźle, nieźle...Podążam za tym co mnie nęci,kusi

Robiłam rok temu, zniknął wraz z atakiem hakerów,mam nadzieję, że ten dane mi będzie zachować;)

1. Ja Królowa Kielichów - bardzo wrażliwa, empatyczna,umiem wyczuwać nastroje innych ludzi,mam intuicję, jestem ciepła i czuła, aczkolwiek humorki swoje i dąsy też miewam jak każda kobieta;)

Bardzo z Ciebie wrażliwa i uczuciowa kobieta, i niebywale uzdolniona ( tzw. artystyczna dusza). Często pogrążasz się w zadumie, wiele rzeczy postrzegasz intuicyjnie- pragniesz zbudować dla siebie taką spokojną, życiową przystań.

2. Moja dusza Pustelnik - mam chyba starą duszę, dużo myślę, analizuję,wgłębiam się w siebie próbując znaleźć odpowiedzi na tysiace pytań, które kłębią się w mojej głowie

O tak, jesteś bardzo starą duszą – może to być dla Ciebie któreś z ostatnich wcieleń. Często odbywasz wycieczki do swojego bogatego wnętrza, szukasz w nim wskazówek jak pokierować dalej swoim zyciem. Umiesz być tu i teraz – delektujesz się chwilą obecną. Masz takie swoje wewnętrzne stacje, na których robisz sobie przerwy w gonitwie życia codziennego.

3. Co jest moim głównym pragnieniem? 6 buław - potrzeba osiągnięcia sukcesu,zwycięstwa,poczucie, że to co robię ma sens

Wierzysz w swoją szczęsliwą przyszłość – wiesz, że odpowiednio podjęte decyzje mogą Cię zaprowadzić na sam szczyt życiowych możliwości – będiesz dążyć do zwycięstw, sukcesów.

4. Co mi sprawia największy problem ? Głupiec - spontaniczność,zabawa,zawsze znajdę powód, żeby jakby to ująć "nie cieszyć się chwilą, bo nie zrobiłam tego, czy tamtego"

Chyba najbardziej brak Ci konskwencji w działaniu – musisz też bardziej planować – przewidywać ewentualne rozwiązania – unikać chaotyczznych sytuacji, robić kilka rzeczy na raz. Spontaniczność jest potrzebna jak najbardziej,ale w pewnych bezpiecznych ramach. Może i lubisz się bawić, ale nie wiem w jakim stopniu – karta duszy pustelnik koliduje w głupcem w tej sferze.

5. Co mi najbardziej szkodzi? 8 buław - chaos, rozpraszanie energii,chwytanie się kilku rzeczy naraz

Za szybko chcesz wszystko osiagnąć – wiecej cierpliwości, nie „spalaj' sięz a bardzo, przemyślanie dozuj siły – one Ci mają służyć na całe życie.

6.Co mi daje największą radość? Król Buław - adoracja ze strony mężczyzny/mężczyzn, nie ukrywam, że jestem próżna i lubię czuć się po prostu atrakcyjną kobietą

Zainteresowanie taakich „ognistych” panów, którzy zdecydowanie dążą do celu. Adorowanie Cię sprawia Ci przyjemnosć.

7. Co mnie najbardziej smuci? 4 mieczy - momenty, gdy jestem sama, gdy nic się nie dzieje,zastoje, nuda

Taki stan zawieszenia działa na Ciebie destabilizująco - odnosisz wrażenie jakby Cię coś od wewnątrz blokowało. Czasem dobrze jest wtedy nic nie robić, spokojnie przeczekać.

8. W jaki sposób myślę? 10 denarów - myślę o sprawach przyziemnych, o materii, o pieniądzach,pracy, nauce

Myślisz tak jak przystało na monety – właściwe jest twoje myślenie, wiesz, że trzeba mieć za co życ, że trzeba pracować, poszerzać swoje umiejętnosci, zdobywać wiedzę.

Tu znów do głosiudochodzi Twoja uczuciowa natura, lubisz wczuwać się w sytuacje innych osób, służyć pomocą – nie zapominaj tylko o sobie w tym wszystkim

10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża - ho ho...umiem dać szansę, ale jestem tez osobą, która potrafi wszystko od razu zburzyć, moja miłośc jest burzliwa

Potafissz roztoczyć piękną wizję przyszłości, ale zaraz jakby reflaktujesz się i palisz mosty, jakby jakiś lęk blokował Cię do wyjścia poza schematy w których tkwisz.

