Jump to content

Pelnia Nirvanowa - 26. luty 2013

SacralNirvana

Recommended Posts

0- Ja, mój cień (karta przełożenia ze spodu talii)

Krol Bulaw

Moim cieniem jest chyba moj maz, ktory ciagle i ciagle placze mi sie w zyciu.

Ewentualnie tu urzad jakis, lub potrzeba dzialania w swojej i rodziny sprawie.

1- Co jest widoczne, co świeci, co może oślepić

XVI Wieza + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce; suma HB XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

No widac, ze przede mna sa dzialania, ktore maja na celu zburzenie wszystkiego, co mi na ten moment przeszkadza. W Cesarzowej widac dzialania w intencji siebie i moich bliskich. Ogolnie powinnam podejsc do tego bez zbednych stresow, ale pamietac, ze to, co konieczne do zrealizowania, zrealizowane byc musi. Na czas.

2- Co się zakończyło, wypełniło, co zamyka cykl

8 Mieczy + 2 Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny; suma HB X Kolo Fortuny i I Mag

Powstrzymywanie sie od pewnych (koniecznych) dzialan i taka biernosc w stylu "a moze samo bedzie lepiej?" Tu musze wziac byka za rogi i zadzialac. Konkretnie. Mam mozliwosci, zeby odniesc sukces, ale bez dzialania ani rusz.

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść

5 Monet, XIII Smierc, 4 Bulaw ---> suma X Kolo Fortuny; suma HB XXII Glupiec i IV Cesarz

Poczucie niepewnosci, moze lek, tu widac przemiane i powolne zamkniecie pewnej sprawy. Ogolnie zalecana jest uwaznosc, ale i widac, ze to, co na te chwile tonie jeszcze posrod chaosu z czasem nabierze formy i farby.

• Maestro

Krol Bulaw

możliwe, że mąż, który jeszcze się w Twoim zyciu pojawia, przewija przez nie

XVI Wieza + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce; suma HB XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

jakbyś coś zburzyła, zakończyła jakiś cykl,pozbyła się jalichś niewygodnych relacji/znajomości i w tym wszystkim wyszła na swoje jako kobieta spełniona i zadowolona

Twoje blokady opadły/opadną w Wieży z punktu wyżej,przestaniesz się lękać, ograniczać,zaczniesz mówić pełnym głosem, głośno i wyraźnie, zaczniesz być słyszana i zauważana

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść

5 Monet, XIII Smierc, 4 Bulaw ---> suma X Kolo Fortuny; suma HB XXII Glupiec i IV Cesarz

odejdzie nieciekawy czas w Twoim życiu,jak były weń smutki,to widać, ze to ulegnie zmianie na coś bardziej pozytywnego, w Twoje życie wkradną się pierwsze wiosenne promienie,które ogrzeją zmarznięte po zimie serce i przyniosą nowe emocje:)

Dziekuje Inez... Rzeczywiscie miesiac zapowiada sie ciekawy, z tego, co juz wiem.

Zobaczymy, jak to tam bedzie.

Ciekawa potem jest weryfikacja na koniec. Jak to karty z nami rozmawiaja, co chcialy przekazac i ile z tego sie zrozumialo.

Dziekuje... :bukiet:

Krol Bulaw

Moim cieniem jest chyba moj maz, ktory ciagle i ciagle placze mi sie w zyciu.

Ewentualnie tu urzad jakis, lub potrzeba dzialania w swojej i rodziny sprawie.

No widac, ze przede mna sa dzialania, ktore maja na celu zburzenie wszystkiego, co mi na ten moment przeszkadza. W Cesarzowej widac dzialania w intencji siebie i moich bliskich. Ogolnie powinnam podejsc do tego bez zbednych stresow, ale pamietac, ze to, co konieczne do zrealizowania, zrealizowane byc musi. Na czas.

Powstrzymywanie sie od pewnych (koniecznych) dzialan i taka biernosc w stylu "a moze samo bedzie lepiej?" Tu musze wziac byka za rogi i zadzialac. Konkretnie. Mam mozliwosci, zeby odniesc sukces, ale bez dzialania ani rusz.

Poczucie niepewnosci, moze lek, tu widac przemiane i powolne zamkniecie pewnej sprawy. Ogolnie zalecana jest uwaznosc, ale i widac, ze to, co na te chwile tonie jeszcze posrod chaosu z czasem nabierze formy i farby.

