Jump to content

Ogólny celt

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Celt jest ogólny,bez koncentrowania się na jakiejkolwiek sferze. Dziękuje anais za karty:)

Na 6 miesięcy:)

to jest -9 buław - jestem zdystansowana,ostrożna w tym co robię,ponadto chcę skończyć to co zaczęłam

krzyżeuje się - rycek kielichów - mężczyzna wzdychający zapewne

nastawienie - gwiazda mam nadzieję na to, że będzie ładnie

świadomość 9 monet - jestem samowystarczalna, niezależna, zaradna

podswiadomość 3 kielichów - potrzebuję rozrywek,zabawy

mija kolo zmiany losowe,nieoczekwiane zdarzenia

nadchodzi krolowa mieczy stanę się bardzo sceptyczna

obawy 4 buławy - chyba chodzi jednak o uczucia, że jak coś się wydarzy to będzie to tylko romansowe jak do tej pory

nadzieje 10 monet - liczę na fajną przyjaźń

otoczenie słońce - otoczenie sprzyja mi, mam młodsze osoby koło siebie

wynik 2 monet rycek mieczy mag - chyba zakręci się dwóch facetów koło mnie...

To co jest to według mnie twoje pohamowanie w jakimś sensie,czas na odpoczynek,troche męczą Cie jakies sytuacje które są związane z uczuciami..Nastawiona jestes jak najbardziej pozytywnie do swoich marzeń,że wszystko się spełni,świadomie czujesz się spełniona,niezależna,ale do twoich marzen o uczuciach odnosi się to biernie? Jakby nic się nie zmieniało. Podświadomość daje Ci znaki,że wszystko co sprawia Ci radość masz tak na prawdę koło siebie.

Nadchodzą twoje cięcia,tak jakbyś moze miała zmierzyć się z tymi marzeniami i rzeczywistościa,może spojrzysz na to z dystansu.

Obawy -że coś nie wyjdzie,zniszczysz coś bezpowrotnie i pozostana po tym zgliszcza.

W nadzieji-chciałabyś w koncu spełnienia tego czego pragniesz.

Otoczenie Inez to ty zawsze zauwazyłam masz w słońcu:) wiec dobrymi ludzmi się otaczasz którzy Cie wspierają.

Wynik-Tutaj znowu wahania z twojej strony,pojawiająca się możliwośc,ale to nic pewnego bo to kolejna z opcji która bedziesz rozważać po tym jak pojawi się jakiś energiczny,zwinny Pan,trochę zadzierający nosa,ale jego zachowanie może Ci się spodobać ponieważ potem moze okazać swoje drugie oblicze Maga.

• Like 1

to jest -9 buław - jesteś osobą, która umie wczuć się w każdą sytuację, rozeznać jej "atmosferę"- gdy wyczuwasz zagrożenie i wtedy zachowujesz wszelkie środki ostrożności, gdy jest inaczej działasz.

krzyżeuje się - rycek kielichów - jakiś Pan chętnie śpiewałby serenady pod Twoim oknem

nastawienie - gwiazda - z nadzieją spoglądasz w przyszłość - wierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę.

świadomość 9 monet - sama decydujesz o swoim losie i dobrze Ci z tym.

podswiadomość 3 kielichów - jak każdy człowiek lubisz poimprezować

mija kolo zmiany losowe, masz świadomość cykliczności wydarzeń - wiesz, że nic nie jest stałe - zmienność jest nieodzowną częścią życia

nadchodzi krolowa mieczy - pragmatyzm tu Twój wychodzi- ostra z Ciebie kobitka.

obawy 4 buławy - cieplutko się zrobi - boisz się, że popłyniesz za bardzo jeśli chodzi o uczucia, niektóre sytuacje mogą wydawać Ci się zbyt piękne - aby były prawdziwe - ale warto zaryzykować może okazać się, że mogą być i piękne i prawdziwe.

nadzieje 10 monet - jak najbardziej - stabilna przyjaźń jest Twoim marzeniem.

otoczenie słońce - otoczenie bardzo przyjaźnie nastawione - nic tylko korzystać z jego przychylności.

wynik 2 monet rycek mieczy mag - zgada się, dwóch panów może konkurować o Twoje względy. Na pewno będzie to dla Ciebie przyjemne doświadczenie

to jest -9 buław - jestem zdystansowana,ostrożna w tym co robię,ponadto chcę skończyć to co zaczęłam

krzyżeuje się - rycek kielichów - mężczyzna wzdychający zapewne

nastawienie - gwiazda mam nadzieję na to, że będzie ładnie

świadomość 9 monet - jestem samowystarczalna, niezależna, zaradna

podswiadomość 3 kielichów - potrzebuję rozrywek,zabawy

mija kolo zmiany losowe,nieoczekwiane zdarzenia

nadchodzi krolowa mieczy stanę się bardzo sceptyczna

obawy 4 buławy - chyba chodzi jednak o uczucia, że jak coś się wydarzy to będzie to tylko romansowe jak do tej pory

nadzieje 10 monet - liczę na fajną przyjaźń

otoczenie słońce - otoczenie sprzyja mi, mam młodsze osoby koło siebie

wynik 2 monet rycek mieczy mag - chyba zakręci się dwóch facetów koło mnie...

Widac, ze nie jestes pierwszym lepszym podlotkiem. Masz juz za soba zwiazek / zwiazki, ktore nauczyly Ciebie, ze nie wszystko, co wyglada rozowo musi byc rozowe. Wiec zanim sie tak calkiem zaangazujesz, obserwujesz, wyciagasz wnioski, przygladasz sie, wyrabiasz sobie zdanie.

Co krzyzuje sie, to wlasnie pan, ktory o Ciebie zabiega, darzy Ciebie uczuciem i uwodzi.

Twoje nastawienie to jednak upatrywanie spelnienia, moze to akurat ta okazja, zeby marzenia sie spelnily.

Swiadomie czujesz, ze nie jestes pierwsza lepsza i masz soba cos do zaoferowania, wiec i potencjalny partner powinien dorownywac Ci poziomem.

Podswiadomie jestes nastawiona na relacje uczuciowa, czujesz, ze gdyby Ci sie przydarzylo teraz uczucie to umialabys sie otworzyc na nie i zarowno dawac, jak i brac. Piekna wymiana bylaby, dojrzale uczucie.

Umialabys stworzyc taka relacje.

To co nadchodzi. No ty, jako kobieta dzialajaca w imie Twojego dobra. Ewentualnie rozwod? Separacja? Takie skojarzenie tylko.

Czego sie obawiasz, to ze potencjalana piekna znajomosc skonczy sie na nic nie zobowiazujacym flirciku a Ty jestes kobieta, ktora potrzebuje czegos powaznego. Moze nie slubu od razu, ale relacji, ktora da Tobie i Twojemu dziecku poczucie bezpieczenstwa. Wiec na pewno nie flirt z doskoku a przynajmniej nie na dluzsza mete.

Otoczenie raczej nie mysli o Twoich sprawach, jest zajete swoimi sprawami, ale w zadnym razie nie miesza sie do Twoich planow i nie przeszkadza.

Nie wiem, tu pachnie mi malzenstwem, wiec relacja z mezem. W podsumie masz Sad i HB Cesarzowa. Cos bedzie wymagalo wyjasnien, Ty byc moze zaczniesz bardziej dzialac tak, aby urzeczywistnic swoje plany.

Ewentualnie rzeczywiscie dwoch mezczyzn tu moze sie krecic. Jeden mlodszy i jeden starszy.

• Like 1
Guest gość5

Celt jest ogólny,bez koncentrowania się na jakiejkolwiek sferze. Dziękuje anais za karty:)

to jest -9 buław - ostroznie ale zdecydowanie, troche z dystansm do siebie i sytuacji podchodzisz do życia

krzyżuje się - rycek kielichów - mam wrazenie, że jednak emocje wezma czasami górę

nastawienie - gwiazda nowy rok, nowe nadzieje

świadomość 9 monet - wiesz, że jestes niezalezna i dobrze Ci z tym

podswiadomość 3 kielichów - "wyjscia do ludzi" a byc moze kogos z kim bedziesz dobrze sie czuła, bawiła i rozumiała

mija kolo nieprzewidywane zwroty, sytuacje ktore zaskakiwały- nie zawsze przyjemnie, brak stabilnej sytuacji-ciagły ruch

nadchodzi krolowa mieczynie wiem czy nie czeka Cie chwilowa swego rodzaju samotnosc- wokół sporo osób, ale nikogo na kim mozna sie oprzec (hm... mam wrazenie, ze to bedzie tyczylo sie braku zaangazowania uczuciowego w zwiazku)

nadzieje 10 monet - lchyba chcialabys domu- gdzies gdzie oprocz scian byloby uczucie i stabilizacja

otoczenie słońce - mile i dodajace otuchy

wynik 2 monet rycek mieczy mag - jesli jestes w zwiazku. to moga byc hustawki- raz dobrze a raz źle- rozmowy nie zawsze miłe i przyjemne, przykro mi Inez- rycerz mieczy jeszcze nigdy nie pokazał mi nikogo miłego- czy tez sprytnego z dobrym planem- zawsze sa to niemiłe sytuacje, dlatego śmiem twierdzic ze w wyniku nie ma dwóch osob- tylko jedna o dwóch obliczach... :( tym bardziej patrzac na karty "obawy"- 4 buławy- niekoniecznie romans ale fajna znajomosc, ktora moze wywołac negatywne reakcje- niektore osoby tak maja- chcac ratowac zwizek przez chwile sa mile-mozna sie super porozumiewac a czasami ni z gruszki ni z pietruszki- atakuja (słownie) niszcza i wdeptuja w glebę.... :( mam naddzieje, ze sie pomyliłam...

• 6 months later...
  • Maestro

to jest -9 buław - ostroznie ale zdecydowanie, troche z dystansm do siebie i sytuacji podchodzisz do życia

krzyżuje się - rycek kielichów - mam wrazenie, że jednak emocje wezma czasami górę

nastawienie - gwiazda nowy rok, nowe nadzieje

świadomość 9 monet - wiesz, że jestes niezalezna i dobrze Ci z tym

podswiadomość 3 kielichów - "wyjscia do ludzi" a byc moze kogos z kim bedziesz dobrze sie czuła, bawiła i rozumiała

mija kolo nieprzewidywane zwroty, sytuacje ktore zaskakiwały- nie zawsze przyjemnie, brak stabilnej sytuacji-ciagły ruch

nadchodzi krolowa mieczynie wiem czy nie czeka Cie chwilowa swego rodzaju samotnosc- wokół sporo osób, ale nikogo na kim mozna sie oprzec (hm... mam wrazenie, ze to bedzie tyczylo sie braku zaangazowania uczuciowego w zwiazku)

nadzieje 10 monet - lchyba chcialabys domu- gdzies gdzie oprocz scian byloby uczucie i stabilizacja

otoczenie słońce - mile i dodajace otuchy

wynik 2 monet rycek mieczy mag - jesli jestes w zwiazku. to moga byc hustawki- raz dobrze a raz źle- rozmowy nie zawsze miłe i przyjemne, przykro mi Inez- rycerz mieczy jeszcze nigdy nie pokazał mi nikogo miłego- czy tez sprytnego z dobrym planem- zawsze sa to niemiłe sytuacje, dlatego śmiem twierdzic ze w wyniku nie ma dwóch osob- tylko jedna o dwóch obliczach... :( tym bardziej patrzac na karty "obawy"- 4 buławy- niekoniecznie romans ale fajna znajomosc, ktora moze wywołac negatywne reakcje- niektore osoby tak maja- chcac ratowac zwizek przez chwile sa mile-mozna sie super porozumiewac a czasami ni z gruszki ni z pietruszki- atakuja (słownie) niszcza i wdeptuja w glebę.... :( mam naddzieje, ze sie pomyliłam...

Weryfikuję, chyba Rogi była najbliżej

Rzeczywiście jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, do zycia, nadeszła królowa mieczy - kurcze, zrobiłam się ostrozna, dość nieufna i sceptyczna, bardziej "ostro"patrze na świat,kieruję się rozumem, zdecydowanie, nawet jak przez chwile pojawiają się emocje, szybko je tłumię, bo po co? W otoczeniu mam osoby przyjazne, życzliwe, to prawda, a w wyniku raz dobrze raz źle..To, co rogi pisze : "chcac ratowac zwizek przez chwile sa mile-mozna sie super porozumiewac a czasami ni z gruszki ni z pietruszki- atakuja (słownie) niszcza i wdeptuja w glebę.... :(" zycie..