Wytrwale dążysz do celu, gdy obierzesz jakiś kierunek, to brniesz naprzód, chocby to było żmudne, trudne i wcale kokosów jakiś dużych nie zapowiadające działanie.

12. W jaki sposób pracuję? 4 kielichów - jestem obecną pracą zmęczona, szukam stale nowych wyzwań

Czasem ogarnia Cię melancholia i zrezygnowanie – ale po chwilowym odpoczyku jest zachęta by wziąć się w garść i ruszyć dalej.

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać? 6 denarów - potrzebuję chyba zachęty, jakiejś nagrody, namacalnej motywacji.

Potrzbujesz pochwały oraz materialnego docenienia. Możesz czuć się trochę niedoceniana w pracy, popatrz na to inaczej – sama siebie doceniaj, doceniaj innych ludzi, a wtedy to uczucie zniknie.

14. Jaki jest mój (dotychczasowo) największy sukces? 7 buław - chyba fakt, że umiem pokonywać problemy,mimo nerwów

Umiesz pokazać pazurki, gdy trzeba, nie pójdziesz na byle jaki kompromis, w wyniku którego miałabyś być tą stroną pokrzywdzoną. Z determinacją pokonujesz problemy, jesteś przy tym uparta i nieprzejednana.

15. Jaka jest moja (dotychczasowo) największa porażka? Paź Mieczy - problem z dogadaniem się z dzieckiem, jego pyskowanie

Może być problem z utemperowaniem jego trochę buńczucznego charakteru, jest przy tym żywiołowy i ruchliwy – takie żywe sreberko. Może za bardzo chciałabyś go ustawiać pod snurek.

16. Jaki jest mój wrodzony talent (potencjał)? Królowa Buław - mam dużo energii i chęci do działania,znam swoją wartość,umiem osiągać cele

Jesteś energiczna- wykorzytuj swój ognisty potencjał, jasno określaj cele i realiuj je. Wiesz na co Cię stać.

17. Jakie jest moje powołanie? As Mieczy, Cesarz - może powinnam sprawować jakieś kierownicze stanowisko?

Możesz być autorytetem – masz szanse i predyspozycje ku temu.

18. Jakie są moje ideały? Śmierć,Wisielec - ideały wymarły..prawda jest taka, że kilka osób cenię, ale nikt z nich nie zyje...

Obecnie przewartosciowujesz swoje życie – stare odchodzi, nowe zaczyna torwać sobie drogę

„Zdobyć świat” - świat należy do odważnych – Tobie nic nie brakuje, sięgaj po swoją należność

20. Jakie jest moje przeznaczenie? 3 buław Kochankowie- w poprzednim "oczku" miałam podobną kartę, zresztą to nie pierwszy rozkład,który mi o tym mówi,jakby moim przeznaczeniem było wyjechać gdzieś, w pogoni za pragnieniem mojego serca

Tęsknisz za czymś nowym, ale ta wizja nie jest jeszcze sprecyzowana, na razie jeszcze się wahasz, nie masz konkretnie wytyczonego kierunku. Ale pragnienie zmian jest duże

Ciągnie Cię do tego innego świata, ale trzeba uważać, żeby pragnienie zmian nie stało się obsesją.

• Like 1

10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża ...Nie dopuszczasz do siebie uczucia. Wszystko przekreslasz zanim sie rozwinie. U Ciebie nie ma nic po srodku...Albo jest tak jak Ty tego bys chciala, a jak nie to sie wycofujesz/odcinasz.

Na reszte spojrze pozniej:-)

• Maestro
10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża ...Nie dopuszczasz do siebie uczucia. Wszystko przekreslasz zanim sie rozwinie. U Ciebie nie ma nic po srodku...Albo jest tak jak Ty tego bys chciala, a jak nie to sie wycofujesz/odcinasz.

Na reszte spojrze pozniej:-)

Loroaw:))))Spojrzysz?

A może ktoś jeszcze?

• 4 weeks later...

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać? 6 denarów - potrzebuję chyba zachęty, jakiejś nagrody, namacalnej motywacji

W szcegolnosci potrzebujesz rownowagi...Zastanow sie czy za duzo dajesz,czy tez za duzo bierzesz?

