Jump to content

Droga Głupca - zwaliłam, bo fajny rozkład:)

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

0-Początek

-Z czym wyruszam?/Jak przejawia się mój entuzjazm w podróży? Słońce

-Czego mi brakuje?/Jak przejawia się moja naiwność w podróży Kapłan

Jestem optymistką,zawsze uśmiechnięta, zawsze szukam pozytywów w każdej, najgorszej sytuacji, brakuje mi chyba silnej wiary w powodzenie mojego przedsięwzięcia, albo inaczej jasno określonych zasad, bo ostatnio za dużo chaosu wokół mnie

1-Moje najmocniejsze atrybuty

-Które moje atrybuty pomogą mi w podróży? Sprawiedliwość

-Co w sobie zwalczyć, by nie zboczyć z drogi? Kochankowie

pomoże mi mój realizm życiowy, bo mimo optymizmu jestem też realistką i obiektywizm i zasady,powinnam natomiast przestac za dużo rozmyslać, bo jak jest tyle dylematów, to nie wiadomo potem gdzie iść

2-Duchowość

-Co jest moim najcenniejszym darem, ktory moze posluzyc innym? Królowa Denarów

-Co powinnam ukryc przed swiatem, co zachować dla siebie? Księżyc

moim cennym darem jest moja praktycznośc, umiejetność doradzania innym co jest dla nich korzystne, poczucie piękna i godności, natomiast powinnam ukryć zainteresowania ezoteryką )od razu mi do glowy przyszło,jak zobaczyłam Księżyc)

3-Kobiecy pierwiastek

-Moje pozytywne cechy wywodzące się z kobiecej energii 5 mieczy

-Moje negatywne cechy wywodzące się z kobiecej energii Sąd Ostateczny

pozytywem jest taki kobiecy spryt,umiejetnośc odkrywania pewnych faktów, negatyw to nadmierne wybaczanie wszystkim,wybaczam wszystkim wrogom, niestety ludzie nie umieją tego docenić - ich problem, nie mój:)

4-Męski pierwiastek

-Moje pozytywne cechy wywodzące się z męskiej energii 2 kielichów

-Moje negatywne cechy wywodzące się z męskiej energii 9 buław

pozytywem jest otwarcie się na drugą osobę i fakt, ze nie umiem się długo gniewać na kogoś, natomiast negatywem jest nadmierna ostrożność,ale tez i pewność siebie, chęć postawienia na swoim

5-Autorytet

-W jaki sposób mogę być autorytetem dla innych? 5 buław

-W jakich sytuacjach jestem zbyt pewny siebie? 7 denarów

mogę pokazywać jak należy walczyć o swoje,aby osiągnąć cel, natoimiast pewna siebie jestem wtedy, gdy myslę sobie,ze ja nic robić nie będę,niech inni robia to za mnie

Teraźniejszość

6-Dylemat

-Przed jakim wyborem teraz stoję? Rycerz Kielichów

emocje i uczucia grają pierwsze skrzypce,wybór dotyczy serca, jestem jeszcze pogubiona

7-Kierunek

-Jaki kierunek działania obrać? Królowa Kielichów

po prostu powinnam kierować się sercem i swoim dobrem

8-Moc

-Jak odnaleźć w sobie odwagę do podjęcia kolejnych działań? Diabeł

hmmmm...iść do celu po trupach, nie odpuszczać??

9-Mądrość

-Jak odnaleźć w sobie mądrość/wiedzę, do podjęcia kolejnych działań? 10 mieczy

chyba poprzez porażki i wszelkie nieprzyjemne sytuacje w życiu

Przyszłość

10-Los

-Jakie niespodzianki czekają na moje drodze? 5 kielichów

czeka mnie jakieś rozczarowanie

11-Kara i Nagroda

-Na co zasługuje? Czego nie uda mi się uniknąć? Paź Buław

zasługuję na jakieś zainteresowanie, na coś fajnego, ale krótkotrwałego?

12-Oczekiwanie

-Na co musisz cierpliwie czekać, aby móc iść dalej? 3 denarów

powinnam nadal się rozwijać

13-Zmiana

-Co będzie trzeba porzucić na swojej drodze? 8 kielichów

teraz nie wiem, będę musiała przestać kierować się emocjami?

14-Harmonia

-Co da mi poczucie równowagi? 4 buław

stabilizacja, dom

15-Pokusa

-Czego muszę się wystrzegać? Król Kielichów

męzczyzny nadmiernie czułego,który może mnie omamic

16-Kryzys

-Jakie nagłe przeszkody pojawią się na mojej drodze? Paź Kielichów

jakieś miłosne propozycje

17-Nadzieja

-Co mi wskaże kierunek dalszej podróży? 6 kielichów

ufność i wiara w przyszłość, dzięki szczęśliwym wspomnieniom

18-Tajemnica

-Czego nie będzie widać, a co będę musiała dostrzec? 6 mieczy

nie zauważę, jak moje zycie się zmienia i powoli przechodzi w kolejny etap

19-Optymizm

-Co na mojej drodze da mi nową energię? Koło

niespodziewane zmiany losowe

20-Transformacja

-Co się we mnie zmieni po przejściu tej drogi? 4 denarów

przestanę tak uparcie trwać przy swoim, bardziej się otworzę

21-Koniec Podróży

-Co jest moim celem? 2 denarów Wieża

zburzenie tego co mam,aby iść naprzód

0-Początek

Jestes gotowa przyjac wszystko, co szykuje Ci los. Patrzysz radosnie przed siebie i bierzesz zycie, los, takim, jakimi sa.

Brakuje ci elastycznosci. Zbyt mocno trzymasz sie swoich zasad, co na nowej drodze moze byc ograniczajace i powodowac, ze trudniej bedzie Ci obrac odpowiedni dla Ciebie kierunek, ewentualnie trzymac sie obranej drogi.

Z jednej strony potrafisz sie zdystansowac do emocji i widzisz sprawy takimi, jakimi sa.

Z drugiej zas jestes chyba dosc kochliwa i jak otworzysz na kogos serce to uczucia przyslaniaja Ci rzeczywisty wglad w sprawe.

2-Duchowość

Ze jestes zadowolona z bycia kobieta. Ogolnie cale Twoje zycie jest takie kobiece. Kobieca praktycznosc, kobieca madrosc, dom, rodzina itp.

Co ukryc. Rowniez przyszla mi do glowy ezoteryka, jako ze Ksiezyc to pomost miedzy tymi dwoma swiatami: duchowym i materialnym.

3-Kobiecy pierwiastek

Przede wszystkim potrafisz wyciagac wnioski z negatywnych zyciowych sytuacji, tzw. porazek i isc dalej z podniesiona glowa. Jak to kobieta, niejedno zniesiesz.

Z kolei Sad moze swiadczyc o tym, ze masz tendencje zarowno do zbyt szybkiego wybaczania, jak i tez konczenia pewnych spraw. Mozliwe tez, ze rodzina jest dla Ciebie najwazniejsza i czasem poswiecasz sie wrecz dla jej dobra.

4-Męski pierwiastek

Ogolnie chyba swietna kumpelka z Ciebie. Taka i do tanca i do rozanca.

Natomiast z negatywow to widac, ze dlugo rozpamietujesz urazy i potem ciezko Ci jest juz komus zaufac. Patrzys na te osobe przez pryzmat tamtego "grzeszku" i trzymasz na dystans.

5-Autorytet

Swoj autorytet mozesz wykazac wszedzie tam, gdzie jest mierzona w jakis sposob wiedza, jakies rozne konkurencje, miejsca, gdzie sie porownuje z innymi. Masz wiedze i mozesz innych uczyc. Np. jak to forum, jest nas tu troche i jestes osoba, ktora soba wiele wnosi i wlasnie podczas taka, moze nie rywalizacje, ale wlasnie "starcie" naszych umiejetnosci, wnosisz soba to, czego inni nie maja. Przy okazji nadal sie uczac od innych. No i mozesz byc w takich sytuacjach autorytetem.

Gdzie czujesz sie zbyt pewnie? Tam, gdzie praca jest dlugofalowa i gdzie jestes juz poprzez zasiedzenie. Jestes od zawsze, Twoj autorytet narosl i teraz wszyscy wiedza, ze madra jestes, takie cos Cie nieco rozleniwia i powoduje, ze mozesz przestac sie starac, utrzymywac swoj poziom.

