Jump to content

pomoc w interpretacji

serce26

Recommended Posts

jaka jestem- 5 kielichów

jaka nie mogę być- 8 mieczy

to co mam arcykapłan

to czego nie mam kochanowie

to co myślę 4 kiel

o czym nie mogę myśleć głupiec

to co czuje 9 kiel

czego nie czuje cesarz

przesłanie as kielichów

Jestem samotna smutna załamująca się z byle powodu, jaka nie mogę być ? hmm tego nie wiem, czego nie mam miłości bliskości drugiej osoby, to co myślę , że za mało dostaje od życia nie mogę myśleć hmm? co czuje samotność emocjonalną czego nie czuje poczucja bezpieczeństwa przesłanie?

proszę o pomoc osób bardziej doświadczonych

• Maestro

jaka jestem- 5 kielichów chyba przeszłaś jakieś rozczarowanie,jest Ci smutno,nie bardzo dostrzegasz,że świat ma też swoją słoneczną stronę

jaka nie mogę być- 8 mieczy - nie możesz się ograniczać na przyjemności zycia, musisz wyjść ze skorupy

to co mam arcykapłan masz swoją wiarę, swoje przekonania i zasady,ale to chyba za mocno w Tobie tkwi

to czego nie mam kochanowie chyba nie masz drugiej, bliskiej Tobie bratniej duszy

to co myślę 4 kiel masz dośc obecnego życia, jesteś zmeczona

o czym nie mogę myśleć głupiec nie szukasz przygód

to co czuje 9 kiel jesteś niespełniona, tzn. niby ok, masz dla innych pogodną twarz,ale w sercu brak czegoś

czego nie czuje cesarz - nie masz jeszcze tej pewności siebie,która dałaby Tobie poczucie bezpieczeństwa

przesłanie as kielichów karta mówi,że masz szansę na przeżycie miłości:))

Edited by Inez2503
dodałam punkt, bo nie zauwazyłam:)
jaka jestem- 5 kielichów chyba przeszłaś jakieś rozczarowanie,jest Ci smutno,nie bardzo dostrzegasz,że świat ma też swoją słoneczną stronę

jaka nie mogę być- 8 mieczy - nie możesz się ograniczać na przyjemności zycia, musisz wyjść ze skorupy

to co mam arcykapłan masz swoją wiarę, swoje przekonania i zasady,ale to chyba za mocno w Tobie tkwi

to czego nie mam kochanowie chyba nie masz drugiej, bliskiej Tobie bratniej duszy

to co myślę 4 kiel masz dośc obecnego życia, jesteś zmeczona

o czym nie mogę myśleć głupiec nie szukasz przygód

to co czuje 9 kiel jesteś niespełniona, tzn. niby ok, masz dla innych pogodną twarz,ale w sercu brak czegoś

czego nie czuje cesarz - nie masz jeszcze tej pewności siebie,która dałaby Tobie poczucie bezpieczeństwa

przesłanie as kielichów

dziękuuję bardzo tak właśnie jest

czekam jeszcze na inne interpretacje :)

aka jestem- 5 kielichów

bardzo zraniona, samotna osoba, ktora ma wrazenie, ze 'swiat jej nie rozumie'

jaka nie mogę być- 8 mieczy

nie mozesz myslec negatywnie, pesymistyczne mysli sprawiaja, ze jeszcze bardziej czujesz sie samotna

to co mam arcykapłan

...nad tym musze pomyslec...

to czego nie mam kochanowie

no niestety wsparcia w tej 2. osobie

to co myślę 4 kiel

przepraszam, ze tak to ujme(bez urazy), ale Ty musialas byc bardzo zraniona i teraz masz bardzo skrajnie negatywne nastawienie...

o czym nie mogę myśleć głupiec

nie badz lekkomyslna i szukaj na sile pocieszenia

to co czuje 9 kiel

dolaczam do INEZ- ewidentne niespelnienie

czego nie czuje cesarz

czujesz sie niepewna, stad te skrajnosci

przesłanie as kielichów

wg mnie powinnas popracowac nad tym aby dojsc do rownowagi wew., a wtedy bedzie szansa na zw.

