Skocz do zawartości

Zgoda na odbycie praktyki...


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

W poniedziałek idę z podaniem do miejsca, gdzie chcę odbyć praktyki.

Zadałam kartom pytanie bez określania czasu:

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że dostanę zgodę na odbycie praktyki w radio X?

8 buław, 2 denary, 2 buław i dociągnęłam Króla mieczy --> suma H.B. Wisielec, Cesarzowa

 

Wydaje mi się, że zgodę dostanę, może nie na termin, który bym chciała, ale rozczarowania odmową nie widzę. Król mieczy to może być naczelny..

Chcę od razu zapytać się, czy już teraz będę mogła chodzić na dyżury, żeby się uczyć, może to pokazują te dwójeczki?

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Uważam że nie dostaniesz - w każdym razie jeszcze nie teraz...będziesz musiała poczekać - jeśli jest opcja abyś dostała tę zgodę kiedy indziej, jeśli nie ma takiej opcji - to według mnie po prostu tej zgody nie dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

 

Daff proszę o usunięcie tego posta - ponieważ jak sama wiesz póki co nie mam takiej możliwości.:)

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze mozliwosci sa, ale sam podsum juz pokazuje, ze cos musisz zmienic w swoich dzialaniach, zeby moc cieszyc sie z ich plonow. Wg HB Wisielec mowi o koniecznosci zmiany w sposobie: myslenia, postepowania, dzialania... ;) Cesarzowa bedzie wtedy Ciebie cieszyc, jak to zrobisz, inaczej niet...

 

Reszta kart pokazuje owszem, Twoje dzialania, ale takze zmiane w nich na dzialania bezrpoduktywne, czyli owszem, dzialasz, ale bezowocnie, marnujac sily i energie. Krol Mieczy sugeruje tu nieco ostudzienie Twoich zapedow i dzialnie bardziej na chlodno, w sposob przemyslany.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ja podejrzewam, że powiedzą Ci, że się zastanowią, muszą sprawdzić grafiki itp, ale wszystko w rękach szefa, który prawdopodobnie gdzieś wyjechał - teraz taka myśl mnie naszła;) Karty są niejednoznaczne, nie mówią wprost, radzą, abyś uzbroiła się w cierpliwość:) A ja Ci życzę, żeby się udało:*

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że dostanę zgodę na odbycie praktyki w radio X?

8 buław, 2 denary, 2 buław i dociągnęłam Króla mieczy --> suma H.B. Wisielec, Cesarzowa

 

szanse na praktyki są... ale... :mysli: może nie być łatwo... to wszystko trochę dwojako wychodzi... ale jeśli pokażesz swoje atuty są szanse na przyjęcie... być może będziesz musiała się czymś wykazać, bądź coś zaprezentować :mysli:

 

W każdym razie powodzenia :slonko:

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia
Ja podejrzewam, że powiedzą Ci, że się zastanowią, muszą sprawdzić grafiki itp, ale wszystko w rękach szefa, który prawdopodobnie gdzieś wyjechał - teraz taka myśl mnie naszła;) Karty są niejednoznaczne, nie mówią wprost, radzą, abyś uzbroiła się w cierpliwość:) A ja Ci życzę, żeby się udało:*

 

Rozmawiałam dzisiaj z inną koleżanką, powiedziała, że naczelny załatwia sprawy z przeniesieniem siedziby radia w inne miejsce i teraz go nie widuje w ogóle...!

Postanowiłam po przeczytaniu interpretacji Sacral, spróbować załatwić to z innej strony - koleżanka zbierze dla mnie ifnormacje, kiedy najlepiej, żebym tam przyszła itp.

Dam znać i zweryfikuję, jak będę coś wiedziała już ;)

Dziękuję wam bardzo :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Najświeższe info, dosłownie sprzed minuty!