Teraźniejszość

6-Dylemat

Uczucia. Jakis pan na horyzoncie? Jezeli nie, to gotowosc do milosci, pragnienie bycia uwodzona.

7-Kierunek

Przede wszystkim nie wyrzekac sie swojej wrazliwosci, potrzeby bycia kochana, adorowana ani swoich marzen o tym jedynym. Pozwolic sobie na to wszystko...

8-Moc

Pozwolic sobie na.. bycie soba. Pozwolic sobie na namietnosc, odruchy serca, kochanie, pragnienia, wszystko to, co moze jeszcze nie do konca dopuszczasz do glosu i moze jeszcze nieco tlamsisz w sobie. Badz kobieta, badz czlowiekiem z krwi i kosci. Ciesz sie zyciem.

9-Mądrość

Zwyczajnie... wykorzystac cala swoja dotychczasowa wiedze i madrosc zyciowa. Podsumowac i zrobic z tego uzytek.

Przyszłość

10-Los

Pewne rzeczy zobaczysz w innym swietle. Owszem, moze to przyniesc ze soba i rozczarowanie, ale 5 Kielichow to zawsze moment, gdy widzi sie prawde. Po prostu co opada to klapki z oczy: oczekiwania i wyobrazenia bez pokrycia. A pozostaje naga, choc bolesna prawda.

11-Kara i Nagroda

Zaslugujesz na to, aby uwolnic sie ze wszystkiego, co Cie do tej pory ogranicza i wreszcie z pasja pobiec do przodu, byc soba, robic to, co kochasz.

12-Oczekiwanie

Ze pewne sprawy pojda do przodu. Moze jakies trudnosci, ktore masz na te chwile, ze zostana rozwiazane, ewentualnie jakas relacja, ktora na ten moment nie rozwija sie tak, jakbys chciala, ruszy z kopyta.

13-Zmiana

Stare trzeba bedzie porzucic. Przed Toba nowe i nowa droga.

14-Harmonia

Jakas fajna, aczkolwiek nieformalna relacja, przynoszaca Tobie radosc i zadowolenie. Potrzebujesz tego a ta karta wlasnie niesie ze soba harmonie.

15-Pokusa

Ja bym powiedziala tu, uwazaj na meza. Nie wiem, czemu przyszlo mi to do glowy. Ale... Krol Kielichow czesto pokazuje mi wlasnie mezczyzne zonatego, ewentualnie meza.

16-Kryzys

Albo cos zwiazane z dzieckiem.

17-Nadzieja

Powrot do marzen z przeszlosci. Zaczniesz znowu do nich darzyc. One zaczna wyznaczac kierunek Twoje podrozy.

18-Tajemnica

Potrzebe konkretnego odciecia sie od przeszlosci. I wyruszenia na nowe. Co bylo juz nie wroci.

19-Optymizm

Tak. Zmiana losu na lepsze. Dzialanie przeznaczenia, ktore bedzie dla Ciebie korzystne.

20-Transformacja

Wyjdziesz z tych swoich czterech scian, otworzysz sie na nowe i znajdziesz w tym radosc i zadowolenie. Dopuscisz do siebie szczescie.

21-Koniec Podróży

Przede wszystkim wyjscie poza wszelkie terazniejsze ograniczenia. Byc moze tez takie istniejace w Tobie. Mozliwe, ze Twoj sposob myslenia, dzialania, nie pozwalaja (jeszcze); aby te zmiany juz zaistnialy, ale nie boj zaby... one nadejda, przedzej niz sie spodziewasz i z glosnym tadaaam...

W podsumie masz Kochankow, w podsumie HB Ksiezyc i Eremite.

Coz... otworzy sie dla Ciebie droga dla uczuc, serca, milosci. Ale... przed Toba rowniez czas, w ktorym niekoniecznie wszystko bedzie proste i jasne. Aby dojsc do celu, ktory jest na koncu tej drogi bedziesz musiala przejsc przez ciemnosc, niepewnosc i starac sie byc sobie wierna.

Ale uda Ci sie.