Co tu Słychać na pełni :icon_smile2: Nie będę przepisywać

O - Twoim cieniem jest być może Twój mężuś, który rzeczywiście dość "ogniście" daje Ci popalić. Inna opcja - to że Ty musisz być czasem takim królem buławowym ,który zawalczy o sprawy swoje i najbliższych.

1- weszłaś w machinę gruntownych przemian, nie zatrzymasz jej, bo to jest raczej zrządzenie losu- piorun uderzający w wieżę ma wyzwolić jej mieszkańców - Ciebie też wyzwoli, przecież Cesarzowa jest wolną i niczym nieograniczoną kobietą. Podsum jest jasny i klarowny jak te słoneczka na niebie - poddać się zmianom i wyczarowywać lepszą przyszłość.

2 - Kończysz etap zmagań z przeciwnościami - uwalniasz się z pęt ograniczeń, wywalasz w sobie nową energię do działania, która potrzebna będzie do kreowania przyszłości wraz z nadejściem nowego cyklu.

3. Przestajesz siebie postrzegać w roli ofiary - wiesz, że miany są nieuchronne, a bierna postawa na pewno nie będzie dla Ciebie pomocą. Zdajesz sobie sprawę, że po burzy zawsze wychodzi słońce- tak samo będzie w Twoim życiu. Nowe zawsze budzi pewien niepokój - ale początkowy chaos (materia prima) można przekształcić w bardzo konkretny zarys - trzeba tylko chcieć to zrobić

• Like 1

Krol Bulaw

Dla mnie to twoja wiążąca decyzja z samą sobą. Gdy raz ją podejmiesz bedziesz bronić do oporu swojego stanowiska i pozostanie niezmienna.

Wieża została złamana,zostały po niej zgliszcza, nie da się tej konstrukcji poskładać i naprawić. W Cesarzowej pozostało budować na nowo,cegiełka do cegiełki gnać po swoją radość i spełnienie a w perspektywie czasu przyjdzie samo zadowolenie. Tutaj jest Ci potrzebne pozytywne podejscie do wszystkiego co Cie otacza. Wszystko jest zależne od punktu siedzenia ,że tak powiem i rozpatrywania się na życie. Może nie na wszystko będziesz miała wpływ bo jest tutaj wiele rzeczy zależne od losu,ale koło się obraca ciagle,niezmiennie wiec wszystko może się nagle odmienić. Ty po prostu masz zaplanować,tworzyć,dzialać(Mag) nawet gdy na początku wydaje się to cięzkie do ogarniecia.

Twoje poczucie bezradności utkane z twoich własnych zakorzenionych gdzies głęboko obaw i poczucie,że nie masz wpływy na pewne sprawy,że na to jeszcze nie do końca był wlasciwy czas--> teraz los się odmienił i wiesz,że ten czas nadszedł i zaczyna się to dziać. Juz,teraz.

Twoja pustka emocjonalna,poczucie smutku do pewnych spraw zaczyna odchodzić.. i otwierasz się na 4 buławy..pozytywne mysli,skierowane w kierunku własnego domu--> Los się odmienić a głupiec zwodniczy ktory był Cesarzem okazal sie głupcem.

• Like 1
  • 4 weeks later...

WERYFIKACJA

Wiec opisze w skrocie, bez odnoszenia sie do konkretnych punktow. Miesiac byl miesiacem rozpoczecia konkretnych dzialan.

Dwie bardzo wazne sprawy wymagaly, abym wyszla poza swoje rozne leki i ruszyla ostro do przodu. Takze tu Wieza moim zdaniem oznacza to nagle ruszenie z kopyta, wyjscie ostre poza moje rozne blokady, rozne ograniczenia, ktore nie pozwalaly mi aktywnie dzialac.

Coz... wzielam sprawy w swoje rece i duzo lepiej mi z tym.

Nie rozwiazalo sie wszystko automatycznie dzieki moim dzialaniam, ale zaczynam nadawac temu wszystkiemu aktywnie kierunek.

I to bardzo cieszy, jak rowniez dodaje sil do dalszych dzialan.

Krol Bulaw to mogl byc urzad, ktory gdzies tam jak cien wisial nade mna. Swoimi dzialaniami odebralam mu moc, ktora w sumie tylko ja nadawalam mu w swoim umysle.

Takze to tyle w kontekscie weryfikacji.

Dziekuje wszystkim, ktorzy pomogli mi rozgrysc rozklad i zrozumiec mowe kart. :bukiet: