Skocz do zawartości

benzyna, samochód


Gość Botis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, śniło mi się, że jechałem swoim samochodem z matką, gdzieś daleko autostradą - w daleką podróż i zatankowałem benzynę by starczyło jej na całą drogę, ale jak się okazało zabrakło jej w czasie drogi i

musiałem dopchać samochód do stacji, na szczęście było to tylko kilka metrów ale auto dosłownie nie miało paliwa, bo gdy je odpaliłem to pochodziło chwilę i zgasło...

 

Na stacji była kolejka, ale nie wszyscy tankowali samochód, gdy miałem podjeżdżać tankować okazało się, że jest jeszcze jeden samochód przede mną, który był uszkodzony ciekł mu olej z drzwi...

 

Wtedy dotarło do mnie, że może nie zapomniałem zatankować paliwa tyle ile mi potrzeba, tylko ktoś albo sabotował wyciek paliwa albo mam gdzieś uszkodzony bak i to nie moja wina, bo jakby przygotowany byłem dobrze...

 

Nie pamiętam czy już zatankowałem czy nie bo budzik zadzwonił

 

PS: miesiąc temu śniło mi się, że jadę samochodem na rezerwie...

 

Pozdrawiam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Botis

 

Wg mnie: pojazd jakim jechałeś (i to jak jechałeś) jest symbolem Twojego rozwoju życiowego (który nie ma nic wspólnego z faktyczną podróżą,). Matka jest tutaj jako symbol Twojego Opiekuna który czuwa nad Tobą podczas Twojej podróży (jednak nie ingeruje, to ty prowadzisz, używając swojej wolnej woli).

 

Jest tutaj zwrócenie Twojej uwagi na nadchodzący chwilowy brak chęci i sił (brak benzyny). Samochód na stacji paliw przed Tobą, symbolizuję przykład kogoś (kogo możliwe że spotkasz) który podążał w tym samym kierunku co Ty. Ty natomiast będziesz mógł dokonać wyboru czy chcesz dalej rozwijać się tak jak robiłeś to do tej pory (przykład zniszczonego samochodu stojącego przed Twoim) czy wybierzesz inny sposób.

 

We śnie nie jest ukazane żadne rozwiązanie, wykorzystaj zatem swoją wolną wolę by zdecydować.

 

Jeżeli czytający to zna lepsza interpretację snu Botisa, proszę o napisanie. Wciąż się uczę tłumaczyć sny. Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Botis

Dzięki za interpretację Jacekb Bardzo często miewam sny i stąd moja próba podążania za radami z wewnątrz. Ciekawa interpretacja będę obserwował :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...