Pozdrawiam

• Maestro

W szcegolnosci potrzebujesz rownowagi...Zastanow sie czy za duzo dajesz,czy tez za duzo bierzesz?

Pozdrawiam

W ostatnich czasach chyba za dużo z siebie dawałam, dzis już powoli to stopuję...

Jak widzisz resztę?;>

Ja-Krolowa Kiel.(Empatyczna,wrazliwa,emocjonalna)

2,Moja dusza-Pustelnik-Samotnik,ciagle czegos szukam,filozofuje,czasem potrzebuje byc sama

3.Moje glowne pragnienie-6 Bulaw-sukces,przewaga,zawsze ja jestem gora

4.Co mi sprawia najwiekszy problem?-Glupiec-Brak odpowiedzialnosci,spontanicznosc,podejmowanie nie do konca przemyslanych decyzji

5.Co mi najbardziej szkodzi?-8 Bulaw-Kiedy jestem w zbytnim centrum uwagi,natlok wydarzen,chce byc wszedzie,a nie moge

6.Co mi daje radosc?-Krol Kiel.-Adorator,romantyczne chwile,np.Kwiaty u progu,lubie widziec gdy partner dba o moje wzgledy (goraczkowo o nie zabiega)

7.Co najbardziej smuci?-4 Mieczy-Samotnosc,zastoj,brak mozliwosci ruchu,lub przejawu aktywnosci

8.Jak mysle?-10 denarow-Najwazniejsza rzecza dla mnie jest rodzina o wysokim statusie materialnym

9.Jak dzialam?-Krol Kiel.-do wszystkiego podchodze emocjonalnie-chcialabym byc dla wszystkich dobra

10.Jak kocham?-As Monet,Wieza-Latwo moge wszystko zniszczyc

11.Jak sie ucze?-7 Monet-powoli,dokladnie i z cierpliwoscia-zawsze uzyskuje pozadane wyniki

12.Jak pracuje?-4 Kiel.-Mam dosyc obecnej pracy,potrzeba mi nowych bodzcow

13.Czego potrzebuje by sie rozwijac?-odpowiedziane wczesniej-6 Monet-rownowaga,uzyskanie jej

14.Moj najwiekszy sukces?-7 Bulaw-Potrafie bronic swych racji i wychodzi na moje,mam determinacje

15.Moja porazka-Paz Mieczy-Plotki ktore szkodza,niegrzeczne dziecko

16.Moj potencjal?-Krolowa Bulaw-Energia,zalotnosc,zawsze potrafie przekonac ludzi do siebie,pewnosc siebie,przebojowosc

17.Powolanie-As Mieczy,Cesarz-Kierownik,wladza

18.Idealy-nie ma takich juz,niewielu potrafi poswiecic samych siebie w imie idei(Wisielec)

19.Moj swiadomy cel?-Swiat-W pelni realizowac zamierzenia,mozliwe iz zechce sie spelniac w innym kraju

20/Przeznaczenie-3 Bulaw,Kochankowie-nowy wybor dajacy nowe mozliwosci,np.wybor partnera,badz wyjazd za miloscia(Swiat w 19-tym punkcie)

21.Dokad podazam-Diabel-pokusy,ale to tez uzaleznienia...

Guest gość5

1. Ja Królowa Kielichów - czuła matka,kochająca i zwracająca uwage na dobro innych

2. Moja dusza Pustelnik - zamknęłaś się w sobie, rozmyslasz, rozważasz, szukasz pokładów siły zanim zaczniesz zmieniać swój los

3. Co jest moim głównym pragnieniem? 6 buław - lubisz wyzwania a potem smak zwycięstwa, lubisz byc w centrum uwagi

4. Co mi sprawia największy problem ? Głupiec - gdzies się zatraciła w Tobie dziecięca radość

5. Co mi najbardziej szkodzi? 8 buław - zbyt dużo bodźców na raz nie wpływa zbyt korzystnie na Ciebie

6.Co mi daje największą radość? Król Buław - lubisz gdy jest tak jak tego pragniesz

7. Co mnie najbardziej smuci? 4 mieczy - zastój, izolacja, gdy nie masz wokół siebie tego co lubisz, z czym dobrze sie czujesz

8. W jaki sposób myślę? 10 denarów - myślisz o tym co tu i teraz, chyba w chwili obecnej nie robisz dalekosiężnych planów........