Kumpela była na zabraniu radia i pytała swojej przełożonej - teraz jest zamieszanie z przenosinami radia, prawdopodobnie nie będzie żadnego naboru na wiosnę, jak to było co roku i żebym przyszła najwcześniej w czerwcu, wtedy gdy będę mogła zacząć praktyki - z papierami do naczelnego. Jest to studenckie radio mojej uczelni, więc to mi dodatkowo sprzyja, mam pierwszeństwo nad studentem z innej uczelni. I powinnam zacząć od razu, tak to zrozumiała kumpela ;)

Co do chodzenia na dyżury - nic z tego, właśnie przez zamieszanie, nikogo nowego nie przyjmą, bo nie ma czasu i kiedy przyuczać.

 

Dziękuję Wam bardzo i dam znać w czerwcu co i jak ;))

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Linkinia

Weryfikacja!

Generalnie to tak: jak już pisalam najpierw było zamieszane z przeniesieniem siedziby radia, potem naczelny gdzieś wyjechał. Następnie problem stworzył mi inny pan, który kazał mi przynieść umowę wypisaną przez uczelnię. Kolejna przeszkoda to wolna praca dziekanatu, czekam i doczekać się nie mogę... Wczoraj naczelny byl zajęty i nie mógł mnie przyjać. Dziś się udało, mogę zacząć kiedy chcę, umowę doniosę jak dostanę. Uff.

Dziękuję! :bukiet:

 

W poniedziałek idę z podaniem do miejsca, gdzie chcę odbyć praktyki.

Zadałam kartom pytanie bez określania czasu:

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że dostanę zgodę na odbycie praktyki w radio X?

8 buław, 2 denary, 2 buław i dociągnęłam Króla mieczy --> suma H.B. Wisielec, Cesarzowa

 

Wydaje mi się, że zgodę dostanę, może nie na termin, który bym chciała, ale rozczarowania odmową nie widzę. Król mieczy to może być naczelny..

Chcę od razu zapytać się, czy już teraz będę mogła chodzić na dyżury, żeby się uczyć, może to pokazują te dwójeczki?

 

Co myślicie?

 

Uważam że nie dostaniesz - w każdym razie jeszcze nie teraz...będziesz musiała poczekać - jeśli jest opcja abyś dostała tę zgodę kiedy indziej, jeśli nie ma takiej opcji - to według mnie po prostu tej zgody nie dostaniesz...

 

Mysle, ze mozliwosci sa, ale sam podsum juz pokazuje, ze cos musisz zmienic w swoich dzialaniach, zeby moc cieszyc sie z ich plonow. Wg HB Wisielec mowi o koniecznosci zmiany w sposobie: myslenia, postepowania, dzialania... ;) Cesarzowa bedzie wtedy Ciebie cieszyc, jak to zrobisz, inaczej niet...

 

Reszta kart pokazuje owszem, Twoje dzialania, ale takze zmiane w nich na dzialania bezrpoduktywne, czyli owszem, dzialasz, ale bezowocnie, marnujac sily i energie. Krol Mieczy sugeruje tu nieco ostudzienie Twoich zapedow i dzialnie bardziej na chlodno, w sposob przemyslany.

 

Tez uwazam, ze dostaniesz, ale przeciagnie sie to w czasie.

 

Ja podejrzewam, że powiedzą Ci, że się zastanowią, muszą sprawdzić grafiki itp, ale wszystko w rękach szefa, który prawdopodobnie gdzieś wyjechał - teraz taka myśl mnie naszła;) Karty są niejednoznaczne, nie mówią wprost, radzą, abyś uzbroiła się w cierpliwość:) A ja Ci życzę, żeby się udało:*

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że dostanę zgodę na odbycie praktyki w radio X?

8 buław, 2 denary, 2 buław i dociągnęłam Króla mieczy --> suma H.B. Wisielec, Cesarzowa

 

szanse na praktyki są... ale... :mysli: może nie być łatwo... to wszystko trochę dwojako wychodzi... ale jeśli pokażesz swoje atuty są szanse na przyjęcie... być może będziesz musiała się czymś wykazać, bądź coś zaprezentować :mysli:

 

W każdym razie powodzenia :slonko:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...