Skocz do zawartości

fretki?


lolita88

Rekomendowane odpowiedzi

czesto miewam różne dziwne sny ale ten sen to była chyba przesada...

 

sen zaczyna się na mieszkaniu w którym mieszkam z jedną różnicą zamiast jednego pokoju jest kuchnia tak jak kiedyś mieszkałam w czasach dzieciństwa jest identyczna pod kaloryferem stoi duża klatka w niej jest tchórzofretka. (moja lokatorka posiada takie zwierze ) pamiętam dokładnie, klatka była otwarta (i pozosatała taka, chyba sama ja otwierałam ale to jest zamazane.) że brałam ją na ręce i z boku fretki wyskoczyła druga głowa jakby mniejsza bez oporów oderwałam tą głowę od fretki i ku mojemu zaskoczeniu wyskoczyło razem z głowa (!!!!) druga fretka... jakby sie rozmnozyly (?) dalej troche zamglone wspomnienia ze snu poszłam do mojej znajomej pokazac to cudowne rozmnożenie i nie pamiatam dokładnie wiem ze chyba to własnie widziałam we śnie trzesneły drzwi od drugiej kuchni która była w tym miejscu co powinna być czy wydawało mi sie ze trzasnely w kazdym badz razie to mi utkwiło w pamieci oraz to ze bardzo sie wystraszylam tych drzwi i jakos skierowalam mysli ze to jakis duch? tak mi sie wydaje ze pomyslalam o duchach... co może to oznaczać? pytam z czystej ciekowsci bo sen strasznie pokręcony. rano sie bałam bardzo :) a sama nie jest w stanie znalesc dokladnie znaczenia tego... prosze o odpowiedź... dziekuje z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem nie jestes w trakcie podejmowania waznej decyzji ?

dwie kuchnie - jednoczesnie - stara i aktualna

dwie fretki - takie same - zrozumialam ze ta ''nowa '' fretka przyszla na swiat dorosla

i drzwi - symbol przejscia...

duch pojawil sie w okolicy drzwi, mysle ze wazne jest czy przeszlas przez te drzwi czy wystraszylas sie i zostalas w starej kuchni

moze boisz sie podjac decyzje, ktora zmieni twoje zycie , boisz sie przejsc przez te drzwi i wybrac jedna kuchnie - kuchnia jest symbolem ogniska domowego .. moze jest to spowodowane jakas wyprowadza, zmiana szkoly, pracy, albo strachem przed dosrosloscia i usamodzielnieniem sie ( 2 dorosle fretki )

a moze jakas mysl kielkuje ci w glowie i boisz sie ja zrealizowac i szukasz podswiadomie powodow, zeby jej nieurealnic ( duch )

mam nadzieje ze sie przydalam :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...