9. W jaki sposób działam? Król Kielichów - działasz.... jak lekarz- sprawia, że ból mija :)

10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża - bardzo gwałtownie- jak kochasz to burzysz wszystko co zbędne, dla miłości potrafisz wiele zmienić

11. W jaki sposób się uczę? 7 denarów - spokojnie do celu :)

12. W jaki sposób pracuję? 4 kielichów - jestem obecną pracą zmęczona, szukam stale nowych wyzwań- no właśnie na zasadzie"znowu to samo..-ci sami ludzie itp."

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać? 6 denarów - kasy, pochwały i takich tam- dzięki, którym bardziej się chce niż nie chce

14. Jaki jest mój (dotychczasowo) największy sukces? 7 buław - potrafisz zrecznie wyjść z każdej sytuacji

15. Jaka jest moja (dotychczasowo) największa porażka? Paź Mieczy - problem z dogadaniem się z dzieckiem, jego pyskowanie- byc może- bynajmniej pazik mieczowy t o komunikacja

16. Jaki jest mój wrodzony talent (potencjał)? Królowa Buław - energia i dziaąłnie, a jak trzeba to i atuty pod nazwą wdzięk tez sa wykorzystywane

17. Jakie jest moje powołanie? As Mieczy, Cesarz - może powinnam sprawować jakieś kierownicze stanowisko?-

18. Jakie są moje ideały? Śmierć,Wisielec - Twoje wzorce się zmieniły diametralnie

19. Jaki jest mój świadomy cel w życiu? Świat -po prostu chcesz korzystac z życia, byc wolnym (wewnetrznie i chyba zewnetrznie) człowiekiem, móc stanowić o sobie samej bez większych ograniczeń

20. Jakie jest moje przeznaczenie? 3 buław Kochankowie- jak by na to nie patrzec, to poszukujesz kogoś kogo pokoszasz z wzajemnościa

21. Dokąd podążam? Diabeł - zakazany owoc smakuje najlepiej :)

Według mnie czujesz się osamotniona..jakby brakowało duszy która by Cie dopełniła w tym cyklu twojego życia..
Czasem bywasz naiwna niczym dziecko..nie zastanawiasz się zbyt długo,działasz pod wpływem emocji..
no właśnie to co pod punktem nr 4
momenty izolacji,oddalenia od osob które są bliskie twemu sercu,czasem smuci Cie czas w którym wiesz,ze musisz odsunąc się na bok,ustąpić,oddalić od swojego założenia i uleczyc swoje serce.
Myślisz w sposób dopełniony i dopracowany w każdym szczególe. Dosięgasz etapów w których wiesz już wszystko i pozostaje szukać i rozwiązywać inne rzeczy
Widzisz wiele możliwości,ale potrafią również bardzo szybko zmienić obraz w twoich oczach czy sercu.
11. W jaki sposób się uczę? 7 denarów -
Myślę,że dajesz wiele z siebie a potem spokojnie obserwujesz .
no tutaj widać rozglądanie się i myślenie o czymś nowym,czego jeszcze nie mamy.
ja myślę,że poprostu chciałabyś być doceniona:) dostać tyle ile dajesz sama z siebie. nie chcesz byc wykorzystywana.
Chyba to,że potrafisz obronić swoich racji,mimo jakis agresywnych spiec w okół twojej osoby -trzymać nerwy na wodzy.
Nie wyjaśnione sytuacje..
Tutaj musisz świadomie decydować ,trzymać to co wazne,oddalić to co wnosi chaos i ruine.. Starannie kierować swoim terytorium. Miecz choć wojuje bez rozumu zginie.
dosłownie..
Jak na razie jesteś w czasie gdzie wydaje Ci się chyba,ze nic poza tym co juz masz nie do końca jest dać Ci satysfakcje..na razie czekasz..szukasz równiez ideałów w realnym swiecie..
Inna osoba chyba która jest Ci przeznaczona..
]

Podążasz do sytuacji w których czujesz się ograniczona i ne za bardzo jestes w stanie się ruszać choć brzmią kusząca na dłuższa mete dają poczucie niewoli własnych mysli i pragnień..