jestes teraz w zwiazku z kims? jesli tak - to raczej nie jestes w nim szczesliwa, choc karty mowia, ze on sie bardzo stara

jesli nikogo nie masz akurat - to bardzo Ci brak meskiego wsparcia

moze sa krotkotrwale euforie - ale uwazasz, ze na czlowieka z nimi zwiazanym nie bardzo mozesz liczyc

w 4 kielichach widac zniechecenie - a 5 kielichach niemoznosc podjecia decyzji

- jak i w Kochankach - jakbys nie miala alternatywy i cos Cie tez blokuje - 8 mieczy, Glupiec na pozycji "o czym nie moge myslec" (np. nie o dziecku z kims? lub 'nie" na nowy poczatek)

masz zal ze marnujesz czas, zycie - niespelnianie sie

co masz - Papiez: masz rodzine bliska, masz tez swoje zasady (ktore moze troche przeszkadzaja)

przeslanie, czyli innymi slowy rada badz co Cie czeka : As pucharow

- by szukac prawdziwej milosci - moze obaj Ci panowie (lub jeden tylko jest, nie wiem), ktorzy sa blisko Ciebie - nie daja jednak tego uczucia spelnienia

i jest na nia szansa...

• Like 1

to skoro nie masz nikogo -w takim razie Cesarz moze wskazywac na pana, ktory sie Toba interesuje...

i moze As pucharow odnosi sie do niego, szansa na uczucie

edit:

zastanawia mnie zesatwienie 5 puch (jaka jestem) i 9 puch (co czuje)

4 puch - co mysle

same puchary

moze jestes bardzo emocjonalna - takie dolki i gorki jednoczesnie sie pokazuja...

Edited by alathea
korekta
to skoro nie masz nikogo -w takim razie Cesarz moze wskazywac na paan, ktory sie Toba interesuje...

i moze As pucharow odnosi sie do niego, szansa na

edit:

zastanawia mnie zesatwienie 5 puch (jaka jestem) i 9 puch (co czuje)

4 puch - co mysle

same puchary

moze jestes bardzo emocjonalna - takie dolki i gorki jednoczesnie sie pokazuja...

tak jestem bardzo emocjonalna szybko się denerwuje i szybko wybucham..

Jestes delikatna istosta, zyjaca co nieco swoimi wyobrazeniami o tym, jakie Twoje zycie powinno byc. I boli zetkniecie z prawda, tym, co widzisz dookola. Ciezko Ci sie z tym pogodzic. Takie zderzenie sie z twarda rzeczywistoscia powoduje u Ciebie glebokie rozczarowanie i bol, ktory potrafisz dlugo potem w sobie "pielegnowac".

Nie powinnas zyc przeszloscia. Bazowac na tym, co bylo. To blokuje cie, nie pozwala Ci sie prawdziwie otworzyc na to, co ma szanse nadejsc. Nawet, jak ktos probuje sie do Ciebie zblizyc, brak u Ciebie otwartosci. Masz w sobie rany, ktore jeszcze bola i ktore nie pozwalaja Ci calkowicie zaufac drugiej osobie. A jednak. Jezeli tego nie przekroczysz, nie masz szansy na powazniejsze relacje.

To, co masz to Twoje zasady. Widzisz cos w taki a nie inny sposob i trudno Ci wyjsc poza te ramy. Jestes osoba z tzw. zasadami. A powinnas nauczyc sie, ze owszem, Ty mozesz miec racje, ale ktos inny takze. Poza tym, mozliwe, ze wlasnie poprzez to, wydajesz sie wielu osobom zimna i niedostepna. Nieczula wrecz. A na pewno taka nie jestes, skoro tak cierpisz i tyle bolu w Tobie. Bolu nie odczuwa nikt, kto nie ma uczuc. Jednak. Wyjdz poza ten bol i otworz sie na ludzi. To jedyna droga. Nie ma na skroty. Trzeba przejsc tak, zeby otworzyc oczy, zobaczyc to, co dookola, pogodzic sie z tym i pomimo tego moc brac i dawac.

Czego nie masz. Za malo serca w Tobie, za malo uczuc. Nie dopuszczasz do siebie tego. Za bardzo zyjesz przeszloscia. Byc moze czasem serce radziloby Ci to czy tamto, ale Ty to wszystko intelektualizujesz. Byc moze masz poniekad racje. Otwierajac sie na nowo, masz mozliwosc na nowo dostac jakis cios, na nowo sie rozczarowac. Ale...

pamieta, ze wlasnie serce posiada inteligencje, jakiej nie posiada rozum.

