Skocz do zawartości

Zmniejszający się koń


tygrysek_69

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio bardzo często śni mi się sen w którym u mojej babci na balkonie w bloku na 4 pietrze znajduje sie piekny brązowy kon. za kazdym razem kiedy chce z nim zejsc na dół po schodach by na nim jezdzic on z kazdym piętrem zmniejsza sie tak by w ostatecznosci stac sie małym zwierzęciem, i nie mogę juz na nim jeżdzic. Najczęściej zmienia sie w psa.

 

Mam jeszcze jeden sen w ktorym główną role gra Koń: Gdy go dosiadam i zaczynam na nim jezdzic zmienia się w moich znajomych, lub tak jak w poprzednim snie sie zmniejsza. Nigdy nie moge na nim jezdzic i czuje sie z tego powodu zawiedziona.

 

Proszę o interpretacje tych snów. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest to sen ewidentnie na tle erotycznym i pokazuje jakies obawy, żal. Moze czujesz sie niezaspokojona seksualnie przez swojego partnera, badz go obecnie nie posiadasz albo ktos zmusza cie do rzeczy których nie chcesz robic . sny odzwierciedlaja frustracje z tego stanu.

schodzenie w dól po schodach moze oznaczac, że powinnas zajrzec w glab siebie i cos zrozumiec , cos czego moze nieswiadomie nie chcesz wiedziec,

pies czesto moze oznaczac mezczyne, najczesciej takiego o zlych zamiarach..

moze jakis "ksiaze" z twojego otoczenia nie jest tym za kogo chcesz go uwazac... moze ma zle intencje wobec ciebie a twoja intuicja to wyczuwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...