1. Ja Królowa Kielichów

bardzo ładnie widzi Cię Twój Tarot; jesteś wrażliwą kobietą, może pewne rzeczy przeżywasz za głęboko i zbyt długo, ale taki Twój urok ;) lubisz być kobieca, zwiewna, interesujesz się poezją i tymi czulszymi strunami swojej duszy; lubisz opiekować się innymi, stwarzać wokół siebie aurę delikatności i życzliwości; jesteś oddaną przyjaciółką, troskliwą matką; cenisz sobie takie wartości jak miłość romantyczna, przyjaźń do grobowej deski, chętnie pomagasz, wspierasz, masz wyostrzony dar dostrzegania w innych bólu i cierpienia

2. Moja dusza Pustelnik

dusza filozofa powiedziałabym ;) bardzo bogata, pełna szczegółowych analiz swoich uczuć, jak i tego, co dzieje się wokół Ciebie; dusza doświadczona, więc także może i tzw. stara dusza; czytałam gdzieś, że Pustelnik jest też symbolem karmy, jaką dusza przepracowuje w danej chwili, być może teraz dzieje się w Twoim życiu coś co Cię jeszcze ubogaca i wzmacnia, sprawia, że Twoja dusza nabiera tej życiowej mądrości; czasami chyba masz potrzebę "odwrócenia się plecami od świata", żeby przemyśleć i poukładać sobie pewne sprawy; rzadko też korzystasz z rad innych, chętniej ich udzielasz

3. Co jest moim głównym pragnieniem? 6 buław

Twoim pragnieniem jest osiągniecie pewnego pułapu w swoim życiu, gdzie będziesz stać na stabilnym gruncie, chcesz wyjść z energii 5 buław, która jest chaotyczna, pragniesz równowagi 3 na 3, a nie 3 na 2, gdzie zawsze jest po jednej stronie nierówno/ nie ma pełni; Crowley mówił o 6, że jest to "władca zwycięstwa" - rozumiałabym to tak, że zwycięstwo nie polega na jego zdobyciu, a na jego utrzymaniu, na korzystaniu z tego, co się do tej pory zgromadziło i pójście dalej na przód; poza tym sądzę, że na pewne rzeczy być może w swoim życiu nie masz wpływu lub masz go zbyt mały i Twoim pragnieniem jest zachowanie kontroli nad tym, co się dzieje, chciałabyś zaprowadzić jakiś porządek swoim życiu, (buławy to emocje/działanie)

4. Co mi sprawia największy problem ? Głupiec

tutaj problemem mogą być nowo poznani ludzie, którzy stają na Twojej drodze, być może nie każdego da się lubić, nie z każdym znajomość jest na dłużej; być może masz problem w zrozumieniu, że pewni ludzie pojawiają się w naszym życiu po coś, a potem znikają, bo to coś już się zdarzyło; i potem jest myślenie dlaczego taka fajna kobieta pojechała w świat, byłaby super przyjaciółką, tak nam sie dobrze rozmawiało, ale jej juz nie ma; to jest naprawdę przykre, ale niestety tak się dzieje

5. Co mi najbardziej szkodzi? 8 buław

przede wszystkim zbytnia nerwowość i łatwe popadanie w irytację (kurde mnie też się to dosyć często zdarza :P), tracisz przy tym zbyt dużo energii i niepotrzebnie: pamiętam słowa Hemingway'a "Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu na głupotę innych" i za każdym razem jak się zdenerwuję, to sobie powtarzam te słowa :zeby:

6.Co mi daje największą radość? Król Buław

lubisz być w centrum zainteresowania, głównie mężczyzn (każda kobieta to lubi), lubisz kiedy to mężczyzna przejmuje inicjatywę, stara się, zabiega, ma nowe pomysły; a tak poza facetami to lubisz kiedy się trochę dzieje wokół Ciebie, kiedy np. coś miłego spotka Cię w ciągu dnia, np. w pracy zadzwoni koleżanka, żeby umówić się na spacer; Król buław określa też typ człowieka, który poszukuje, poszerza swoją wiedzę o świecie i dzieli się z nią innymi, zaraża entuzjazem i pasjami

7. Co mnie najbardziej smuci? 4 mieczy

najbardziej smuci Cię, kiedy wiesz, że zostajesz z czymś sama, kiedy nikt Cię nie rozumie, kiedy inni Cię oceniają a tak naprawdę nikt wtedy nie stara się zagłębić z Toba nad męczącą Cię sprawą; 4 mieczy może także pokazywać problemy, z którymi musisz walczyć sama; 4 mieczy to też oglądanie świata przez szybę, takie bierne przyglądanie się jak pewne rzeczy odchodzą z naszego życia i już nie wracają; boisz się rozczarowań, z którymi potem dość długo się zmagasz

