Skocz do zawartości

3 ptytania na szybką weryfikację


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jakie będą działania X w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni? Rydwan, rycerz buław, 6pucharów, 2denarów

Zmiana, coś innego niż dotychczas, być może zacznie działać (dawać jakieś znaki).

2. ]Jakie będą działania Y w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni? Wisielec, moc, giermek buław, gwiazda, 5 denarów

Zawieszenie, opóźnienie, może jakiś list/telefon, będzie wiązał nadzieje na spokój po burzliwym okresie (lub podejmie działania by tak było).

3. Czy będę zadowolona z tatuażu, który będę miała robiony w najbliższy wtorek? 6mieczy, kapłan, moc, as pucharów, cesarz, 2 pucharów

Tak jakby lekki strach, ale przetrwam to, pan, który będzie wykonywał tatuaż okaże się doświadczonym. Generalnie to będę zadowolona.

Odnośnik do komentarza

zadziała cos, ale pod koniec tych 2 tyg moze znow nie wiedziec czego chce

z poczatku nic, potem chyba Cię gdzieś zobaczy i tak silnie to na niego zadziała, że narodzą się w nim nadzieje

możesz mieć mieszane uczucia, ale powinnaś być zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1. Jakie będą działania X w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Rydwan, rycerz buław, 6pucharów, 2denarów

a tu powinny być kontakty wzajemne, dążenie do spotkania, miłe wspominanie starych dobrych czarów, który pobudzi sentymentalizm i nostalgię a potem trzeba będzie sie zastanowić co z tym zrobić bo 2 monety pokazują mi wątpliwości i możliwość wyboru...między kimś, a kimś.

 

2. ]Jakie będą działania Y w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Wisielec, moc, giermek buław, gwiazda, 5 denarów

po pewnym czasie może być chęć kontaktu i rozmyślanie o tym, w efekcie ostatecznym jednak może się nie zdecydować albo zdecyduje się i przykrości zazna albo rozczarowania. A może właśnie obawia się kontaktu mimo, że chciałby go? Boi się rozczarować? :mysli:

 

3. Czy będę zadowolona z tatuażu, który będę miała robiony w najbliższy wtorek?

6mieczy, kapłan, moc, as pucharów, cesarz, 2 pucharów

ogólnie odrobina strachu, ale jesteś przygotowana dobrze i wiesz czego sie spodziewać. Będziesz bardzo zadowolona z tatuażu jak i wykonanej pracy mężczyzny ;). Facet ma fach w rękach dosłownie ;p

Odnośnik do komentarza

1. Jakie będą działania X w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni? Rydwan, rycerz buław, 6pucharów, 2denarów

Powinien zadziałać w Twoją stronę, jakby powrót do czegoś co już było między Wami, albo jakieś wspominanie starych czasów...

 

2. Jakie będą działania Y w moją stronę w ciągu najbliższych 2 tygodni? Wisielec, moc, giermek buław, gwiazda, 5 denarów

Wydaje mi się, że to Ty powinnaś zadziałać bo pan raczej sam z siebie nie bardzo z działaniem.

 

3. Czy będę zadowolona z tatuażu, który będę miała robiony w najbliższy wtorek? 6mieczy, kapłan, moc, as pucharów, cesarz, 2 pucharów

Boisz się, ale myśle, że dasz radę i będziesz zadowolona z efektu ;)

 

PS. Gdzie będziesz mieć tatuaż i jaki wzór?? Też kiedyś chciałam mieć, ale skończyło się na myśleniu tylko :lol: Choć teraz znowu rozmyślam czy nie zrobić w przyszłości:D

Edytowane przez Nexie
Odnośnik do komentarza

Dziękuję kobietki :)

Co do kontaktu z Panem 2, to próbował go podjąć wczoraj lecz nie odebrałam telefonu więc teraz może bać się ponownego 'odrzucenia'...

Pan 1, może faktycznie będzie jakaś konieczność wyboru, gdyż kiedyś ktoś mi położył karty na ralacje z nim i właśnie wyszła konieczność wyboru pomiędzy nim, a kimś innym.

Vanalika, bo to musisz iść od razu się umówić i wpłacić zaliczkę, wtedy odwrotu nie będzie :P Trzeba od razu działać, bo ja też planuję od ponad roku i dopiero teraz powiedziałam, dość, idę, wpłacę zaliczkę, bo tak to bym pewnie zwlekała i zwlekała. To samo było z kolczykiem w języku, 4 lata chciałam, aż pewnego dnia poszłam na miasto i wróciłam z kolczykiem :P

Co do tatuażu to będzie napis po włosku, na żebrach lub plecach - sama jeszcze nie wiem :P

Odnośnik do komentarza

Vanalika, bo to musisz iść od razu się umówić i wpłacić zaliczkę, wtedy odwrotu nie będzie :P Trzeba od razu działać, bo ja też planuję od ponad roku i dopiero teraz powiedziałam, dość, idę, wpłacę zaliczkę, bo tak to bym pewnie zwlekała i zwlekała. To samo było z kolczykiem w języku, 4 lata chciałam, aż pewnego dnia poszłam na miasto i wróciłam z kolczykiem :P

Co do tatuażu to będzie napis po włosku, na żebrach lub plecach - sama jeszcze nie wiem :P

 

A no trzeba działać a nie myśleć tylko :lol:

Mnie się marzy smok na nodze tak nad kostką :P

Odnośnik do komentarza

Bo jest duży i jak założę bluzkę to go widać, bla, bla bla... W zasadzie to sama nie wiem o co mi chodzi, jak to stwierdziła moja przyjaciółka i mama to nie mam się do czego przy...czepić i wymyślam byle co :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...