Jump to content

Wypadajace dziecko.


Ksenia

Recommended Posts

Witam wszystkich.Mam prosbe,snilo mi sie ze pilnowalam dziecka i zostawilam je na chwile z moja coreczka,i to dziecko wypadlo z balkonu.ja jakos malo zareagowalam i wcale nie chcialam spojrzec w dol.Poszlam normalnie jesc obiad i wogole sie nie przejmowalam tym,tylko cieszylam sie ze to moje nie wypadlo.Jest to na tyle dziwne ze z natury bardzo sie wszystkim przejmuje a tutaj jakby nic sie nie stalo.dzieki za jakkokolwiek interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Dziecko w snach często symbolizuje tą część naszej osobowości, która jest najbardziej podatna na zranienia, wymagająca opieki i uwagi. Jest nawet takie pojęcie - "wewnętrzne dziecko", które bardzo ładnie koresponduje ze snami. Jeżeli dzieci w naszych snach są radosne, dobrze wykarmione, zadbane i nic im nie dolega - wtedy podświadomość wysyła nam sygnał, że jak najbardziej troszczymy się o swoje wnętrze, w jego postaci najdelikatniejszej. Każde uratowanie dziecka, jest wyjściem na przeciw swoim głębokim potrzebom, które być może na co dzień tłumimy, zajęci problemami świata dorosłych.

Twój sen nie jest w tym względzie nazbyt optymistyczny, bo mimo, iż byłaś zajęta pilnowaniem dziecka (inaczej - masz na uwadze swoje wnętrze) to jednak pozwoliłaś, żeby wypadło ono przez balkon. Na dodatek w ogóle się tym nie przejęłaś. Albo nie specjalnie. Innymi słowy - odpuszczasz sobie wsłuchiwanie się w swoje wewnętrzne potrzeby. Wolisz zaspokajać te bieżące, codzienne, rutynowe - jak obiad.

A fakt, że przejmujesz się wszystkim dookoła, wcale nie oznacza, że przejmujesz się również sobą - w tym najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu.

pzdr

Link to comment
Share on other sites

mi się śniło jak byłam dzieckiem że np

 

widziałam dziecko /niemowle w swoim kolzecie, albo w krzakach na podwórku pozostawione, albo malutkie zczarniałe i nie ruszające sie leżało obok takiego samego jasnego normalnego... co to może znaczyć?

 

miałam wówczas ..ok 10 lat, to była seria takich snów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...