Wszystkie decyzje, jakie podejmujemy, rodza sie w naszych sercac, dopiero potem rozum je przepracowuje i znieksztalca. Serce posiada wlasna inteligencje... pamietaj o tym i sluchaj sie tego.

Co poza tym? Brak Ci otwartosci na drugiego czlowieka. Kochankowie mowia o umiejetnosci wspolpracy, wspolzycia z drugim czlowiekiem. A co to oznacza? Kiedy mozna w pelni wspolpracowac/wspolzyc z drugim czlowiekiem (i nie tylko z partnerem zyciowym, ale takze z bliznimi w pracy, ogolnie w zyciu). Ano wtedy, gdy czlowiek sie na nich otworzy. A u Ciebie z tym problem. 5 Kielichow - bol i rozczarowanie. 8 Mieczy - mozliwe blokady, ktore musisz w sobie pokonac i odlozyc na bok. W Papiezu siedzenie w tej swojej wiezy. Wyjdz z niej. Zniz sie i otworz na ludzi. Zobaczysz, ze nie sa tak naprawde daleko od Ciebie i nie roznia sie zbytnio. Maja te same uczucia, tez same problemy, te same bolesci. Jestesmy wszyscy tym samym.

Co myslisz. Ze nic sie u Ciebie nie dzieje. Ze zycie stanelo w miejscu. Ale wiesz? 4 Kielichow mowi o tym, ze gdybys tylko zechciala moglabys miec zycie piekne... ludzie wokol, zadowolenie. Przeciez 4 Kielichow ma bogactwo wszystkiego. Tylko co sie z tym dzieje. Ano lezy nieuzywane i gnije.

Nie mozesz myslec o tym, aby znowu dac sobie szanse i zaczac od nowa. Co najwazniejsze. Wejsc w zycie tak po prostu, zostawiajac przeszlosc tam, gdzie jej miejsce, czyli w piwnicy, zostawiajac marzenia tam, gdzie ich miejsce, czyli na 1-szym pietrze i wyzej... a samej wejsc na parter terazniejszosci i zyc po prostu, bez jakis oczekiwan, wyobrazen. Pozwolic sie po prostu dziac... i otworzyc sie bez asekurowania sie, ze znowu jakies rozczarowanie, znowu jakis bol.

To, co czujesz... czujesz, ze masz w sobie wiele do ofiarowania, ale brak Ci tej drugiej osoby, ktorej moglabys to wszystko dac. Zacznij jednak od ludzi obok. Zacznij ich obdzielac swoim bogactwem. Nie od ludzi? To od zwierzat. Moze jakis kotek? Cokolwiek. I potem coraz to nowa i nowa istota. W koncu nie zauwazysz kiedy i bedziesz miala przy sobie: krag przyjaciol i tego jedynego, ktory bedzie Ciebie wart.

Czego nie czujesz. Nie umiesz wyjsc poza swoje (negatywne na razie) emocje. Wszystko widzisz przez pryzmat tychze emocji. Nie umiesz spojrzec na swoje zycie realnie i zrobic z nim to, co rzeczywiscie zrobic bys mogla. A wlasnie tego Ci potrzeba. Spojrzec realnie i zaczac konkretnie planowac a potem dzialac na bazie tych planow.

Przeslanie to "daj sobie szanse". Masz ogromna szanse, aby sie spelnic. Jednak, wszystko praktycznie zalezy od Ciebie. Musisz wyjsc zyciu na przeciw, pokazac, ze Ci zalezy, ze chcesz tego. Nic samo nie przyjdzie i nic Cie samo nie odnajdzie. Musisz wziac zycie w garsc i to z cala moca, jaka posiadasz.

Podsum calego rozkladu (HB) to V Papiez.

Rada kart wiec to: wyjdz poza swoje ograniczenia, swoje sztywne zasady, swoje blokady, otworz sie a bedzie Ci dane.

PS. Uo matko, ale sie rozpisalam. :o

Edited by SacralNirvana
dopisek