Skocz do zawartości

Oczyszczanie


victiminpain

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

pierwszy raz o wahadełkach usłyszałam już dawno od mojej kuzynki i od tamtej pory mnie to "podjarało" :D

rzecz w tym, że ona miała okrutny problem z jego działaniem i żeby zaczął działać było jej potrzebne oczyszczenie duszy,

była u jakiegoś specjalisty, który to zrobił i wtedy wszystko zaczęło się ruszać.

ogólnie nie wydaje mi się, żeby jakoś każdy miał z tym taki problem, ale myślę, że nawet jeśli wszystko jest ok się jakoś przeczyścić można by wzmocnić działanie wahadełka. tyle, że mi tam jakoś nie pasuje latanie po ludziach i chciałabym to zrobić bardziej sama, wiem, że to nie taki sam efekt, aczkolwiek może się myle :D

dla mnie jedyną podpowiedzią jest medytacja, ale czy ona może pomóc w takim stopniu? ;)

a może doradzicie coś lepszego?

czekam na wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jakiś psotnik może sie schować na tronie wyższego ja , czego np nie będziesz swiadoma. Z Wahadłem nie jest problem "żeby się bujało", tylko żeby nie kłamało. Oczywiście trzeba brać poprawke na własna sugestie, ale to kwestia wprawy.

Technik oczyszczania jest tyle że człwiek nie jest w stanie sie na początku połapać. Moja rada idź do specjalisty na oczyszczanie... i na kurs radiestezyjny. Z czasem zdobędziesz odpowiednią wiedze. Jak chcesz to dam Ci na PW mojego fachowca "czyściciela-egzorcyste-reikowicza". Jest troche drogi ale skuteczny. Wielu pseudo czyścicieli zamiast oczyszczania posyłają zwyczajnie energię przez jakiś czas a człowiek naiwny płaci kase za coś co nie pomaga w pracy radiestezyjnej.

 

 

Niech moc będzie z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Wahadełko to nic innego jak predłużenie naszej ręki. Skutecznośc diagnoz wahadełkiem zależy od wrażliwości radiestezyjnej.Ja bym tu z jakims oczyszczeniem nie kojarzyła tego.Bardziej z wyciszeniem.Wrażliwośc radiestezyjna się ma lub nie...A nauczyć sie to i owo mozna z jakiegoś kursu radiestezji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...