Powodzenia... :)

• Like 1
  • Maestro

Dziękuję Ci SacralNirvana:))) Bardzo dużo prawdy:) Ja się odniosę do kilku punktów:)

Z jednej strony potrafisz sie zdystansowac do emocji i widzisz sprawy takimi, jakimi sa.

Z drugiej zas jestes chyba dosc kochliwa i jak otworzysz na kogos serce to uczucia przyslaniaja Ci rzeczywisty wglad w sprawe.

Masz rację, jestem realistką umiem się zdystansować..Co do kochliwosci,to coraz trudniej mi się zakochać,ale masz rację,jak się zakocham to nawet udaję, że nie widzę tego, co powinnam...

2-Duchowość

Ze jestes zadowolona z bycia kobieta. Ogolnie cale Twoje zycie jest takie kobiece. Kobieca praktycznosc, kobieca madrosc, dom, rodzina itp.

Co ukryc. Rowniez przyszla mi do glowy ezoteryka, jako ze Ksiezyc to pomost miedzy tymi dwoma swiatami: duchowym i materialnym.

Jako mała, chyba nie więcej niż 4 -letnia dziewczynka (to jedno z wcześniejszych, głęboko zakorzenionych we mnie wspomnień) chodziłam po pokoju z radoscią ciesząc się w duchu, że urodziłam się jako dziewczynka, zresztą wtedy nie wiem skąd, tzn. w tym okresie uświadomiłam sobie nagle, ze po smierci rodzimy się na nowo:). W każdym razie nigdy przez głowę nie przemknęła mi najmniejsza myśl, że mogłabym być mężczyzną...

3-Kobiecy pierwiastek

Przede wszystkim potrafisz wyciagac wnioski z negatywnych zyciowych sytuacji, tzw. porazek i isc dalej z podniesiona glowa. Jak to kobieta, niejedno zniesiesz.

Z kolei Sad moze swiadczyc o tym, ze masz tendencje zarowno do zbyt szybkiego wybaczania, jak i tez konczenia pewnych spraw. Mozliwe tez, ze rodzina jest dla Ciebie najwazniejsza i czasem poswiecasz sie wrecz dla jej dobra.

To prawda, że z każdej porazki wynoszę naukę i idę przed siebie z jeszcze większą dumą..Co do wybaczania, tak jest, wybaczam bardzo szybko, najgorszemu wrogowi, ale to chyba dobrze, tzn. wybaczam, ale nie zapominam..

5-Autorytet

Swoj autorytet mozesz wykazac wszedzie tam, gdzie jest mierzona w jakis sposob wiedza, jakies rozne konkurencje, miejsca, gdzie sie porownuje z innymi. Masz wiedze i mozesz innych uczyc. Np. jak to forum, jest nas tu troche i jestes osoba, ktora soba wiele wnosi i wlasnie podczas taka, moze nie rywalizacje, ale wlasnie "starcie" naszych umiejetnosci, wnosisz soba to, czego inni nie maja. Przy okazji nadal sie uczac od innych. No i mozesz byc w takich sytuacjach autorytetem.

Gdzie czujesz sie zbyt pewnie? Tam, gdzie praca jest dlugofalowa i gdzie jestes juz poprzez zasiedzenie. Jestes od zawsze, Twoj autorytet narosl i teraz wszyscy wiedza, ze madra jestes, takie cos Cie nieco rozleniwia i powoduje, ze mozesz przestac sie starac, utrzymywac swoj poziom.

Dziękuję za miłe slowa co do forum, szczerze się zawstydziłam:) Co do reszty, to istotnie lubię rywalizację i faktycznie czuję się pewnie w obecnym miejscu pracy,co mnie nieco rozleniwiło...

0-Początek

Jesteś bardzo radosnym człowiekiem, z optymizmem patrzysz w przyszłość, którym możesz niejednego zarazić. W słońcu wszystko jest odkryte – i takie masz właśnie poczucie: jasności, klarowności swoich działań.

W tym wszystkim jesteś za bardzo sztywna – spróbuj popatrzć na jakieś działanie, zadanie z różnych płaszczyzn – kilka punków odnisienia jest bardzo pomocne w życiu.

