Skocz do zawartości

ZDROWIE ( 56 kart )


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

....1.....2.....3...................................................37....38....39.................................................19....20....21................

..........4.....5......6............................................40....41....42.........................................22.....23....24.......................

.................7......8.....9.....................................43....44....45..................................25....26.....27..............................

.......................10....11.....12............................46....47....48...........................28....29....30......................................

..............................13.....14......15...................49....50....51..................31......32....33.............................................

......................................16......17......18..........52....53....54...........34....35......36....................................................

...............................................................55.........................56...........................................................................

 

 

 

 

---- 1---2----3 ----– Stan zdrowia psychicznego osoby pytającej;

---- 4---5----6 ------stan zdrowia, witalność i kondycja;

---- 7---8----9-------czy osoba pytająca ma podstawy do niepokoju o stan swojego zdrowia?

----10--11---12------czy powinna poddać się badaniom?

----13--14---15------czy objawy i przeczucia informują o zagrożeniu życia?

----16--17---18----- czy są podstawy do natychmiastowego podjęcia leczenia?

----19--20---21----- czy leczenie metodą niekonwencjonalną wystarcz

----22--23---24------czy leczenie metodą konwencjonalną jest lepszym pomysłem?

----15--26-- 27------czy należy zaufać swojemu lekarzowi?

----28--29---30------czy istnieje nadzieja na wyleczenie?

----31--32---33----- czy jestem w stanie przetrwać długotrwały proces leczenia?

----34--35---36------czy szukać pomocy u innych specjalistów?

----37--38---39------czy jest szansa całkowitego wyleczenia?

----40--41---42------jak zareaguje rodzina na wiadomość o moim zdrowiu?

----43--44---45------czy mogę stracić pracę w związku z moim zdrowiem?

----46--47---48------ czy mogę liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół?

----49--50---51------co leży u źródła mojej choroby?

----52--53---54-------wpływ przeszłości na stan mojego zdrowia

 

Karty: 55, 56 – co mnie czeka w przyszłości?

 

 

Po wykonaniu czynności wstępnych zbieramy karty w jeden talon i osoba pytająca przekłada karty na

trzy kupki.

Po czym każdą z kupek odwracamy i interpretujemy 1 – 3 wierzchnie karty, pamiętając, że:

- pierwsza kupka to przeszłość,

- druga – teraźniejszość,

- trzecia zaś mówi o przyszłości.

Informacja, którą przekażą nam te karty, tylko wprowadza do wróżby.

Warto zapamiętać odsłonięte karty po to, aby w głównym rozkładzie przeanalizować ich otoczenie.

Po tej wstępnej wróżbie zbieramy karty w jeden stos, układając kolejno pierwszy stos na drugi, a na

wierzch drugiego kładziemy trzeci.

 

 

Zrodlo : H .ZUK -Karty klasyczne

Edytowane przez nalka47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...