Skocz do zawartości

Wpływ luster na sen


Vinamra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może wie, czy lustro ma wpływ na nasze sny? Powiem szczerze, że ostatnimi czasy miałam okropne koszmary, a nad moim łóżkiem wisiało lustro, więc postanowiłam je zdjąć, po czym okazało się, że przerażające obrazy przestały mnie dręczyć. Mama uważa, że to jakiś zabobon i zawieszenie go ponownie nie przywróci straszliwych mar.. A co Państwo sądzą? Czekam na opinie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ze lustra nie powinno byc w pokoju gdzie spisz...

To nie tyle zabobon, bo oparty na wiedzy ludowej,

ale tez w fengshui zalecaja ostroznie uzywac luster.

 

W naszej tradycji lustro to wrota miedzy swiatami,

w fengshui lustra dzialaja jak soczewki albo dzialka energetyczne,

wiec tak czy siak, lustra moga zakłócać wypoczynek.

Myślę, że zdjęcie lustra bylo dobrym rozwiazaniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może wie, czy lustro ma wpływ na nasze sny? Powiem szczerze, że ostatnimi czasy miałam okropne koszmary, a nad moim łóżkiem wisiało lustro, więc postanowiłam je zdjąć, po czym okazało się, że przerażające obrazy przestały mnie dręczyć. Mama uważa, że to jakiś zabobon i zawieszenie go ponownie nie przywróci straszliwych mar.. A co Państwo sądzą? Czekam na opinie! :)

 

Zależy co chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz wiedzieć, czy to faktycznie lustra mają taki wpływ, to przydałoby się, żeby ktoś Ci zostawił lustereczko bez Twojej wiedzy albo/i nie zostawiał lustereczka, kiedy Ty myślisz, że tam jest. W ten sposób sprawdzisz czy sam się nakręcasz czy to faktycznie lustra.

 

Niezależnie od efektu, na dłuższą metę radzę lustro zdjąć, nawet jeśli ma Ci to zapewnić spokojny sen tylko ze względu na autosugestię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...