Jesteś bardzo pragmatyczna, szczera, rozsądna- dokonujesz sprawiedliwych osądów. Czasami może za bardzo jesteś chłodna względem ludzi

Co zwalczyć – zbytni dualizm, wahania, emocjonalną chwijność, uleganie chwili – kierować się więcej sercem.

2-Duchowość

Praktyczna kobieta z Ciebie – zaradna, twardo stąpająca po ziemi, umiejąca radzić sobie w każdej sytuacji życiowej – możesz posłużyć innym za wzór jak wziać życie za rogi.

Dla siebie powinnaś zachować swoje najskrytsze sekrety - najbardziej osobiste tajemnice nie powinny być nikomu ujawniane – a jakie ....każdy ma swoje, Ty również.

3-Kobiecy pierwiastek

Umiesz zawalczyć o swoje, ale umiesz również przegrywać – niekiedy przegrana okazuje się zwciestwem. Masz logiczny umysł, umiesz go wykorzystaćw negocjacjach.

Bardzo jesteś rodzinna, wiele przykrych słów, sytuacji puszczasz w niepamięć. Za bardzo jesteś tolerancyjna – nie pobłażąj zbytnio tym, którzy na to nie zasługują.

4-Męski pierwiastek

Pozytywne cechy: otwartość na wymianę energii, zaufanie i życzliwość wobec potencjalnego partnera

Negatywne cechy: czasami brak Ci siły do walki, do otwratego stawienia czoła problemom i przeciwnościom. Wolałabś, ale to ktoś inny zrobił

5-Autorytet

Potrafisz być autorytetem, Twoją kartą przetargową jest Twoja wiedza, kompetencje -niektórym jest dane przegrać w konfronacji z Twoją elokwencją. Jednak Twoja postawa nikomu nie uzmysławia jego przegranej – raczej odbywa się to wszystko na płaszczyźnie uczeń -uczeń.

Jesteś pewna siebie podczas dążenia do realizacji planów – czasami musisz mieć świadomość, że możliwe jest utkwienie w martwym punkcie, a wtedy metodą małych kroczków można skutecznie posuwać się do przodu i do tego ta karta zachęca.

Teraźniejszość

6-Dylemat

Czasami jesteś zbyt impulsywna – taka trochę marzycielka. Twoim zadaniem jest zestrojenie pragnień z działaniem. Zharmonizować żywioły.

7-Kierunek

Iść za głosem serca- kierować się jego mądrością. Wykorztsać swoją wrażliwość i intuicję – jeszcze bardziej zanurzyć się w swojej bogatej i płódnej duszy.

8-Moc

Porzucić ograniczenia, zerwać krępujące więzy- jakiekolwiek one są.

9-Mądrość

Z porażek i niepowodzeń potrafisz wyciągać wnioski i na przyszłość unikać podobnych sytuacji. Doceniasz „oczyszczające” działanie różnych negatywnych przeżyć – to takie swoiste kathatsis

Przyszłość

10-Los

Możesz się nieraz poczuć samotna i opuszczona – ale powinna Ci wtedy towarzyszyć świadmość, że tego typu sytuacje są wkomponowane w ludzkie życie po to, aby jeszcze bardziej przyjrzeć się sobie i dostrzec drugiego człowieka.

11-Kara i Nagroda

Nie unikniesz przelotnych znajomości, flirtów, chilowych uniesień....

12-Oczekiwanie

Rozwijać się, podnosić kwalifikacje zawodowe – na tym gruncie czekają Cię zaszczyty i uznanie.

13-Zmiana

Porzuć to co stare, zbyteczne w Twoim życiu – zostaw za sobą nieodwzajemnione uczucia, związek, który przestał Cię satysfakcjonować.

14-Harmonia

Zmiana dotychczasowego życia przyniesie zadowolenie i harmonię na każdej płaszczyźnie.

15-Pokusa

mężczyzny – romantyka, wrażliwca.

16-Kryzys

mogą się pojawić jakieś niezobowiązujące przygody -nic poważnego

17-Nadzieja

wierzyć w przyszłość z dziecięcą ufnością – powrócić do niezrealizowanych marzeń

18-Tajemnica

nowy etap w zyciu nadchodzi nieuchronnie – musisz poddać się zmianom, stawianie oporu na nic się zda.

