Skocz do zawartości

zmarli dziadkowie, kościół trumna


monika5006

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy maiłam straszny sen. Śnił mi się że byłam w domu moich rodziców z bratem i siostrą przygotowywaliśmy się do pogrzebu babci, która zmarła. Moim rodzice byli w jakim zakładzie pogrzebowym i wybierali pomnik. Gdy do nich zadzwoniłam kazali mi zdjąć wszystkie znicze z pomnika dziadka. W pewnym momencie znalazłam się w kościele, gdzie przyniesiono trumnę a w niej leżał dziadek, co zdziwiło mnie we śnie bo miał to być pogrzeb babci. Siedziałam w ławce a dziadek uśmiechał się do mnie i wyciągał rękę. Moja młodsza siostra podeszła do dziadka i złapała go za nią. Ja we śnie bałam się że jak to zrobie to zabierze mnie ze sobą. Gdy podeszli do trumny jacyś ludzie żeby ją zamknąć wstałam i w ostatniej chwili złapałam dziadka za rękę. We śnie strasznie płakałam i miałam świadomość, że dziadek już wcześniej umarł(dziadek zmarł 6 lat temu a babcia w tamtym roku). Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Dodam że po śmierci babci bardzo często mi się śniła przed moim poronieniem i dlatego boję się, że teraz też zapowiada to złe zdarzenie. PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...