Jump to content

Jego działania w moja stronę

duo70

Recommended Posts

Witam

Od walentynek jest kryzys między nami a w tym tygodniu doszło nawet do ostrej kłótni. Mamy kontakt ze sobą ale ja zdystansowana. Pan coś tam próbował załagodzić sprawę i przymilać się ale mimo wszystko nie potrafimy sobie wyjaśnić pewnych spraw. Pan bardzo dużo jeździ samochodem i często mi wychodzi w kartach jako Rydwan -forma kontaktu bądź kiedy ma do mnie przyjechać (mieszkamy w różnych miastach).Karta 10 denarów wychodzi mi często przy spotkaniach z nim.

Jakie będą działania pana w moją stronę ? (chodziło mi o najbliższy czas tzn tydzień, dwa)

rydwan 10 denarów 2 mieczy 6 buław = śmierć

Chyba będzie kontakt z jego strony lub przyjedzie do mnie. Może dojść do ugody między nami w wyniku czego oboje powinniśmy być zadowoleni.

będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji tego rozkładu ;)

pozdrawiam

Pan będzie miał głównie parcie na kontakt z Tobą, po chwilowej rozłące i takim zamknięciu się na siebie dojdzie z Tobą do porozumienia - poczuje się jak zwycięzca. A podsum mówi, że musicie mienić dotychczasowy status znajomości - w takim schemacie jak teraz jest - czekają Was właśnie takie okresowe przepychanki, które mogą spowodować nawet "śmierć" relacji

• Like 1

Moim zdaniem powinniście poważnie porozmawiać, bo w jego głowie kołaczą się niezbyt przyjazne myśli.

Powinniście się spotkać (rydwan).

Postarajcie się rozpocząć wszystko od nowa. Moim zdaniem Ty też powinnaś trochę zmienić podejście, bo czuję, ze wina w kłótni chyba leży bardziej po Twojej stronie niż po jego. Ale mogę się mylić.

Moim zdaniem powinniście poważnie porozmawiać, bo w jego głowie kołaczą się niezbyt przyjazne myśli.

Powinniście się spotkać (rydwan).

Postarajcie się rozpocząć wszystko od nowa. Moim zdaniem Ty też powinnaś trochę zmienić podejście, bo czuję, ze wina w kłótni chyba leży bardziej po Twojej stronie niż po jego. Ale mogę się mylić.

Oboje jesteśmy winni tej sytuacji. Każda ze stron ma swoje oczekiwania wobec drugiej.Nie rozmawiamy o tym... Kiepska komunikacja i tak naprawdę nie wiadomo co, kto chce. Trochę boję się podjąć rozmowę o tym jak ja widzę nasza relację, bo pan nie lubi nacisku ale chyba nie będzie wyjścia, trzeba będzie to zrobić. on się męczy i ja .

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Jakie będą działania pana w moją stronę ? (chodziło mi o najbliższy czas tzn tydzień, dwa)

Chęci są, ale coś przyblokuje Pana i w efekcie według kart działań z Jego strony nie widać...jedyna opcja na kontakt z Panem jaką ja w tych kartach widzę - to działania z Twojej strony, tzn. jeśli coś zadziałasz to i może się coś zadziać...bo widać tutaj że skupi się bardzo na sobie...

Odwiedzi Cie w Twoim domu. Konflikt zostanie zażegnany. Tobie przejdzie, jemu przejdzie...nic nie wyjasnicie, ale bedzie jakby nic się nie stało złego. Prolem, ktory Ciebie teraz nutuje umrze smiercią naturalną ( czas goi rany)

• Like 1
Witam

Chyba będzie kontakt z jego strony lub przyjedzie do mnie. Może dojść do ugody między nami w wyniku czego oboje powinniśmy być zadowoleni.

będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji tego rozkładu ;)

pozdrawiam

Zajmie się swoimi sprawami, zmieni podejście do Waszej relacji - nie zrobi żadnego ruchu i będzie z tego dumny.

• Maestro

kontakt powinien być, przy tych kartach 2 mieczy oznacza rozmowę,która przyniesie satysfakcję (o ile mam patrzeć na karty całościowo).

• 3 weeks later...
Odwiedzi Cie w Twoim domu. Konflikt zostanie zażegnany. Tobie przejdzie, jemu przejdzie...nic nie wyjasnicie, ale bedzie jakby nic się nie stało złego. Prolem, ktory Ciebie teraz nutuje umrze smiercią naturalną ( czas goi rany)

weryfikacja: Pan pod pewnym pretekstem zjawił się u mnie i jak gdyby nigdy nic się nie stało...emocje przeszły i wyjaśnień nie było.

przyznaje punkcik :)

Pan będzie miał głównie parcie na kontakt z Tobą, po chwilowej rozłące i takim zamknięciu się na siebie dojdzie z Tobą do porozumienia - poczuje się jak zwycięzca. A podsum mówi, że musicie mienić dotychczasowy status znajomości - w takim schemacie jak teraz jest - czekają Was właśnie takie okresowe przepychanki, które mogą spowodować nawet "śmierć" relacji

weryfikacja: jak już wcześniej wspomniałam, zjawił się jak gdyby nigdy nic...kombinował, żeby przyjechać. przepychanki są nadal ale już chyba wiem jak mam postępować z nim :)

zazdrość do pudełeczka idzie :)

przyznaję punkcik i dziękuję