8. W jaki sposób myślę? 10 denarów

jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi, realistką (nawet pomimo tej rozmarzonej Królowej Kielichów :serduszka:), wiesz, że w życiu oprócz wartości duchowych są też ważne potrzeby ciała, wygodne łóżko, dobra praca, bo to stwarza bezpieczny grunt do dalszej pracy nad sobą; posiadasz myślenie horyzontalne, potrafisz myśleć o wielu sprawach jednocześnie (co ugotować na obiad? ooo, widziałam świetną książkę, jutro ją kupię); wydaje mi też, że Twój mózg nie odpoczywa, ciągle o czymś myślisz, co jest do zrobienia, a co już zostało zrobione (analizujesz wtedy czy dobrze i czy właściwie - tu 10 monet pasowałaby do Pustelnika)

9. W jaki sposób działam? Król Kielichów

dynamicznie raczej nie ;) powiedziałabym, że u Ciebie najpierw pojawia się pomysł i czasami nawet długo czekasz z jego realizacją, musisz być do czegoś bardzo mocno przekonana, żeby podjąć się tego; oczywiście w Królu kieli jest doza spontaniczności, ale wydaje mi się, że ta spontaniczność też wynika z jakiś wcześniejszych wyczekiwań na odpowiedni moment

10. W jaki sposób kocham?As Denarów Wieża ---> suma Kapłan

Twoja miłość ma solidne podstawy (As), umiesz czerpać radość z poznawania kolejnych etapów miłości, ale Wieża może tu może mówić o zbytnim i nadmiernym okazywaniu uczuć (to jest oczywiście dobre okazywanie zainteresowania drugiej stronie, ale być może on czuć się w pewnym momencie przytłoczony ich nadwyżką, oczywiście - jak sugeruje Kapłan - Twoje uczucia są szczere i są głębokie, ale warto trochę przyjrzeć się kwestii tej nagłej "burzy", która czasami się pojawia

11. W jaki sposób się uczę? 7 denarów

bardzo fajna karta; wydaje mi się, że wiele wyniosłaś z dzieciństwa pod tym względem, byłaś bardzo pilną uczennicą, zawsze przygotowaną, i tak jest teraz; jeśli np. studujesz coś jeszcze, to założe się, że masz świetne wyniki, czytasz pokolei, nie przeskakujesz z jednego zagadnienia do drugiego, tylko linearnie zdobywasz wiedzę; kojarzy mi się to z takim typowo matematycznym umysłem, najpierw poznajesz równania i nierówności, żeby potem iśc dalej, mieć gruntowną wiedzę, aby radzić sobie świetnie z rozwiązywaniem układów równań, albo najpierw poznajesz pojęcia do danej dziedziny, żeby potem zagłebiać się dalej

12. W jaki sposób pracuję? 4 kielichów

oj oj, w Twoją pracę wdał się chwast w postaci rutyny, pewne rzeczy robisz już manichalne, z musu, a nie z chęci; nie ma w tym radości, bardzo męczysz się w obecnej pracy, jest tam chyba mętna i taka lepka atmosfera, brak tam powietrza, świeżości

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać? 6 denarów

musisz widzieć i wiedzieć, co faktycznie możesz uzyskać podejmując się danego działania, np. zastanawiasz się nad zmianą pracy, to chcesz wiedzieć jak daleko możesz w niej rozwinąć swoje umiejętności, potrzebujesz realnego i namacalnego dowodu na to, czy Twój włożony w daną sprawę wysiłek, będzie adekwatnie wynagrodzony

14. Jaki jest mój (dotychczasowo) największy sukces? 7 buław

jak trzeba potrafisz zebrać resztki sił i wykazać się, pomimo trudności i tak wiele potrafisz zdziałać i osiągnąć, 7 buław kojarzy mi się z taką walką z chaosem, kiedy np. Ty masz dużo spraw do ogarnięcia, piętrzy Ci się to wszystko już na biurku, a tu jeszcze ktoś z czymś przychodzi i mówi, że potrzebuje pomocy albo że coś jeszcze zostało do zrobienia, potrafisz sobie radzić w takich sytuacjach, nawet jeśli kosztuje Cię to sporo nerwów i klnięcia i zwania pod nosem :zeby:

15. Jaka jest moja (dotychczasowo) największa porażka? Paź Mieczy

kurczę, tu faktycznie może chodzić o dziecko, młody być może sporo pyskuje, stawia się, nie słucha, robi po swojemu, pokazuje charakterek i nerwy, padają ostre słowa; warto temu poświęcić uwagę; poza tym myślę, że czasami jesteś zbyt ostra w ocenianiu innych, stawiasz sprawę na ostrzu noża, nieco za ostro krytykujesz

16. Jaki jest mój wrodzony talent (potencjał)? Królowa Buław

rewelacja, Kochana! spójrz na to od tej strony, w Twoim rozkładzie jest pełno buław, a tu pojawiła się Królowa, bądź tą Królową, złap ten wszystkie buławy i panuj nad nimi, nad Królem też ;); masz wrodzony dar do panowania nad chaosem, zarówno tym swoim - wewnętrznym, jak i tym codziennym; możesz to uporządkować, ustawić sprawy wg ich hierarchii wartości, nie pozwalać być coś górowało lub dominowało nad czymś

17. Jakie jest moje powołanie? As Mieczy, Cesarz ---> Kapłan

powiedziałabym, że jakieś sprawy ułożyć na nowo, stworzyć nową strukturę na tym, co do tej pory osiągnęłaś; idąc dalej może faktycznie własna firma, samodzielne stanowisko; idąc jeszcze dalej rozwód z mężem; a jeszcze dalej odciąć się od czegoś co już jest zastałe i stęchłe ---> Cesarz nie zmienia poglądów, właściwie niczego nie zmienia, panuje, tworzy nienaruszalny porządek, gdzie wszystko ma swoje miejsce i on nie lubi jak pewne rzeczy zmieniają to miejsce

18. Jakie są moje ideały? Śmierć, Wisielec ---> Cesarzowa

ojej jakie smutne te karty :( myślę, że Twoje ideały ulegają zmianie, właściwie to na chwilę obecną są martwe (czyli tak jak mówisz, są to autirytety, które już nie żyją, albo idąc nieco przenośnym znaczeniem one umarły, bo nie spełniły Twoich oczekiwań, korzystałaś z tych rad i były one na pewno pomocne, ale ich zasób już się wyczerpał i chyba pora poszukać nowych inspiracji)

19. Jaki jest mój świadomy cel w życiu? Świat

chcesz się dalej rozwijać, chcesz osiągnąć pełnie, może nawet podróżować, zwiedzać miejsca, a kótrych tylko marzyłaś lub czytałaś o nich; chcesz dopełnić sprawy karmy; dosłownie może też, chcesz zmienić swój świat, przewartościować go

20. Jakie jest moje przeznaczenie? 3 buław Kochankowie ---> Pustelnik

myślę, że odbyć wewnętrzną podróż od starego do nowego, otworzyć się na coś co dopiero przyjdzie, a na co tak wytrwale czekasz

21. Dokąd podążam? Diabeł

i tu Kochana, zawracaj szybko! Diabeł nie jest dobrym doradcą, przykuwa swoimi łańcuchami, omamia, obiecując gruszki na wierzbie; spójrz na karty http://dorktarot.com/wp-content/uploads/2011/10/CosmicTheDevil1.jpg i https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQp05giB7w3hAZIu-VyzryFiDO8lFl511Ib57mGNdsfgUylUfgJ; na jednej ludzie przykuci do niego są pozornie zadowoleni, jest zadowolenie na najniższym polu wibracji, na drugim człowiek siedzi w klatce, która jest otwarta, jest skulony, nie widzi, że jeśli się podniesie i przyzna do błędu może się uwolnić; Diabeł mówi też o przywiązaniu, które wiąże się z oczekiwaniami, których jesteśmy więźniami; tak mi się ci Kochankowie z Diabłem skojarzyli z artykułem Marii Borkowskiej "Poszukiwanie miłości w Tarocie" - polecam lekturę! :słonko:

• Like 1
  • Maestro

Bardzo dziękuję Wam za interpretacje i za poświęcony mi czas:) Wszystko ładnie się zgadza, za jakiś czas postaram się zweryfikować:)