19-Optymizm

Los doda Ci skrzydeł – jego kolejny obrót

20-Transformacja

Nie zamykać się w świecie materialnym – bardziej otworzyć się na sprawy ducha.

21-Koniec Podróży

Burząc dotychczasowe ograniczenia, torujesz sobie drogę do bardzo harmonijnej przyszłości – pozioma ósemka na karcie 2 denarów symbolizuje nieograniczone możliwości. Wykaż się determinacją, zdrową rywalizacją, rozwagą w różnych sytuacjach a świat stanie otworem.

• Maestro

Dziękuję Kędry za pomoc:)))

0-Początek

Jesteś bardzo radosnym człowiekiem, z optymizmem patrzysz w przyszłość, którym możesz niejednego zarazić. W słońcu wszystko jest odkryte – i takie masz właśnie poczucie: jasności, klarowności swoich działań.

W tym wszystkim jesteś za bardzo sztywna – spróbuj popatrzć na jakieś działanie, zadanie z różnych płaszczyzn – kilka punków odnisienia jest bardzo pomocne w życiu.

Zgadzam się, jestem radosna mimo smutków...Teraz czytając to zrozumiałam na czym może polegać moja sztywnosć, ja za bardzo się kontroluję, czy aby nie wyglądam głupio,czy nie przesadziłam z czymś, co akurat nie musi być widoczne, mogę sprawiać wrażenie spontanicznej,a tymczasem w moim wnętrz wprost wrze:))

2-Duchowość

Praktyczna kobieta z Ciebie – zaradna, twardo stąpająca po ziemi, umiejąca radzić sobie w każdej sytuacji życiowej – możesz posłużyć innym za wzór jak wziać życie za rogi.

Dla siebie powinnaś zachować swoje najskrytsze sekrety - najbardziej osobiste tajemnice nie powinny być nikomu ujawniane – a jakie ....każdy ma swoje, Ty również.

Sekrety skrywam w sobie od zawsze,boję się, że ludzie mnie nie zrozumieją, albo co gorsza pewne rzeczy użyją przeciwko mnie..Co do praktyczności,to fakt jakoś mi się udaje:)

3-Kobiecy pierwiastek

Umiesz zawalczyć o swoje, ale umiesz również przegrywać – niekiedy przegrana okazuje się zwciestwem. Masz logiczny umysł, umiesz go wykorzystaćw negocjacjach.

Bardzo jesteś rodzinna, wiele przykrych słów, sytuacji puszczasz w niepamięć. Za bardzo jesteś tolerancyjna – nie pobłażąj zbytnio tym, którzy na to nie zasługują.

To prawda, umiem przegrywać i za bardzo wybaczam, za szybko zapominam,za dużo toleruję...

5-Autorytet

Potrafisz być autorytetem, Twoją kartą przetargową jest Twoja wiedza, kompetencje -niektórym jest dane przegrać w konfrontacji z Twoją elokwencją. Jednak Twoja postawa nikomu nie uzmysławia jego przegranej – raczej odbywa się to wszystko na płaszczyźnie uczeń -uczeń.

Jesteś pewna siebie podczas dążenia do realizacji planów – czasami musisz mieć świadomość, że możliwe jest utkwienie w martwym punkcie, a wtedy metodą małych kroczków można skutecznie posuwać się do przodu i do tego ta karta zachęca.

To co piszesz o mojej postawie..masz chyba rację, teraz to sobie uzmysłowiłam....

11-Kara i Nagroda

Nie unikniesz przelotnych znajomości, flirtów, chilowych uniesień....

I to mnie martwi,bo wolę jednak konkrety..

9-Mądrość

Z porażek i niepowodzeń potrafisz wyciągać wnioski i na przyszłość unikać podobnych sytuacji. Doceniasz „oczyszczające” działanie różnych negatywnych przeżyć – to takie swoiste katharsis

Wyciągam wnioski i faktycznie doceniam oczyszczające działanie negat.przezyć, co więcej, potrafię przeczuwać, że droga prowadzi donikąd i jak nadchodzi jej kres to zazwyczaj jestem już spokojna, paradoks jakiś...

Co do reszty,to stopniowo będę dopisywać,bo jeszcze nie wiem co się wydarzy;))

• Like 1